Skocz do zawartości
jester

XIII

Rekomendowane odpowiedzi

a mi cos nie chce dzialac :[

zaraz po uruchomieniu pokazuje sie okienko sync: out of range czy jakos tak [komunikat monitora] pewnie trzeba cos zmienic w ktoryms z plikow ini ale nie wiem co :D jesli to pomoze mam gf4 ti 4200 stery 4345 xp pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi cos nie chce dzialac :[

zaraz po uruchomieniu pokazuje sie okienko sync: out of range czy jakos tak [komunikat monitora] pewnie trzeba cos zmienic w ktoryms z plikow ini ale nie wiem co :D jesli to pomoze mam gf4 ti 4200 stery 4345 xp pro

Masz zbyt wysokie odświeżnie monitora przy danej rozdzielczości,zmien we właściowościach sterownika albo jak jest w gierce odświeżanie na mnijesze,nieiwem jaki masz monitor ale przy 15'(w miare nowy) w 1024x768 powinnno byc 85Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17' samsung 763mb w 1024 mam 85hz

zmienilem na 60 ale to tez nic nie dalo :[

Siedzisz pewnie na WinXP i dlatego w momencie wchodzenia do gry gra może dawac swoje ustawnia czyli napewno max odświeżanie dla monitora i dlatego,zainsaluj Power Strip i tam ustaw częstotliwości dla danych rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow fajnacka giera

 

trudne to demo

 

podobaja mi sie te napisy przy odgłosach - jak w komiksie

heeh

i jeszcze jak rzuciłem granatem zza rogu i normalnie nie byloby widac wybuchu, to w lewym ggórnym rogu okranu pojawiło sie okienko z wybuchem i napisem kaboom :D

niezly bajer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sa fotki dla tych syskich co niewiecza co to za piekna grahttp://bonusweb.idnes.cz/download/screensh...iscr020523.html

Mnie tam takie gry nie rajcuja-głównie chodzi oten typ grafiki,ale sciągam zobacze co to, moze sama gra bedzie lepsza jak screeny,eh narazie leci nędzne 87kB/s jeszcze całe 3min zostały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem jak ratuje w tej drugiej misjii tego kolesia ... on tam wola straznika ja go rezam... koles wybiega przez drzwi zaczynaja strzelac i JEB BLAD ... ?? tez tak macie ?? jak tak sie konczy demo to po mojemu troche glupio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zapowiada sie swietnie co prawda pograłem tylko w ta pierwsza misje na plazy bo niechcem sobie puzniej zabawy psuć ale na prawde niezłe!!czekam na pełna wersje z niecierpliwośćią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę oryginalny i przyłączę się do opinii większości:

giera jest za je bi sta

 

duże wrażenie robią te momenty gdy zaczyna się akcja i wyskakują te mniejsze okienka, wow

 

a kiedy będzie full wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jets to coś nowego. Bylo już o wyskakujacych okienkach, jednio z nich zrobilo na mnie wrazenie w momencie gdy strzelam do goscia na skarpie z ktorej on za chwile spada i widac obraz z 2 kamer. Wypas !! No i oczywiscie wszedobylskie Trratatatat :) Czekamy na fulla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...