Skocz do zawartości
PoGo

Problem z SDI

Rekomendowane odpowiedzi

Mam winXPpro zupdateowanego i mam pewien problem z SDI. Samo traci polaczenie. Np. zostawie eMule na dluzszy czas, wracam, patrze i nie ma polaczenie, zadnego komunikatu, nic - samo sie rozlancza. Znalazlem niby jakiegos patcha ale jak chce robic update to psize ze mozna to tylko zainstalwoac na komputerze bez dodatkow service pack.

Musze wywalic wszytskie poprawki i dopiero wtedy zainstalwoac tego fixa, czy moze znacie jakeis www gdzie jest nowy fix?

Bede wdzieczny za kazda pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobilem jakies ustawienia i polaczenie sie nie zrywa ale zwiesza :] ikonka jest ale nic nie idzie.

Przed reinstalka windy mialem tak ze sie wieszalo ale po po jakiejs chwili zaczynalo znowu ciagnac. I to mi nie przeszkadzalo. Zreszta w ogole zadko sie wieszalo, a teraz tragedia. jezdzilo mi przedtem na maksa w eMule transfery siegaly 12kB/s i bylo ok. please help, bo nie moge na nocke zasysac :cry:

 

add.

Mam jeszcze starego windowsa na starym dysku, mzoe skopjuje polaczenie ze starej windy, albo chcoiaz lookne jak wyglada konfiguracja.

Gdzie jest panel sterowania na dysku ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porobilem jakies ustawienia i polaczenie sie nie zrywa ale zwiesza :] ikonka jest ale nic nie idzie.

Przed reinstalka windy mialem tak ze sie wieszalo ale po po jakiejs chwili zaczynalo znowu ciagnac. I to mi nie przeszkadzalo. Zreszta w ogole zadko sie  wieszalo, a teraz tragedia. jezdzilo mi przedtem na maksa w eMule transfery siegaly 12kB/s i bylo ok. please help, bo nie moge na nocke zasysac  :cry:

 

add.

Mam jeszcze starego windowsa na starym dysku, mzoe skopjuje polaczenie ze starej windy, albo chcoiaz lookne jak wyglada konfiguracja.

Gdzie jest panel sterowania na dysku ? :D

Hmmmmm a ja Cię zaskocze ... mam identycznie od zmiany płyty na Abita NF7-S i podobnie ma ktoś kto ma taką płyte jak ja ... pisał mi że problem rozwiązała przejściówka COM->USB i podpięcie do USB SDI .... takżę myślę żę coś jest z Abitem a konkretniej z COM-ami ..... wcześniej na MSI KT4V tego nie miałem tzn. wiesza mi się całkowcie transfer ale SDI się nie rozłącza pomaga tylko restart kompa i ponowne połaczenie. Inną sprawą jest to , że mam SDI w pracy i podpięty jest do routerka śmiga super na Shareazie Emule itd.. ale czasem zdarzają się duże lagi ale zawsze rusza dalej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm a ja Cię zaskocze ... mam identycznie od zmiany płyty na Abita NF7-S i podobnie ma ktoś kto ma taką płyte jak ja ... pisał mi że problem rozwiązała przejściówka COM->USB i podpięcie do USB SDI ....

Ostatnio kupiełem Abit NF7-S v2.0 I mam ten sam problem niedział wogule nic nie ciagnie z netu, Ile kosztuje przjściówka i czy napewno pomoże??????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejściówka kosztuje w Media Market 180zł 8O  CZy nieda się to zrobić taniej, możę przez lana da się połączyć SDI. NAprawde JEstem w Kropce BŁAGAM O POMOC!!!!!!!!!!!!!

Da się taniej, i lepiej. Może masz jakiegoś starego kompa albo części, wystarczy P75, 16MB RAM, flop, karta sieciowa i zasilacz. Grafika też może się przydać do skonfigurowania routera, później można ją wyjąć. Resztę możesz przeczytać na www.freesco.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadne przjesciowki, patche (patch z mikroszitu niweluje restarty kompa przy SDI), laczenia przez serw itp nic ci nie dadza. Wina lezy po stronie tepsy. Na ich polkach sa tandetne routery, ktore nie potrafia sobie poradzic z wieksza iloscia wygenerowanych polaczen. Oczywiscie jak poszedlem sie skarzyc, to mi powiedzieli, ze wina lezy po mojej stronie. Mam przeinstalowac windowsa (koniecznie oryginalnego, bo te piraty nie dzialaja :):):) ) Potem mi powiedzieli, ze mam za slaby komputer itd. itp

 

Moja rada dla ciebie:

eMule 027c-LSD7b - dokladnie taki !!!

DL/limit 12/12

UL/limit 8/5

max polaczen 60

przez 5s 10

ilosc zrodel na plik 400

Sciagaj gora 5 popularnych plikow (takich po 400 zrodel)

Nie ustawiaj wszystkich priorytetow na high, najlepiej na auto.

 

Nie uchroni cie to przez zwisami, ale beda one o wiele zadziej...

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na eMulu nigdy niemiałem wiecej niż dwa zródła na jeden plik, na kazie torche więcej bo do 20żródeł, ale niemiałem Nigdy kłopotów z przerwanymi połaczenaimi, tylko zanim wgrałem tego patcha na XP to były proplemy ale po jego wgraniu znikneły. Sądze że poprostu gdybyście pogrzebali w ustawieniach to by Dial-up'a to by i ten problem zniknoł kiedyś była storna o SDI gdzie było sporo napisane na temat problemów z rozłączaniem lub restrtem kompa na XP i jak poprawnie ustawic obie w obcjach by działało jak trzeba. Co do problemu z płyta główbna Abit to Ja już pisałem do kogoś ze strony Abitu w polsce i czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka jeszcze istnieje http://www.swiat-sdi.prv.pl/ Jednak z autopsji wiem, ze te ustawienia i tak nie dzialaja. I na bank nie ma to nic wspolnego z konfiguracja polaczenia, bo probowalem juz wszystkiego. Pod win98 problem tez wystepuje. Nawet pod linuxem - a to juz calkowicie wyklucza blad z naszej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...