Skocz do zawartości
Teo

Mega lol!!!! -zobaczcie parodie:)

Rekomendowane odpowiedzi

CePeK - nie, nie miałem takiej możliwości, ale z przyjemnością chciałbym się przekonać.

 

Teo - opanuj się człowieku! Czy Ty nie rozróżniasz czegoś takiego jak normalny użytkownik i człowiek, a raczej maniak, który podkręca wszystko co się da w komputerze?! Z twojej wypowiedzi wynika, że nie! Czy od razu trzeba zakładać, że skoro ktoś chce CPC to od razu musi to podkręcać?! Może on po prostu chce, aby komputer mu cicho chodził!? A co do goowna, to jednak widział świat?! Ile masz wentylatorów, które ponoć mają pięknie się sprawdzać na procesorach 2100+ i wyżej?! Wystarczy pójść do jakiegokolwiek sklepu komputerowego?! To jest <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, bo hałasuje, a o właściwym chłodzeniu możemy tylko czytać na opakowaniu do tego czegoś!

 

Może jest to imitacja i na pewno jest tania, ale właśnie o to tu chodzi! Aby było tanie i chodziło jakoś w miarę sensownie. Jeżeli ktoś czuje niedosyt to nie kupi sobie tego tylko zafunduje sobie zestaw za kilkaset złotych!

Po raz ostatni mowie do ciebie - jako do goscia ktory recenzuje i ma czytelnikow na swojej stronce(o ile tacy sa :lol: ) .WC jest poto aby nietylko miec cisze - jest u wiekszosci uzytkownikow wykozystywane do OC - a jak chcesz miec cisze i niepodkrecac to se zalmana kup taniej wyjdzie i lepiej.

A jak chcesz publicznie pisac takie rzeczy i mowic ze ma DUZA WYDAJNOSC! to wybacz ale powinienes chyba zmienic adres strony na CPC KOCHAM JE albo cos podobnego :lol: niedoswiadczony uzytkownik przeczyta cos takiego i zechce to miec i sie przekona po pewnym czaie ze popelnil blad -bo jakis koles napisal ze ma DUZA WYDAJNOSC!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze recenzja powinna byc bardziej obiektywna.

 

Do jakiego innego chlodzenia odnosi Pan wynik uzyskany na CPC skoro pisze pan wysoka wydajnosc?

Wedlug mnie odnoszac go nawet do AC z tego co czytalem nie sa one zachwycajace.

Jedyna zaleta jest tylko cisza, a jakie stwaza to wyobrazenie o WC? Wole nie myslec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze to frum jest tendencyjne,,. zestw jest dobry jak ktos chce cisze i nic wiecej. wtedy spelnia swpje zadanie. pomojam pompke ktora nie jest anjwyższej klasy. ten zestaw nie nadaje sie na nic pwazniejszego, ale np nadaje sie na typowy zestaw do biura gdzie bracuje sie glownie na wordzie, exelu, czy innym pakiecie biurowym. wiec nie pizcie ze to sie do niczego nie nadaje, bo do teo sie nadaje,. inna sprawa jest recenzja, ktora jest jaka jest i tu sie nie ma co rozpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze to frum jest tendencyjne,,. zestw jest dobry jak ktos chce cisze i nic wiecej. wtedy spelnia swpje zadanie. pomojam pompke ktora nie jest anjwyższej klasy. ten zestaw nie nadaje sie na nic pwazniejszego, ale np nadaje sie na typowy zestaw do biura gdzie bracuje sie glownie na wordzie, exelu, czy innym pakiecie biurowym. wiec nie pizcie ze to sie do niczego nie nadaje, bo do teo sie nadaje,. inna sprawa jest recenzja, ktora jest jaka jest i tu sie nie ma co rozpisywać.

OJ do biura raczej nie bo połowa jak nie 90% pracowników by sie cały czas wywalała o rurki które mają za zadanie chłodzic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: juz niewiem czy smiac sie czy plakac :lol:

niema jak fachowa recenzja :lol:

 

 

a i yarq jak ci sie udalo uzyskac tak fenomenalnie niska temp (49st) na podkreconym procku (1,2@1,4 :o)

ehh to cpc same plusy chyba juz skadam zamowienie

Niska cena

latwa instalacja

DUZA WYDAJNOSC

SPORE MOZLIWOSCI ROZBUDOWY

no i najwazniejsze stosunkowo niska cena ;)

