Skocz do zawartości
Gość Pigmej

PROBLEM z WC!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to możliwe że pompka nie nadąża odbierać nagrzanej wody z bloku? Wymienić? A z tą pastą to można cholery dostać. Lepiej dać za mało czy lepiej ciut za dużo? Ma ktoś może np. fotke ile tej pasty? Dać na środek procka tylko kupke czy tak jak junior powiedział? Troche to niepokojące. A propo jeszcze czy możliwe ze ten cs jest np. za gruby??? Mam P3, a cs jest od AMD.

Za slaba pompka i tyle. Minimum to 600l/h do samego CPU. IMO taka z 800 - 1000 l/h styknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: 

Buahahahahahahhahahahhahahahhaha

 

O kurde, ze smiechu juz nie moge wytrzymac!

 

Jakie to ludzie maja pomysly. Dzidzi proponuje dac nobla.

Śmiejesz się z tego coppershima na Pentium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coppershim pod intela :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D a już myślałem ze nic mnie nie zdziwi :D  :D  :D  :D  Może jeszcze dali ci sposób odblokowywania  mnoznika i mostków na PIII :D  :D  :D ...których tam nie ma :!:  :!:  :!:  :!:  :D  :D 

Daj równa i cienką warstwe ARctic Silver bez grudek na proca i bedzie dobrze.

mieciop, przestan sie wypowiadac i lamic w tematach o ktorych nie masz pojecia !

Zaczynasz mi dzialac swoim pieprzeniem na nerwy i zle sie to dla ciebie skonczy ! :evil:

Co dziwnego jest w CopperShimie do Intela ?

Pisze to do wszystkich zdziwionych faktem jego istnienia.

Sa i nic w tym dziwnego.

BTW, CS i CopperShim tojedno i to samo.

Ludzie przestancie pisac jeden po drugim takie bzdety jak powyzej bo nie odpowiadam za siebie.

Jeden zacznie, i juz cala zgraja "szpecow" leci po kolei, to LAMERSTWO normalne !

Zwracajcie uwage na to co piszecie, piszacych same bzdety osobiscie powywalam. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w życiu nie widzieli slotowego P3 i tak gadają myśląc o takim socketowym. dla niewiedzących podaję że slotowe P3 są zabudowane w kartridge'u, którego zadaniem jest osłanianie kruchęgo jądra procesora bardzo podobnego do tego w athlonach/duronach. i jak ktośchce zrobić chłodzenie wodne w takim pentium to musi rozebrać kartridge i przymocować blok bezpośrednio na jądrze, przez co można je ukruszyć.

większość z was pewnie widziało slotowe P3 ale po wypowiedziach nie widać tego.

tu macie link, na samym dole, ostatni rysunek przedstawia podkładnę dla P3:

http://hjem.get2net.dk/cheeseburger/Shim1.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki przyznaje sie bez bicia zlamilem :( nie pomyslalem o slotwych :oops:

 

a jak jest z wysokoscia jadra - bo zakladanie CS'a z AMD (fotka z alegro) to chyba sredni pomysl jak jadro ma inna wysokosc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coppershim pod intela :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D a już myślałem ze nic mnie nie zdziwi :D  :D  :D  :D  Może jeszcze dali ci sposób odblokowywania  mnoznika i mostków na PIII :D  :D  :D ...których tam nie ma :!:  :!:  :!:  :!:  :D  :D 

Daj równa i cienką warstwe ARctic Silver bez grudek na proca i bedzie dobrze.

mieciop, przestan sie wypowiadac i lamic w tematach o ktorych nie masz pojecia !

Zaczynasz mi dzialac swoim pieprzeniem na nerwy i zle sie to dla ciebie skonczy ! :evil:

Co dziwnego jest w CopperShimie do Intela ?

Pisze to do wszystkich zdziwionych faktem jego istnienia.

Sa i nic w tym dziwnego.

BTW, CS i CopperShim tojedno i to samo.

Ludzie przestancie pisac jeden po drugim takie bzdety jak powyzej bo nie odpowiadam za siebie.

Jeden zacznie, i juz cala zgraja "szpecow" leci po kolei, to LAMERSTWO normalne !

Zwracajcie uwage na to co piszecie, piszacych same bzdety osobiscie powywalam. :evil:

1.W coppershimie dla intela nic tylko chodzi o to że ktos chcial zalożyć coppershim z Athlona Xp na intela a to idiotyzm i kawał jakich malo a dokładnie chodzi mi o wysokość rdzenia i grubość podkładki. 2. Nowsze modele maja osłone na rdzeń wiec nie jest on koniecznie potrzebny.

Jeżeli jeden po drugim pisze bzdury to już nie moja wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska nie zalamujcie mnie!

http://1klik.pl/?page=shop/details&product...&category_id=18

Przeczytajcie opis.

Starsze PIII (nie Tualatin) ale na Socket370 tez miały jądro na wierzchu. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15136739.

 

I co??

