Skocz do zawartości
Gość

Waterblock

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie wygląda to nieźle. Można by pomyśleć o większych wlotach np 14 mm, ale i tak nie wiem czy dużo by to zmieniło. Choć ja uważam że lepsze byłoby rozwiązanie z wlotem cieczy dokładnie nad jądrem procka.

Sprawdzałem testy na overclockers.com i taki prosty wb zrobiony z czegośtakiego jak nakrętka miedziana(chyba to zatyczka na rury).W środku umieszczone pręciki miedziane.I swą wydajnością nie ustępuje innym konstrukcją. Ja właśnie taki zamierzam robić, tylko nigdzie nie mogę znaleźć miedzianych zatyczek na rury o średnicy większej niż 28 mm. Interesuje mnie takowa o średnicy 35-40 mm.Jeśli ktoś wie gdzie coś takiego można dostać(najchętniej w Krakowie lub Częstochowie) to z góry dziękuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie taki zamierzam robić, tylko nigdzie nie mogę znaleźć miedzianych zatyczek na rury o średnicy większej niż 28 mm. Interesuje mnie takowa o średnicy 35-40 mm.Jeśli ktoś wie gdzie coś takiego można dostać(najchętniej w Krakowie lub Częstochowie) to z góry dziękuje...

Pisalem Ci, ze bedziesz mial klopot z ta koncowka - moze jednak powiercisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o tym projekcie : http://strony.wp.pl/wp/filipjelen/wb/

Czy taki WB bedzie dobry???Ps. scianki wydaja sie byc za chude ale w rzeczywistosci maja 2,5mm. Wypowiadajcie sie.

A jak bedzie wykonany wszystko bedzie lutowane ?

Nie latwiej wywiercic ??

WIERCONY JEST GORSZY OGOLNIE WIADOMO ZE FREZOWANE BLOKI SA LEPSZE!(DLATEGO DANGER DEN ROBI wb FREZOWANE A NIE WIERCONE). Nie nie bede lutowal wyfrezuje kanal w kostce miedzi. A gore przykleje jakims klejem np. Poxylina. Jakbyscie byli zainteresowani to w przyszlosci (za jakis 2tyg 1miech) bede mial takie w sprzedazy po ok 70zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIERCONY JEST GORSZY OGOLNIE WIADOMO ZE FREZOWANE BLOKI SA LEPSZE!(DLATEGO DANGER DEN ROBI wb FREZOWANE A NIE WIERCONE). Nie nie bede lutowal wyfrezuje kanal w kostce miedzi. A gore przykleje jakims klejem np. Poxylina. Jakbyscie byli zainteresowani to w przyszlosci (za jakis 2tyg 1miech) bede mial takie w sprzedazy po ok 70zl.

Nie bede sie klucil niech kazdy robi jak chce -nie musisz krzyczec- ja nie mam frezarki wiec mam po klopocie. Jezeli frezujesz to spox - powinno byc szczelne tylko nad klejem sie zastanow. Ja mam zamiar skozystac z firmy loctite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze se zalatwic taki frezowany bloczek i porownac ile lepszy bedzie

od wierconego :) juz mnie korci za dlugo nic w kompie nie dlubalem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...