BTW gratuluje pomyslu na zapinke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loodzie!! dlaczego tak obrzucanie goownem to CPC. Moim zdaniem jakość i wydajność zestawu jest adekwatna do ceny. Kupcie mi pomkę PH802, nukleona, kadetówkę i zbiornik z węzykami. Ile wtedy wyjdzie??? Sporo więcej niż CPC. . To byłby super zestawik, ale drogi. Wprawdzie wydajnością CPC nie grzeszy, ale dla kogoś, kto ma do czynienia z WC pierwszy raz takie chłodzenie z pewnością dostarczy sporo zabawy(pomijam zszargane nerwy). ja nigdy nie kupię CPC, bo co nieco o WC już wiem. A wydaje mi się, że yarq troszkę przekręcił wyniki tych testów, albo były to błędy pomiarowe. Ale powtórzę to samo co napisał yarq:

cihe jest? jest

chłodzi? - chłodzi

tanie??? - tanie

łatwe w montażu??- łatwe

 

Więc czego więcej chcieć o takiego zestawu??? Chyba tylko wydajności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi pozostaje powiedzieć to tylko tyle, że mam tutaj do czynienia z towarzystwem wspólnej adoracji i jakiekolwiek wchodzenie w polemiki z wami mija się z celem i jest po prostu stratą czasu. Cokolwiek powiem, cokolwiek przemilczę jest źle. Skoro jesteście na NIE, to po co zaglądacie na redakcję?! To także strata czasu dla was. Darujcie sobie po prostu, bo państwo Wielkie Głowy i tak macie już wyrobiona negatywną opinię na kilka aspektów i jesteście nie reformowalni, więc życzę wam udanych monologów

 

Ghazi - dostałeś w odpowiedzi link, więc nie pisz, że nic nie dostałeś.

 

Do NIE do zobaczenia.

 

P.S. Oprócz bardzo czułego maila od Ghazi, który notabene został zamieszczony także na forum (gdzie tu tajemnica korespondencji ???) dostałem także jeszcze jednego maila od jednego z uczestników forum Tweaka, który ma odmienne zdanie na temat tego co tu piszecie. Dla was pewnie będzie to zdrajca i judasz, ale chociaż on jeden nie poddał się owczemu pędowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi pozostaje powiedzieć to tylko tyle, że mam tutaj do czynienia z towarzystwem wspólnej adoracji i jakiekolwiek wchodzenie w polemiki z wami mija się z celem i jest po prostu stratą czasu. Cokolwiek powiem, cokolwiek przemilczę jest źle. Skoro jesteście na NIE, to po co zaglądacie na redakcję?! To także strata czasu dla was. Darujcie sobie po prostu, bo państwo Wielkie Głowy i tak macie już wyrobiona negatywną opinię na kilka aspektów i jesteście nie reformowalni, więc życzę wam udanych monologów

 

Ghazi - dostałeś w odpowiedzi link, więc nie pisz, że nic nie dostałeś. 

 

Do NIE do zobaczenia.

 

P.S. Oprócz bardzo czułego maila od Ghazi, który notabene został zamieszczony także na forum (gdzie tu tajemnica korespondencji ???) dostałem także jeszcze jednego maila od jednego z uczestników forum Tweaka, który ma odmienne zdanie na temat tego co tu piszecie. Dla was pewnie będzie to zdrajca i judasz, ale chociaż on jeden nie poddał się owczemu pędowi.

To znaczy trafić Jeża Jerzego w czułu punk G... ble! znaczy CPC w jego przypadku. Jakiś przewrażliwony jesteś? Jak można zestaw "Made in garage" oceniać 6/6? Krzysiu po prostu, tak jak Wisniewski umie się sprzedać, co nie znaczy że robi dobre produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co masz do mojego maila? Wypisałem co mi na wątrobie leżało. I skąd wiesz co dostałem w odpowiedzi?? I jaki link? Link do recenzji?!

 

-- te dwa myśliniki do dla ciebie odpowiedz?! Weż sie człowieku zasstanów co piszesz?

 

"MACIE WYROBIONĄ OPINIĘ NA KILKA ASPEKTÓW"

cpc jak maluch -> pojeździ na początku w miarę, ale nie ma cudów - rozkraczy się szybciej niż myslisz. No i tak jak cpc jest tani. No i made in Poland :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem (nie)szczescie miec CPC. Teraz mam FalcorRock II bo kasy nie mam na nic drozszego. Wydajnosc tego "chlodzenia wodnego" jest mniejsza niz tego wentylatora z wiatrakiem puszczonym na 1800rpm. Temperatura athlona 1700+@2100+ jest o 3 stonie mniejsza a glosnosc samego wentylatora podobna.

