Skocz do zawartości
eMo-BoH

Jaka grafa ?

Rekomendowane odpowiedzi

A więc przejdę do rzeczy :

Mam sprzęt taki jak w podpisie z tym że braqje mi karty graficznej i jakiegoś dobrego coolera na proca co byście zaproponowali ? Chciałbym aby mój komputerek był jak najcichszy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam GF4Ti4800SE Leadtek i szczerze mowiac jestem z niej zadowolony, wiec moge Ci ja polecic :)

No fajna karta tylko nie ma dx9 a na dzien dzisiejszy kupowac karte za 1000zl bez dx9 to bez sens skoro mozna miec za ta cene radoslawa i to bynajmniej nie pazure tylko 9500 pro a to lepszy wybor :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam swojego Leadteka GEFORCE 4 TI 4200 AGPx8 grafa zawalista,chłodzenie super kręci sie na wersje 4800, Max 303/617.No i cena dużo niższa bo 540zł BOX z płytkami,kabelkami,itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli do 600zl to tego winfasta albo Gainwarda TI4800se .Jesli 600-900 to najlepsza karta bedzie Radek 9500Pro 128mb najlepiej Sapphire tylko ciezko ja dostac ale jeszcze dostaniesz Fic podobno niezle sie kręcą .http://sirius.pl/product.php?action=info&id=6318&sid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywam konfiguracji jak ponizej. Potezna moc:)), ale drogo. Radeon kosztowal 1900zl. Jednak warto :P

Jak dla mnie to popełniłeś bezsensowną głupote wydajac tyle kasy,konfig typu athlon 1600+ gef3 umożliwia gre w każda gre w 1024x768x32 w full detalach z pełną płynnością.Wydałeś 1900zł za grafe a ja 540zł i tak jak ty moge grać we wszystko!!! A jak będzie potrzeba to za rok kupi sie takiego Radeona jak twój za 500zł :lol: :lol: :lol: A jak narazie wole zostawić w kieszeni 1400zł i wydać na inne przyjemnosci

 

P.S Trzeba wiedzieć ile i za co dać, trzeba mieć mózg na miejscu a nie wpadać w marketingowy szok. :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam GF4Ti4800SE Leadtek i szczerze mowiac jestem z niej zadowolony, wiec moge Ci ja polecic :)

No fajna karta tylko nie ma dx9 a na dzien dzisiejszy kupowac karte za 1000zl bez dx9 to bez sens skoro mozna miec za ta cene radoslawa i to bynajmniej nie pazure tylko 9500 pro a to lepszy wybor :P
Jak to nie ma dx9? Moze nie o to chodzi ale direxa 9 mam zainstalowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale Lukas nie masz racji..

wlasnie sie przekonalem ze sa gry na ktorych moj komp staje. Wydatek jednak bezsowny, no chyba ze nie masz na co tej asy wydac.

 

Chociaz z drugiej strony to tez bym pewnie wydal te pieniadze jak bym je mial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm czyli o co chodzi z tym dx9?

Kaski nie mam za duzo :P ale jak zmienialem sprzet to bralem z tych lepszych rzeczy i jako karte doradzali mi tego GF albo Radeona, tylko w Radeonach ciagle trzeba instalowac jakies latki patche, a ja sie az tak na tym nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam GF4Ti4800SE Leadtek i szczerze mowiac jestem z niej zadowolony, wiec moge Ci ja polecic :)

No fajna karta tylko nie ma dx9 a na dzien dzisiejszy kupowac karte za 1000zl bez dx9 to bez sens skoro mozna miec za ta cene radoslawa i to bynajmniej nie pazure tylko 9500 pro a to lepszy wybor :P
Jak to nie ma dx9? Moze nie o to chodzi ale direxa 9 mam zainstalowane :)
Sorx zle sie wyrazilem :oops: Nie obsluguje standardu dx9 i jego dobrodziejstw ale zainstalowane mozesz miec .DX9 to ja nawet na swoim GF2MX mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale Lukas nie masz racji..

wlasnie sie przekonalem ze sa gry na ktorych moj komp staje. Wydatek jednak bezsowny, no chyba ze nie masz na co tej asy wydac.

 

Chociaz z drugiej strony to tez bym pewnie wydal te pieniadze jak bym je mial

Sory ale jakie gry ci staja??

