Skocz do zawartości
TOMAHAWK_

Riva TNT 2 n64 @ TNT 2 - Question

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde juz sam nie wiem jaka mam ta rive w riva tuner i windowsie pokazuje mi cos takiego Riva TNT2 model 64/model 64 Pro.

 

A i czy mielscie problem z uruchomieniem 3dmarka2001se gdy go proboje uruchomic pisze mi ze mam niezainstalowanego DX8.0

 

W tym momencie mam dx 9 nie moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VMOD CORE

robilem na winfascie m64, ale sprobujcie na innych

opis:

potrzebny jest jeden dokladny (wieloobrotowy) rezystor 5k ohm

u mnie ustawiony na 2,75k ohma.

jedna nozka do masy karty, a druga do nozki ukladu na karcie

uklad u mnie ma oznaczenie:

51031

98245

i ma osiem nozek, po cztery z jednej strony

 

| | | I

---------

| 51... |

---------

| | | |

 

powiedzmy ze to schemat :)

tam gdzie jest I nalezy przylutowac

dla pewnosci powiem,ze uklad ma na obudowie biala kreske, ta biala kreska

jest na lewo od oznaczen liczbowych

Mam nadzieje,ze zrozumiale :D

jakby co piszcie na maila, ale ostrzegam- mam modem wiec krotko jestem na necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sproboje w poniedzialek ,musze zmienic grot w lutownicy i kupic ten rezystor...Nie wiem czy mi wyjdzie bo z moimi zdolnosciami do lutowania to jest kiepsko , mojego abita juz 3 razy lutowalem i nie narazie mi sie nie udalo:(((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem w łapy rive tnt2 m64 agp za free od razu zamontowałem inny radiator i wiatraczek domontowałem ale narazie nie będe jej wkładał dopiero w poniedziałek coś powalcze, mogłby ktos napisac w słupku wydajnosc rivek od najgorszej do najlepszej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wole stare poczciwe Voodoo 3

na abicie BE6II i PIII-500(katami)@667 i v3 2000 143@185 w 3d marku 2001 osiągnołem powyżej 1600 a w 3dmarku 2000 3159 :D a po zabawie jakimś programe do windowsa (niestety nie pamiętam nazwy - stare dzieje) w 3dm 2000 procesor był widziany jako PIII-1334 wdedy wynik był około 4800 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj zalamalem kumpla :D na jego athlonku 1,7xp , gigabyte , i geforce 4mx w 3dmarku 2000 wyszlo mu 2500 markow;D a ja na swojej slabo skreconej rivce mam 2435:D

Poprostu ma 64bit pamieci i w tym momencie nie ma roznicy jak mocno jest chipset wykreocny bo to i tak nic nie daje przy praktycznie zadnym GPU gdyby GF3 Ti 200 miau pamieci na 64 bit wynik bylby niewiele wiekszy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mu się Marki (2k1 ->2k) nie pomyliły to ma bardzo mało (jak na 2000). Już podawałm mój wynik na MX200 (też 64bit) 3300 więc jego 2500 to nawet przy 64bit za mało.

Sprawdz czy ma wszystko dobrze zainstalowane (sterowniki grafa + mobo), ect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...