 

Update

Zapomnialem dodac najwazniejsze. Nie walaja mie sie teraz matry kabli po podlodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba macie po prostu problemy z AMD czy cos? Zartuje bo zaraz wojna bedzie.

 

Mam CPC i chlodze tym procka i karte grafiki obie rzeczy podkrecone i ten zestaw sobie daje spoko rade.

Jeszcze miesiac temu jak nie mialem plyty do podkrecania wszystko chodzilo cichutko tak ze w nocy spokojnie spalem i zadnego chalasu nie bylo. Teraz wiatrak w zasilce musi dzialac normalnie(bez zwalniania obrotow rezystorem).

Jak ktos nie ma kasy na nic lepszego i nie podkreca proca z 1,8 na 5GHz to mu ten zestaw wystarczy.

A jak komus zbiorniczek 2,7l sie nie podoba to moze zamienic na akwarium - tak sie da z kazdym zestawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..A jak komus zbiorniczek 2,7l sie nie podoba to moze zamienic na akwarium - tak sie da z kazdym zestawem.

wlasnie zastanawialem sie po co komu takie dluze weze :/

Te z c_c? One mają ciepło odprowadzać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie znam sie na chlodzeniu wodnym, ale cos powiem LOL:

Jak sama nazwa wskazuje to przecietny uzytkownik bedzie wymagal czegos wiecej niz ciszy od chlodzenia wodnego, bedzie wymagal "duzo" wiekszej wydajnosci, czego CPC dac nie moze (wnioskuje to z tego co ludzie powiedzieli na tym forum). Bo w koncu nie po to sie bawisz z rurkami woda itp. zeby miec tylko troche ciszej. Mysle ze wiekszosc ludzi ktorzy sie malo znaja postrzega taka kolejnosc w "najlepszym" chlodzeniu AIR<WC<FREONy i azoty :D.

CPC jest na poziomie chlodzenia powietrznego (cichsze troche [podobno] )wiec po co robic burdel w kompie z wezami woda skoro to samo mozna osiagnac taniej.

 

end.

 

jak mowilem nie znam sie wiec nie bierzcie tego do siebie LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę zę duzo ludzi pisze ze jest tanie.....A widzielisćie na pierwszej stronie ? POdałem w cenie mniejszej niż cpc i zestaw o niebo wydajniejszy.....Luknijcie czasem na www.bloki.republika.pl bo tam też robiabloki i to dobre bloki (mam jeden i jest extra) i TANIO :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CePeK - nie, nie miałem takiej możliwości, ale z przyjemnością chciałbym się przekonać.

 

Teo - opanuj się człowieku! Czy Ty nie rozróżniasz czegoś takiego jak normalny użytkownik i człowiek, a raczej maniak, który podkręca wszystko co się da w komputerze?! Z twojej wypowiedzi wynika, że nie! Czy od razu trzeba zakładać, że skoro ktoś chce CPC to od razu musi to podkręcać?! Może on po prostu chce, aby komputer mu cicho chodził!? A co do goowna, to jednak widział świat?! Ile masz wentylatorów, które ponoć mają pięknie się sprawdzać na procesorach 2100+ i wyżej?! Wystarczy pójść do jakiegokolwiek sklepu komputerowego?! To jest <font color="#FF0000">[ciach!]</font>, bo hałasuje, a o właściwym chłodzeniu możemy tylko czytać na opakowaniu do tego czegoś!

 

Może jest to imitacja i na pewno jest tania, ale właśnie o to tu chodzi! Aby było tanie i chodziło jakoś w miarę sensownie. Jeżeli ktoś czuje niedosyt to nie kupi sobie tego tylko zafunduje sobie zestaw za kilkaset złotych!