 

Ja na swojej poprzedniej grafie GEF3 TI200@ 260/550 od Leadteka Niemialem żądnych problemów i wszystko elegancko hulało w 1024x768x32 full detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że z kart graficznych wybiorę Leadteka Winfasta GF4Ti4200 z 64DDR a wentylek to zastanawiam się nad CoolerMasterem Aero7+ czy na minimalnych obrotach byłby cichy ... :D Co wy na to ? Razem wychodzi 700 zł to chyba nie zbyt wiele ... ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wentyl to kwestia potrzeb zalezy jak wysoko masz zamiar krecic

jesli nie krecisz to paKUJ SIE W spire frII lb wrII

jesli krecisz to zalman jest na wypasie po prostu debesciak, aero bym sobie darowal

 

co do grafiki jesli mozesz doloz do gwarantowanej 9500@9700 bedziesz mial grafe na dlozszy czas

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mi taka grafa ? wolę sobie zmienić za rok i kupić tego Radka za 200 zł, za rok będą inne karty za 500 zł które już będą miały nawet poduszki powietrzne ... Nie potrzebuję super extra karty na tej i tak we wszystko zagram (chyba). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy na TI4200 pykniesz we wszystko na max detalach bez problemu. Ja osobiscie chce tez tak zrobic za ok 6-8miechow zmienic karte na Fx 5600 ultra 2 albo jak cena bedzie wmiare to 5900 albo 9700pro .Bo i tak srednio zmieniam karte raz na rok i nie mam problemow z grami (a za karte nigdy nie daje wiecej 500-700zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale Lukas nie masz racji..

wlasnie sie przekonalem ze sa gry na ktorych moj komp staje. Wydatek jednak bezsowny, no chyba ze nie masz na co tej asy wydac.

 

Chociaz z drugiej strony to tez bym pewnie wydal te pieniadze jak bym je mial

Sory ale jakie gry ci staja??

 

Ja na swojej poprzedniej grafie GEF3 TI200@ 260/550 od Leadteka Niemialem żądnych problemów i wszystko elegancko hulało w 1024x768x32 full detale.

za wiele gier nie odpalam, ale np. Legal Street Racing Redline. Niestety powyzej 800x600x32 w max detalach juz sie nie da grac. A i przy tej rozdzielczosci dostaje czasem czkawki.

 

Poczatkowo myslalem ze to wina systemu, smieci, za wielu uslug, ale w 3dmarku 2001se mam 13587pkt, wiec chyba nie.

 

Generalnie jak poczytalem, to sie okazuje ze wiele gierek wykozystujacych dobrodziejstwa DX9.0 nie da sie jeszcze zmusic do poprawnego dzialania. Tak jakby byly zle zoptymalizowane. Mimo to jednak tnie sie, a fajna jest.

 

Peace for@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale Lukas nie masz racji..

wlasnie sie przekonalem ze sa gry na ktorych moj komp staje. Wydatek jednak bezsowny, no chyba ze nie masz na co tej asy wydac.

 

Chociaz z drugiej strony to tez bym pewnie wydal te pieniadze jak bym je mial

Sory ale jakie gry ci staja??

 

Ja na swojej poprzedniej grafie GEF3 TI200@ 260/550 od Leadteka Niemialem żądnych problemów i wszystko elegancko hulało w 1024x768x32 full detale.

za wiele gier nie odpalam, ale np. Legal Street Racing Redline. Niestety powyzej 800x600x32 w max detalach juz sie nie da grac. A i przy tej rozdzielczosci dostaje czasem czkawki.

 

Poczatkowo myslalem ze to wina systemu, smieci, za wielu uslug, ale w 3dmarku 2001se mam 13587pkt, wiec chyba nie.

 

Generalnie jak poczytalem, to sie okazuje ze wiele gierek wykozystujacych dobrodziejstwa DX9.0 nie da sie jeszcze zmusic do poprawnego dzialania. Tak jakby byly zle zoptymalizowane. Mimo to jednak tnie sie, a fajna jest.

 

Peace for@ll

Grałem kiedyś w gre Street Legal na GEF3 to ona chidziła full stabilnie w 1024x768 z wysokimi detalami, a w Legal Street Racing Redline chyba niegrałem raczej to jest co innego,jakbyś mógł to zapodaj jakiegoś linka do dema.

 

Pozdro. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne warianty:

 

WinFast GF4Ti4200 i CM Aero7+

Radek9500Pro i Zalman CNPS 7000A-Cu

Radek9500@9700 i Zalman CNPS 7000A-Cu

 

Ja bym jednak wybrał tą wersję najoszczędniejszą zważywszy iż technika cały czas idzie na pzód i za rok kupie te karty za taką cenę co GF4Ti4200 więc ... Wybieram WinFast GF4Ti4200 i CM Aero7+ Wpisuję je jush do mojego configu jako (Coming Soon). CU i THX za PODPOWIEDZI !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...