Skocz do zawartości
Vendeur

Jak ominąć blokadę wymogu sieci UPC dla Horizon GO TV ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

chciałbym w aktualnej swojej lokalizacji móc w pełni korzystać z serwisu telewizyjnego w przeglądarce, UPCTV / Horizon GO

W innym mieszkaniu mam sieć UPC, w której mam w ich serwisie TV przez www (Horizon Go / UPCTV) dostęp do wielu kanałów. Mogę oczywiście z tego serwisu na www korzystać gdziekolwiek, natomiast jeśli nie jestem w sieci UPC, to tracę część kanałów i pojawia się komunikat, że są one dostępne tylko w zasięgu sieci UPC...

W obecnym mieszkaniu mam Orange Funbox 6. Czy jest jakakolwiek możliwość, aby np. w drugim mieszkaniu zainstalować jakiś tani minikomputerek ze znikomą ilością pobieranego prądu (np. Raspberry lub kopia, choć pewnie wolałbym jakiś słaby laptop z bardzo niskimi zapotrzebowaniem na energię) i poprzez niego łączyć się z tamtą siecią? Pewnie trzeba by postawić na nim serwer VPN. Czytałem, że ogólnie się da, ale czy dałoby się tak zrobić, aby TYLKO moja przystawka TV - SAVIO SILVER ( https://www.savio.net.pl/produkt/smart-tv-box-silver-2-16-gb-android-9-0-pie-hdmi-v-2-1-8k-wifi-100mbps-usb-3-0-savio-tb-s01/ ) łączyła się w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się ma nie dać , router z vpn najlepiej L2TP/IPsec lub wyżej (mam zrobione na Mikrotik hAP ac2) po stronie UPC , a po stronie Orange komputer albo telefon ze skonfigurowanym klientem 

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...