Co do przeciętnego Uzera to masz rację :?

wielu nawet nie ma pojęcia jaki procesor ma w tym pudle czy kartę graficzną a co dopiero mówić o chipsetach temperaturach procesora

dla niego ma to coś działac i tyle :!:

a co do testów czegoś innego niż CPC to możemy się umówić na testy (przeciez mieszkamy niedaleko od siebie)

można by było zrobić jakiś miarodzjny test kilku najpopularnieszych bloków, zestawów chłodzenia wodnego, tak naprawdę czegoś takiego nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja s checia przetestuje CPC w porownaniu z Innovatekiem i blokami republikanow oraz Mata. Inno juz testuje

Bloki od Mate jada, bloki od republiki tez :D

tylko czy jasnie wielmoze CPC zechce swoj megawypasionyzestawdowatrcoolinguCPU wyporzyczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja s checia przetestuje CPC w porownaniu z Innovatekiem i blokami republikanow oraz Mata. Inno juz testuje

Bloki od Mate jada, bloki od republiki tez :D

tylko czy jasnie wielmoze CPC zechce swoj megawypasionyzestawdowatrcoolinguCPU wyporzyczyc :P

Polookaj na giłedę. Chyba ktoś się jeszcze nie pozbł. A za sam blok max. 10zł ci policzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja s checia przetestuje CPC w porownaniu z Innovatekiem i blokami republikanow oraz Mata. Inno juz testuje

Bloki od Mate jada, bloki od republiki tez :D

tylko czy jasnie wielmoze CPC zechce swoj megawypasionyzestawdowatrcoolinguCPU wyporzyczyc :P

Polookaj na giłedę. Chyba ktoś się jeszcze nie pozbł. A za sam blok max. 10zł ci policzy :D

Ja bym tego nawet za darmo nie chcial :D

A jeszcze kase dawac. No co ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja s checia przetestuje CPC w porownaniu z Innovatekiem i blokami republikanow oraz Mata. Inno juz testuje

Bloki od Mate jada, bloki od republiki tez :D

tylko czy jasnie wielmoze CPC zechce swoj megawypasionyzestawdowatrcoolinguCPU wyporzyczyc :P

Polookaj na giłedę. Chyba ktoś się jeszcze nie pozbł. A za sam blok max. 10zł ci policzy :D

Ja bym tego nawet za darmo nie chcial :D

A jeszcze kase dawac. No co ty :P

Trzeba się poświęcić dla dobra ludzkości :P

Ale jak będziesz próbował ten zestaw od Pamułki pożyczać to raczej nie wspominaj o porównaniu, i otym ze jesteś z forum.tweak'a. Mów raczej o zwykłym teście. Bo inaczej spotka cie raczej chłodne przyjęcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPC jest jakie jest. Sam go uzywam i na razie mi starcza. Obecnie chlodzi Athlona XP 1466MHz@2035MHz(Vcore=1,75).Temperatury w spoczynku przy obecnych upałach sięgają 44 w stresie pod 49-50. Rurki mi w sumie nie przeszkadają leżac za biurkiem. Kwestia estetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szanowne towarzystwo :) zaznaczam ze nie jestem nowy na tym forum, ale nie odzywam sie bo niestety malo jest tutaj ludzi majacych wlasne zdanie. Sam zbudowalem swoje pierwsze WC 3 lata temu jak wiekszosc z was nawet o tym nie slyszala... wiec prosze "expertow" i wszystkowiedzacych o niekomentowanie. Zgadzam sie z yarq-em ze chroniczny brak wlasnego zdania jest na tym forum niestety obecny. A co do CPC to sam kiedys mialem i jakos nie przypominam sobie abym mial jakies problemy z PODKRECONYM procesorem przy uzyciu tego jakze tutaj nienawidzonego chlodzenia. Panowie wzywam Was do MYSLENIA samodzielnego a nie tylko powtarzania opinii innych. To tyle w moim pierwszym i zapewne ostatnim poscie.

 

 

Ps. W dalszym ciagu uzywam WC ale juz znacznie bardziej rozbudowanego zestawu, ktory z racji swojej wielkoscie niestety nie zmiescil sie w obudowie wiec obudowa dla mojego WC jest biurko :) (polecam bardzo praktyczne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi czy radek jest sciema ??

radek pokaz jakies forki, kurcze niewiem rysunki, narysuj jak co masz zrobione, jakies szczegoly, duuzo szczegolow.

 

A co do wlasnego zdania userow forum, to chybas zglupial, oczywiscie ze tutaj kazdy ma wlasne zdanie, przykladem tego jest ten topic i wiele wiele innych w ktorym pojawia sie masa kolesi z ktorymi sie niezgadzam, a oni zemna, klucimy sie czasem cos z tego wynika [vs AMD Rulezz] czasem nie [vs KGB], ale zawsze walka rozwija obie strony. W mysl zasady co cie niezabije uczyni cie silniejszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...