Skocz do zawartości
combat

Tpoic [censored !]

Rekomendowane odpowiedzi

ja bede kolejnym , ktory ECS-a pochwali. Po zrobieniu dipswitchy do mnoznika , napiecia + vmem + vcore boost procki krecily sie bardzo dobrze. Duron, ktory u kolegi na shuttle kt266a szedl ledwo na 950 u mnie chodzil na 1050 mhz!! athlon z serii axia 1450....a przy otwartym oknie 1500 mhz. Kilka razy na niej zrobilem male zwarcia srubokretem (tak to jest jak sie grzebie i kompa nie wylacza) , spalilem na tej plycie AZ 4 procki (3 durony - 600, 650,800 ) oraz ukochanego athlona........Plyta zylaby do dzis gdyby nie nieudany ,przeciekajacy blok wodny. Nie miala szans, jak juz padla calkowicie to w sockecie bylo tylko widac slady rdzy?? Teraz mam kolejna sztuke ecs-a k7s5a i na routerze chodzi dzien i noc..... Jak na moj gust podkrecanie to kwestia szczescia, ale jak to mowia SZCZESCIU TRZEBA DOPOMOC.....domorosli overclockerzy na k7s5a trzepali nawet 200 fsb!! (PLL mod). Pozdrawiam wsyzstkich ECS-manow , ktorzy sie jeszcze nie poddali ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się nie poddam zapodam mnoda na mnożnika a co do loga to ardzo fany pomysł jakby każdy posiadający płytę ecs k7s5a miał takie logo i na nim wypisane liczbę megaherców ile podkręcił :)

ja zrobię jak skończę robotę na budowie szwagra bo mam czs tylko wieczorem na umycie się i teraz na obiad więc nara nie mam czasu ledwo znalazłem chwile zeyby wam odpisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem majstrowac przy swoim sprzecie.  Zapytacie : to niby czemu mam wam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> pokazywac?!

 

A to dlaatego ze duza czesc z was uwaza ze jezeli niema sie playty gl na nforce2, niema sie DDr 400MHZ, niema sie odpowiedniego chlodzenia i co najwazniejsze bron boze ma sie ECS! to niciach!a nie podkrecisz dobrze kompa.

 

Wiec zapraszam do plakania wszystkich co na pl.gl wydali po 800zl , po malutkim drutmodzie moj procek wstal na napieciu 1.6v przy 2ghz i o dziwo wszystko stable! Dalej nieproboje bo chlodzeni mam nieciekawe. Ale niebawem nowy coolerekk i ghze stoja otworem.

Do tego jade na SD Ramach i zasilaczu LOGIX 235W!!!!!

 

Mam w obudowie 6 wentylatorow wszytsko wlasnej roboty, wentyle jakiej z odpadkow. Ale jak widac jak sie chce to mozna wszystko!

 

Goraca pozdrawiam wszystkich posiadaczy plyt.gl ECS! Zaufajcie swoim diabelkom a pokazom  rogi!

 

To tyle . post ten jest efektem slow pewnego kolesia ktory uznal ze 2ghz na ECS to nawet nominalnie niechodzi...

1.Ja swojego abita kupilem za 480zł wiec nie potrzeba 800zl na porządna płytke

2.2000MHz to ja mam na defaultowym anpieciu, (nawet 200x10,5=2100MHz) , wiec się nie podniecaj.

3.ECS (nie chcę obrażać nikogo kto ma ECS) , nie jset najlepsza płyta do podkręcania, delikatnie mówiąc.

4.Ciekawe kiedy ci się spali zasilacz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem majstrowac przy swoim sprzecie.  Zapytacie : to niby czemu mam wam <font color="#FF0000">[ciach!]</font> pokazywac?!

 

A to dlaatego ze duza czesc z was uwaza ze jezeli niema sie playty gl na nforce2, niema sie DDr 400MHZ, niema sie odpowiedniego chlodzenia i co najwazniejsze bron boze ma sie ECS! to niciach!a nie podkrecisz dobrze kompa.

 

Wiec zapraszam do plakania wszystkich co na pl.gl wydali po 800zl , po malutkim drutmodzie moj procek wstal na napieciu 1.6v przy 2ghz i o dziwo wszystko stable! Dalej nieproboje bo chlodzeni mam nieciekawe. Ale niebawem nowy coolerekk i ghze stoja otworem.

Do tego jade na SD Ramach i zasilaczu LOGIX 235W!!!!!

 

Mam w obudowie 6 wentylatorow wszytsko wlasnej roboty, wentyle jakiej z odpadkow. Ale jak widac jak sie chce to mozna wszystko!

 

Goraca pozdrawiam wszystkich posiadaczy plyt.gl ECS! Zaufajcie swoim diabelkom a pokazom  rogi!

 

To tyle . post ten jest efektem slow pewnego kolesia ktory uznal ze 2ghz na ECS to nawet nominalnie niechodzi...

1.Ja swojego abita kupilem za 480zł wiec nie potrzeba 800zl na porządna płytke

2.2000MHz to ja mam na defaultowym anpieciu, (nawet 200x10,5=2100MHz) , wiec się nie podniecaj.

3.ECS (nie chcę obrażać nikogo kto ma ECS) , nie jset najlepsza płyta do podkręcania, delikatnie mówiąc.

4.Ciekawe kiedy ci się spali zasilacz :?:

Jak narazie wszystko co napisales potwierdza to co ja napisalem. Czy ja gdzies pisze ze jest najlepsza do oc. Wlasnie pogrzebales sie tymi slowami. Bo ja wlasnie pisze ze wg was (nforceowcow) poza wasza plyta niema innej do podkrecania! tez mam def vcore wiec nieskacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak ktośnie ma na płytę nawet za 400 zeta i kupił sobie taką ecs k7s5a no to co ma zrobić o co się kłucić ważne że da sie podkręcić i to nawet do spoko wartości

 

a jak wam się podoba mój emblemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak ktośnie ma na płytę nawet za 400 zeta i kupił sobie taką ecs k7s5a no to co ma zrobić o co się kłucić ważne że da sie podkręcić i to nawet do spoko wartości

 

a jak wam się podoba mój emblematludzie jak ktośnie ma na płytę nawet za 400 zeta i kupił sobie taką ecs k7s5a no to co ma zrobić o co się kłucić ważne że da sie podkręcić i to nawet do spoko wartości

 

a jak wam się podoba mój emblemat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie jak ktośnie ma na płytę nawet za 400 zeta i kupił sobie taką ecs k7s5a no to co ma zrobić o co się kłucić ważne że da sie podkręcić i to nawet do spoko wartości

 

a jak wam się podoba mój emblematludzie jak ktośnie ma na płytę nawet za 400 zeta i kupił sobie taką ecs k7s5a no to co ma zrobić o co się kłucić ważne że da sie podkręcić i to nawet do spoko wartości

 

a jak wam się podoba mój emblemat

Myśle ze masz rację , kłócimy się o to która plyta jest lepsza i ile da sie osiagnąc a to nie o to chodzi.Zgadzam sie z twoim zdaniem w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dobrze wiesz pochwalić się jest spoko i widzisz każdy ma to na co go stać a to że ktoś z jakiejś (przez niektórych uważanaje za totalną lipę )płyty wyciśnie nawet więcej niż posiadacz jakiegoś abita czy coś(nie wnikam w szczegóły bo znowu będzie kłutnia) to nie odrazu powód żeby się wyzywać bo ja mam to lepsze a ty to gorsze

a na HHHUUJJ się kłucić trzeba się cieszyć że się ma sprzeta (TAK jak ja :) ) i juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...