Skocz do zawartości
pistolero

Jaka grafika do 1440p / ok. 2,2k pln, granie w weekendy.

Rekomendowane odpowiedzi

Celuję w używkę/outlet z dobrą gwarancją w cenie j.w. Pewnie tak na 2 lata. Teraz mam 6600xt nitro. Zmieniam monitor więc vga też muszę. Gram głównie w PoE, Diablo, Last Epoch, jak się trafi dobra przygodówka , raz w roku odświeżam CoD / Battlefield.
Imho - 3080ti spoko ale nie warto się chyba pchać w prądożernego dziada, 4070 o wiele więcej ficzerów, mniej prądu ale mocno overpriced, może coś z radka ?
Cpu ryzen 3900x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poluj na RX 7900 GRE 🙂 do1440p overkill, szczególnie że wskazujesz tytuły bez RT. Widywałem na olx resellerów z promocji z media expertu sprzedających po 2,2k za nowe 7900 GRE, sam takową zakupiłem i jestem ukontentowany.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gerg7 napisał:

Ventus nie chcę. Strix/ tuf/ gaming x/ aorus/ nitro/ gaming oc pro coś takiego.

 

Zapomniałem dospisać. że RT niepotrzebny - dzięki otreblla.

Edytowane przez pistolero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli RT niepotrzebny to popieram @otreblla 7900GRE będzie aż za mocny.
RTX 4070 sam napisałeś, że zbyt drogi no i 4GB vram mniej, rozważyłbym tylko jeśli pobór prądu jest dla Ciebie bardzo ważny. Sam się denerwuję na to ile prądu zżerają mocniejsze GPU osobiście czekam na następną generację i będę szukać 4070s lub 4070TiS w promocjach po uv można zejść do poniżej 200W ze zwykłym super i niewiele ponad w wersji TiS. Też gram w 1440p. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, w końcu mam trochę czasu i chcę ogarnąć ten temat.
Trzymać się jakiegoś konkretnego modelu / firmy? Zawsze brałem coś asusa / coś na windforce / xfx. Zawsze 3 wentyle, lubię jak jest w miarę cicho .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2024 o 09:05, pistolero napisał(a):

Cpu ryzen 3900x.

Słabszy CPU to Radzę Radka 7900GRE lub 7800XT 

Nvidia ma za duży narzut CPU więc będzie szybciej niż z RTX 4070

 

 

Edytowane przez Rabit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rabit napisał:

Słabszy CPU to Radzę Radka 7900GRE lub 7800XT 

Nvidia ma za duży narzut CPU więc będzie szybciej niż z RTX 4070

Właściwie to nie są mi już potrzebne rdzenie (zmienił się plan) i komp ma być tylko do grania. Jak kupię vga to zmienię procek na jakiś ryzen 3d.
Przy 4070ti ( i tak poza widełkami) będzie bottleneck ale 4070 super chyba ogarnie. Tylko ten vram lichy.
Zapomniałem o psu, co kupić tak abym nie musiał wymieniać przy zmianie cpu na 3d ? Może Corsair RM750e 3.0 ? Może jakiś chieftec ? Tak +/- 400pln.

Edytowane przez pistolero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...