Jadro na wierzchu

Wiec coppershim jak najbardziej przydatny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh teraz nagle pojawilo sie stado tzw doksztalconych- jkaos na poczatku tez sie nikt taki nie udzielil :) z jednej skrajnosci w druga- a na pytanie jak jest z wysokoscia jadra to jakos nikt nie odpowie

Jak uslyszeli te farmazony co sie tu pojawily to sie musieli odezwac.

Co do wysokosci jadra - wystarczy polozyc shima, przesmarowac proca pasta i zalozyc radiator - jak sie ladnie odcisnie to znaczy ze jest git - jak nie - wywalic shima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kazdy moze sie pomylic :)

 

pozatym skoro na opakowaniu pisze ze dla AMD to chyba sa jakies roznice - w koncu gdby byla wymiennosc to producent nie omieszkalby zaznaczyc ze: "for AMD and INTEL processors" a tymczasem na opakowaniu widze napis AMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kazdy moze sie pomylic :)

 

pozatym skoro na opakowaniu pisze ze dla AMD to chyba sa jakies roznice - w koncu gdby byla wymiennosc to producent nie omieszkalby zaznaczyc ze: "for AMD and INTEL processors" a tymczasem na opakowaniu widze napis AMD

Prosze, oto fotki, widac roznice w budowie szima, troszke trudno by je pomylic :wink:

Intel CS

Dołączona grafika

 

AMD CS (T-B)

Dołączona grafika

 

Palomino

Dołączona grafika

 

T-Bred

Dołączona grafika

 

I jeszcze takie bywaly : Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dycko trudno - wiesz mzoe jak jest z wymiarami? ciekaw jestem czy golym okiem widac roznice w np grubosci- bo ksztaltem kazdy amd'kowski pasuje do intela :) ale intryguje mnie sytuacja co zaszlo w tym ukladzie bo w sumie to tak odeszlismy od tematu dycko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak z tymi wysokościami :?: :?: Bo mam możliwość to profesjonalnie zeszlifować w razie czego na konkretną grubość 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drzewo z tymi ludzmi co ci to piwedzieli . Dzidzia i Jacek198 : Shame on You!

Co ty gadasz mam CS od AMD na PIII od ponad roku tem spadł o 1 - 2 C

i rdzen mi sie nie kruszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt na P IV to by byla porazka zeby zalozyc ale na PIII jak najbardziej . (shim kupiony w 4max'ie !! ) wszystko chodzi . :evil: :evil:

 

Bez szlifowania i zadnych pierduł (lepszy byłby taki tylko z wycietym kwadracikiem specjalyny pod PIII [wieksza powiezchnia styku ale nie ma ich juz nigdzie ] :cry: )

 

To co zobaczyłem po powrocie z urlopu to żenada ludzie sprawdźcie 3x zanim cos palniecie :!: ( ja nie pisze na sucho tylko mam takiego CS )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drzewo z tymi ludzmi co ci to piwedzieli . Dzidzia i Jacek198 : Shame on You!

Co ty gadasz mam CS od AMD na PIII od ponad roku tem spadł o 1 - 2 C

i rdzen mi sie nie kruszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt na P IV to by byla porazka zeby zalozyc ale na PIII jak najbardziej . (shim kupiony w 4max'ie !! ) wszystko chodzi . :evil: :evil:

Chocby dla tego ze jes mozliwosc innej wysokosci rdzenia i wtedy to wał . Nigdy nie mialem Pentiaka wiec porownac nie moge. A pozatym to jest rroche na sile pchac cos od AMD na Intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drzewo z tymi ludzmi co ci to piwedzieli . Dzidzia i Jacek198 : Shame on You!

Co ty gadasz mam CS od AMD na PIII od ponad roku tem spadł o 1 - 2 C

i rdzen mi sie nie kruszy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt na P IV to by byla porazka zeby zalozyc ale na PIII jak najbardziej . (shim kupiony w 4max'ie !! ) wszystko chodzi . :evil: :evil:

 

Chocby dla tego ze jes mozliwosc innej wysokosci rdzenia i wtedy to wał . Nigdy nie mialem Pentiaka wiec porownac nie moge. A pozatym to jest rroche na sile pchac cos od AMD na Intela.

1.Wysokość (u mnie) sie zgadza . ( i chyba w paru innych seryjnych PIII tez :wink: )

2. "Nigdy nie mialem Pentiaka wiec porownac nie moge." to po co besztam innych jak nie mam o tym pojęcia ??

3.Po to po co jest shim !! A nazywa sie pod AMD bo musi miec wyciecie na mostki i wszystko co AMD'ki maja na wierchu a PIII nie ma wiec pod PIII mogly by byc nawet kwiatki i slaczki powycinanane i nie bylo by roznicy !!!

 

Ostateczny dowód bo już mnie szlak trafia od tej dyskusji :

 

Dołączona grafika

 

*Jeżeli kogoś obraziłem swoją odpowiedzią to przepraszam ale nie ukrywam że się troche zdenerwowałem (i też zostałem przez paru ludzi obrażony )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...