Skocz do zawartości
SlipknoT1986

Aktualizacja biosu do płyty głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w swojej płycie głównej bios 4002. Musze zrobić aktualizacje bo będę przesiadał się z 3800x na 5800x i teraz nie jestem pewien czy aktualizować wszystkie po kolei od 4005 czy wystarczy że zaktualizuje od razu Wersja 4602 a pozniej Wersja 5003

https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-x570-plus/helpdesk_bios?model2Name=TUF-GAMING-X570-PLUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, SlipknoT1986 said:

Witam, mam w swojej płycie głównej bios 4002. Musze zrobić aktualizacje bo będę przesiadał się z 3800x na 5800x i teraz nie jestem pewien czy aktualizować wszystkie po kolei od 4005 czy wystarczy że zaktualizuje od razu Wersja 4602 a pozniej Wersja 5003

https://www.asus.com/motherboards-components/motherboards/tuf-gaming/tuf-gaming-x570-plus/helpdesk_bios?model2Name=TUF-GAMING-X570-PLUS

pomijając fakt że twoja X570 obsługuje 5800x od wersji bios 2607 to spokojnie możesz sobie zrobić update do najnowszej wersji pomijając poprzednie

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję 

3 minuty temu, SlipknoT1986 napisał:

BIOS 2607 TUF GAMING X570-PLUS

Wersja 2607

18,83 MB

2020.08.17

„Popraw wydajność i stabilność systemu.
Popraw funkcję sterowania wentylatorem.
Popraw stabilność pamięci DRAM.
Zaktualizuj AM4 AGESA combo V2 PI 1.0.8.0.
Popraw stabilność systemu 

.... Nie widzę gdzie jest to napisane?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...