Skocz do zawartości
Al Bundy

Kupiłem PSX-a za 3 zł i potrzebuje schematu zasilacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!! Kupiłem od kolesia PSX-a (SCPH 7502) za 3 zł :D koleś twierdził że wszystko jest zjarane bo mu tak wujek powiedział (a wujek niby "sie zna"). Ja sprawdziłem pokolei części na braciaka konsoli i wyszło na to że zjarany jest tylko zasilacz :D

A więc: Czy maże ktoś podać jakiegoś linka gdzie jest schemat zasilacza do PSX-a model 7502????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natępny x- oznacza dowolną wwersje Play Sation, i w ten sposób oznacza się gry na ps one, bo możena jes uruchomić na ps i na ps2. Nastepny który nawet nie rozumie sktótu psx,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

schematu to ja nie mam ale gdzies mi sie walal dzialajacy zasilacz od psx, o ile sie nie myle to nawet z 7502 ;-)

szukaj w google moze cos znajdziesz, ale to raczej zagraniczne strony. kiedys widzialem na necie jakis polski serwis konsol ale gosciu podawal tylko jakies strzępki info, a za reszte chcial kase :(

 

PS. moze chcesz odsprzedac tego psx'a za 5 zeta ?? hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natępny x- oznacza dowolną wwersje Play Sation, i w ten sposób oznacza się gry na ps one, bo możena jes uruchomić na ps i na ps2. Nastepny który nawet nie rozumie sktótu psx,

thnx,

zawsze zastanawialem sie co znaczy ten X ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natępny x- oznacza dowolną wwersje Play Sation, i w ten sposób oznacza się gry na ps one, bo możena jes uruchomić na ps i na ps2. Nastepny który nawet nie rozumie sktótu psx,

:lol: skad oni miele wiedziec ze w ogole powstanie ps2? producenci konsoli byli pewni ze konsola bedzie nazywac sie play station, ale w nazwie mialo byc jeszcze jakies wyrazenie, takze psx jest nazwa fabryczna, poznie nazwa zostala zmieninona na ps-one po tym jak wyszla na ps2 i zmiejszono rozmiary psx'a.. wiem bo siedze w tym temacie od stycznia 1996 roku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natępny x- oznacza dowolną wwersje Play Sation, i w ten sposób oznacza się gry na ps one, bo możena jes uruchomić na ps i na ps2. Nastepny który nawet nie rozumie sktótu psx,

:lol: skad oni miele wiedziec ze w ogole powstanie ps2? producenci konsoli byli pewni ze konsola bedzie nazywac sie play station, ale w nazwie mialo byc jeszcze jakies wyrazenie, takze psx jest nazwa fabryczna, poznie nazwa zostala zmieninona na ps-one po tym jak wyszla na ps2 i zmiejszono rozmiary psx'a.. wiem bo siedze w tym temacie od stycznia 1996 roku..

oj Nicky Nicky nie ładnie tak naskakiwać na kogos :) zdaje sie ze koles ma racje( mam te same informacje co on ale sie moge zawsze mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vespereq nie komentuj bo modera zawołam

Pojawilem sie :P

Niestey Nicky, musze przyznac racje twoim oponentom, to oni maja racje.

Tez wiem cocnieco na ten temat, kiedys czesalem namietnie na pleju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vespereq nie komentuj bo modera zawołam

Pojawilem sie :P

Niestey Nicky, musze przyznac racje twoim oponentom, to oni maja racje.

Tez wiem cocnieco na ten temat, kiedys czesalem namietnie na pleju :P

Przznaje się do błedu :(, a swoją drogą to byłem pewny mojej teorii.

Wyjaśmiam również z zawołaniem modera chdziło o to że niedawno vespereq nazwał mnie baranem, wiec zawołałem modera i ostrzeżenie dostał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vespereq nie komentuj bo modera zawołam

Pojawilem sie :P

Niestey Nicky, musze przyznac racje twoim oponentom, to oni maja racje.

Tez wiem cocnieco na ten temat, kiedys czesalem namietnie na pleju :P

Przznaje się do błedu :(, a swoją drogą to byłem pewny mojej teorii.

Wyjaśmiam również z zawołaniem modera chdziło o to że niedawno vespereq nazwał mnie baranem, wiec zawołałem modera i ostrzeżenie dostał

Nicky, ja tak calkiem przypadkiem sie pojawilem w tym topicu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzies schemat zasilacza do pleja bo naprawialem kumplowi. Okazalo sie ze trafo padlo i trzeba bylo kupic cala nowa plytke na wolumenie. Jak sie okazalo jest to czesta sprawa i w zasadzie nie oplaca sie naprawiac tylko kupic cala plytke zasilacza.

http://www.anatekcorp.com/faq/games.htm

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vespereq nie komentuj bo modera zawołam

Pojawilem sie :P

Niestey Nicky, musze przyznac racje twoim oponentom, to oni maja racje.

Tez wiem cocnieco na ten temat, kiedys czesalem namietnie na pleju :P

Przznaje się do błedu :(, a swoją drogą to byłem pewny mojej teorii.

Wyjaśmiam również z zawołaniem modera chdziło o to że niedawno vespereq nazwał mnie baranem, wiec zawołałem modera i ostrzeżenie dostał

moze bys jeszcze napisal z jakiego powodu???i jak zwykle bronisz sie moderem, ehh chlopaki na zartach sie nie znaja, cokolwiek sie powie to odrazu moderem straszą, no coz zdaza sie nawt najlepszym :) nie chce sie podlizywac ale pozdro dla reeda bo cos czuje ze gdyby sie nie zjawil to znowu by bylo na mnie i bym dostal bana za darmo od takiego jednego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo, czy jest tu jakiś torrea... tfu, moderator? Wąsaty facet w sklepie z diodami krzywo na mnie spojrzał, domagam się wyciągnięcia konsekwencji :>

Azaliż zasilacz do owegoż PS(X albo nie X, oto jest pytanie) impulsowym być winien, czy zwykły, niemagiczny wystarczy? Bo jeśli to drugie, to można pokusić się o sklecenie samemu, chociażby na LM317 albo czymś z bogatej familii stabilizatorów 78xx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam dokladnie ale chyba tam jest potrzebne napiecie 1,8V wiec jezeli juz to tylko LM317T ale on bedzie mial za mala wydajnosc pradowa bo chyba potrzaba ponad 2A Pozatym beda ogromne straty na takim stabilizatorze (minimum 10W) i wtedy trzeba miec duze trafo oraz duzy radiator.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...