Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

czy są jakieś znaczne różnice między jakością SSD np. Lexara, GoodRAM, Patriota czy Samsunga? Bardziej pytam o żywotność kości/kontrolera niż o wydajność, Core 4gen raczej nie będzie wybredny jeśli chodzi o maksymalny transfer. Nie chcę kupować czegoś co ma opinię że lubi robić problemy, ale jeśli np. Patriot nie byłby bardziej awaryjny niż Samsung to zawsze zaoszczędzi się trochę grosza.

Mówimy o dyskach w formacie 2.5 z uwagi na brak gniazd M.2 na płycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spadki to tak, tego też bym nie chciał. Miałem na myśli że wolę 540MB/s które nie wysiądzie za rok i nie będzie mieć dziwnych problemów jak wspomniane spadki przy zapełnieniu, niż dysk który na papierze ciągnie 580MB/s, a po pół roku zacznie chodzić jak HDD.

 

W takim razie biorę Cruciala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie jest na 100% pewne mi padł samsung 860 pro 256 po 4 latach a pierwsze bledy windows zaraportował po 3 teraz juz od pradu nie mozna go odłaczyć bo gubi dane z partycji systemowej

tak wiec loteria przynajmniej jeśli chodzi o dyski dla konsumentów mam kilka enterprise i poza zabojcza cena problemów na azie nie ma micron 5200 pro i 5400 pro 1.92tb

mała uwaga do ssd w kompie wypada miec upsa chyba ze to laptop mój samsung padł po zaniku zasilania

co do jakosci tanich dysków to rzeczywiscie pozytywnie zaskoczyły mnie mx500 tyle ze maja niskie tbw cos za cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...