Skocz do zawartości
siuchol

Android TVBOX vs Xbox S

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jako ze moj Mibox zaczyna miec problemy z WIFI, chcialbym zakupic nowa przystawke do mojego TV.

mam 3 opcje

Apple TV (jakos nie jestem fanem, ale ponoc jest najlepsza przystawka )

Nvidia Shield PRO 

Xbox S 

Wazne jest dla mnie posiadanie portu Ethernet i mozliwosc podpiecia do sieci domowej w celu odtwarzania plikow video przez siec na TV. oraz obsluga IPTV.

Najbardziej sklaniam sie chyba ku Xboxowi, ale raczej jego potencjalu jako konsoli do gier nie wykorzystam, czy bedzie tak samo dobrym centrum multimedialnym jak np Nvidia Shield?

Najczesciej uzywane aplikacje YT, Disney, Netflix, Amazon Filmy, I jakies IPTV apka.

dzieki z gory za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBOX raczej nie do IPTV (ale sie nie interesowalem bardzo), reszta serwisow dziala. Kodi tez, ale problem ma z odtwarzaniem czegos wiecej niz 1080p (limit pamieci dla aplikacji). shield Pro - wzloty i upadki. Czasami aktualizacja potrafila mocno spierdzielic dzialanie. jednak sprzet troche wiekowy. AppleTV (2023), wszystko dziala i bardzo szybko. Moje podstawowe urzdzenie. Jednak system nie pozwala na passthrough zewnetrznym programom i musza dzwiek dekodowac wewnatrz np Infuse player. Plex chyba najlepiej mi dziala na xboxie, pozniej na japku i na koncu na androidzie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...