Skocz do zawartości
Destiny

Monitory 17" CRT - opinie użytkowników MILE WIDZIANE!!!

Rekomendowane odpowiedzi

philips -jak kupisz co innego to miej pretensje do siebie

A używałeś tego LG??
Ja używam i już wiem że teraz bym go nie kupił. I to wcale nie z powodu geometrii czy odświeżania, bo te parametry są OK, ale niestety nie umiem się przyzwyczaić do tych kolorów, nienaturalnie blade, bardzo dziwne moim zdaniem, w sklepie myślałem że da się to wyregulować poprzez temp. i skupiłem się na geometrii poszczególnych egzemplarzy a nie na kolorach. Przy najbliższej możliwości wymiana.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh to ja sie chyba w zyciu nie zdecyduje na zakup karty i monitora jedni mowia ze swietne super i wogole inni ze slaby obraz slabe kolory itp : |  

 

Mozna dostac nerwicy =]

To nie czytaj więcej takich tematów tylko idz do kilku sklepów i pooglądaj. Pamiętaj tylko o kilku podstawowych parametrach, rozdzielczość w jakiej chcesz pracować, odświeżanie przy tej rozdzielczości i pasmo też jest ważne. Idz i popatrz jak wyglądają kolory, geometria i wybierz taki na którego najlepiej Ci się "patrzy".

Nie kupuj nigdy monitora wysyłkowo, bo rozbieżności pomiędzy egzemplarzami są niekiedy dość duże. I jeszcze jedno, monitor musi popracować 0,5h zanim zacznie pokazywać prawidłowy obraz tak że oglądaj tylko egzemplarze z półek, poza tym jak weźmiesz taki monitor który już kilka dni działa, możesz być na 99% pewien że nie padnie w pierwszych kilku dniach.

Pozdr.

 

Przydatny program to Nokia Monitor Test, na google znajdziesz, zajmuje niecałą dyskietkę, tak że problemów nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh to ja sie chyba w zyciu nie zdecyduje na zakup karty i monitora jedni mowia ze swietne super i wogole inni ze slaby obraz slabe kolory itp : |

Wybor monitora zawsze jest bardzo subiektywny, moj sposob ktory stosuje: przejrzec prase 'fachowa' i serwisy internetowe, okreslic parametry techniczne jakie oczekujesz, inne swiadczenia (okres gwarancji, czas reakcji serwisu, sposob realizacji gwarancji) no i oczywiscie cena w jakiej chcesz sie zmiescic.

Moj monitor kupilem stosujac ta metode ma jakies 4,5 roku, byl u mnie kolega ktory kupil komputer w lutym, byl strasznie zdziwiony ze moj monitor wyciaga 100Hz przy 1024x768 a jego duuuzo nowszy LG raptem 85Hz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega xor mowi ze q790 ma plaski obraz

jestem troche zdezorientowany bo w moim badziewnym mieście stoi q770 i jest wypukły ten debil sprzedawca powiedział mi ze q790 też taki jest

poszukałbym w innych sklepach ale jestem ze sprzedawcami w stanie wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega xor mowi ze q790 ma plaski obraz

jestem troche zdezorientowany bo w moim badziewnym mieście stoi q770 i jest wypukły ten debil sprzedawca powiedział mi ze q790 też taki jest

poszukałbym w innych sklepach ale jestem ze sprzedawcami w stanie wojny

wypukly jest model qv770 i qv790

natomiast q770 jest plaski (jak widac)

 

Niestety, jak zagladnalem na stronke hyundaia, to im zniknal model q790 8O tak samo f790... wycofali go z produkcji :?: pewnie im sie nie oplacalo, bo byl to monitor o wiele za dobry jak na swoja cene... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nestety nie jest płaski

http://www.hyundaiq.com/pro_img_q790.asp# 

do tej pory nie kupiłem tego monitora bo sie kasa gdzie indziej rozeszła ale bede kupował w najbliższym czasie i nadal nie wiem co wziąć do ok. 650zł płaskiego dobrego?

jest plaski :? zdjecie lewo-gora musialo im sie pomylic z qv790.

Sam trzy sztuki ogladalem jak kupowalem monitor. Poszukaj na necie wiecej jego zdjec (np. w sklepach internetowych) to sie przekonasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebede oszczedzać na monicie bo to zakup na długie laaata!

 

Więc potrzeba mi monitorek 17". Plaski ekran. Max (ale to maxymalny max :) ) 1000 zł.

 

Firmy najlepiej : LG , NEC , iiyama lub Samsung...pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...