Skocz do zawartości
darkzel

Upgrade AM4/zestaw do 8k zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w sumie nie wiem czy to nadal powinno się nazywać upgradem, tyle rzeczy jest to wymiany

 

Zastosowanie komputera: Gry AAA

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 8k do naciągnięcia jak będzie warto i przekonają mnie argumenty aczkolwiek nie lubię wydawać na wodotryski

Kiedy zamierzasz kupić komputer?: Chciałbym w najbliższych dniach/tygodniach zamówić.

Których części potrzebujesz?: Obudowa, zasilacz, RAM, płyta główna, procesor(jestem zdecydowany na 7800x3d) i karta graficzna(raczej 7900xtx, waham się pomiędzy hellhoundem a phantom gaming) ale rozważę każdą inną propozycję

Czy będziesz podkręcać sprzęt?: Delikatnie czemu nie

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: 3440x1440 165 Hz, nie zamierzam go zmieniać, LG 34" 34WP75CP-B

Specjalne wymagania: Zacząłem od du*y strony nabywając drogą kupna AIO ARCTIC Liquid Freezer III 360 więc buda musi to zmieścić :P Mam totalnie gdzieś wygląd więc RGB raczej nie, zasilacz nie musi być modularny 

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Peryferia, dodatkowe monitory, dyski samsunga 970 evo plus (1 TB + 2 TB)

Jeśli o czymś zapomniałem dajcie proszę znać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...