Skocz do zawartości
Augustus

[budżet do 1.5/2k] monitor 24/27 cali. Przeznaczenie: daily, gamming (rtsy,rpgi itp.), film/serial

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jak w temacie. Lubię posiedzieć wieczorami, nie chcę jasności w opór max i żeby widzieć kogoś za wszelką cenę w csie 🙂

Gry co ogrywam: rtsy, rpgi, z online to jakaś liga legend 😄

Obecnie mam 24" Samsung C24RG50FQUX <- jestem zadowolony, będę chciał go wrzucić jako drugi ekran pod stacjonarkę

Jak będzie zakrzywiony i regulacja wysokości - to super.

Po jakichś tam analizach, wpierw myślałem nad 24", bo zbyt duży ekran, jak siedzę blisko - nie dla mnie. Skłaniam się ku 27" i wyższej rozdziałce.  Mam dylemat nad:

SAMSUNG Odyssey G5 LS27AG550EP 26.9" 2560x1440p (ten Samsung w miarę fajna cena też : D)

IIYAMA G-Master GB2770QSU-B1 27" 2560x1440px

AOC Gaming Q27G2S 27" 2560x1440px IPS 165Hz 1 ms

AOC Agon AG275QXN 27" 2560x1440px 165Hz 1 ms

Mieliście styczność z w/w i możecie coś doradzić ? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

najlepiej było by samemu przed zakupem usiąść i zobaczyć jak dany monitor faktycznie wyświetla obraz, ale nie zawsze jest taka możliwość.

wpisz na YT, morele monitor i wyskoczy taki youtuber "Stilgar".    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...