Skocz do zawartości
Return1980

Używany laptop do gier do 750€

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdecydowałem się jednak kupić laptopa z dedykowaną kartą graficzną. Wyjazd w delegację, który mi się szykuje, potrwa kilka miesięcy i nie będę miał tam co robić po pracy. Ostatnio przez pół roku miałem Steam Decka, z którego na początku korzystało mi się fajnie, ale szybko mi się znudził i go sprzedałem. Teraz chcę kupić laptopa z dedykowaną kartą graficzną. Mój obecny laptop oparty jest na platformie z 2012 roku. Jest to Intel i5 3. generacji. Ogólnie myślałem, żeby kupić nowszy sprzęt z funkcją tabletu typu 2w1, coś z serii Yoga, ale ostatecznie postanowiłem, że wybiorę laptopa, na którym będę mógł od czasu do czasu pograć. I tu mam do was prośbę: napiszcie, co wybrać w cenie do 750 euro, oczywiście z używek, bo na nowy szkoda kasy, tym bardziej że jestem niedzielnym graczem i podejrzewam, że szybko mi się znudzi. Doradźcie, na jaką konfigurację polować. Mam jedno wymaganie: nie chcę większego laptopa niż 15 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Legion Y540 za 550€ dobra konfiguracja:
- Intel Core i7-9750H
- NVIDIA GeForce RTX 2070 Max-Q 8GB GDDR6
- 15.60 Zoll 16:9 Display, 1920 x 1080 Pixel, 144Hz, Nichtspiegelnd
- 32GB RAM
- 512GB SSD
- Windows 10 Pro
- RGB Tastatur
- 500 Nits
- HDR400
- G-sync

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem jeszcze takie coś 

Razer Blade 15 (i7-8750H, GTX 1070 Max-Q, 8 GB. 16GB Ram 144hz Display
256GB ssd

koszt 250€ tylko Dysk bym zmienił na większy i też myślę by mi wystarczył 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu wszystkiego doszedłem do wniosku że Asus jednak będzie najlepszym najbardzej oplacalnym wyborem i postanowiłem właśnie ze wezmę tego Asusa g15 z dyskiem 2tb 40gb Ram i rtx2060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...