Skocz do zawartości
EDDY

Winamp 5

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja zassalem tego winampa pare godzin temu i musze powiedziec, ze gdyby nie problem z zamykaniem winampa - pokazuje sie blad cos z C++ i windows :) (ale to pewnie wina skopanego systemu) i gdyby byla opcja przechodzenia plynnego z jednej piosenki do drugiej tak jak to bylo w Winampie 3 to bylby git - moze wie ktos gdzie ta opcja bo ustawialem w zakladce Fading i troche pomoglo, ale to i tak nie to :(

No co do dzwieku to rzeczywiscie fajniejszy jest i jesli ktos sie tym ekscytuje to mi sie tylko smiac chce (sory ze zabrzmialo to jakos brzydko)ale proponuje poszukac pluginu MAD - wtedy zobaczycie co to prawdziwy dzwiek. Jak ktos nie da rady znalezc to moge wyslac mu na e-mail'a

Ten plugin naprawde jest lepszy od kazdego ktory widzialem yyy slyszalem.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja zassalem tego winampa pare godzin  temu i musze powiedziec, ze gdyby nie problem z zamykaniem winampa - pokazuje sie blad cos z C++ i windows :) (ale to pewnie wina skopanego systemu) i gdyby byla opcja przechodzenia plynnego z jednej piosenki do drugiej tak jak to bylo w Winampie 3 to bylby git - moze wie ktos gdzie ta opcja bo ustawialem w zakladce Fading i troche pomoglo, ale to i tak nie to :(  

No co do dzwieku to rzeczywiscie fajniejszy jest i jesli ktos sie tym ekscytuje to mi sie tylko smiac chce (sory ze zabrzmialo to jakos brzydko)ale proponuje poszukac pluginu MAD - wtedy zobaczycie co to prawdziwy dzwiek. Jak ktos nie da rady znalezc to moge wyslac mu na e-mail'a

Ten plugin naprawde jest lepszy od kazdego ktory widzialem yyy slyszalem.

Pozdro.

yyyy u mnie nie ma z tym problemow - fading bardzo fajny nawet lepszy niz w 3 - a nic nie ustawialem nawet

zadnych bledow tez nie mam przy wychodzeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd mnie też wyskakuje od czasu do czasu, ale ten Winamp jest super. po prostu bomba. Jak się włączył na początku, to myślałem, że się dwójka normalnie włączyła i musiałem zajrzeć do okienka About, żeby uwierzyć. Jak na Alphę to jest czadowe. Panowie z nullsoft wzięli się do roboty!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...