Skocz do zawartości
AVENGER

Czy to mozliwe.

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam z ciekawosci.

Zakladamy sytacjie buda stoi na ziemi, jest otwarta, komp chodzi.

Ty jestes chory, obracasz glowe wyuczonym odruchem w bok, nie zakrywasz ust, a psik -> palisz komp [zwarcie] slina/flegma/czym tam innym plujesz.

 

Jakie jest prawdopodobienstwo czegos takiego :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ze male... jak sie zrobi spiecie plyta natychmiast powinna odciac power, bynajmniej u mnie sie tak robi.

Cos mi buda zle styka i czasem robi sie spinol i komp sie wylacza i dopoki cos tam zwiera to nie moge go wlaczyc (wlacza sie na pol sekundy, nawet wentyle nie zrobia jednego obrotu i sie wylacza, trzeba przytrzymac 4sek. power przed nastepna proba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ci sie nudzi...

wg mnie takie pytanie moglo zrodzic sie tylko w glowie osoby ktora wlasnie nakichala sobie na kompa :wink:

 

Text "pytam z ciekawosci" to standard obrona przed wysmianiem ...

 

no ale w tym przypadku moge sie mylic (no offence) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawosci.

Zakladamy sytacjie buda stoi na ziemi, jest otwarta, komp chodzi.

Ty jestes chory, obracasz glowe wyuczonym odruchem w bok, nie zakrywasz ust, a psik -> palisz komp [zwarcie] slina/flegma/czym tam innym plujesz.

 

Jakie jest prawdopodobienstwo czegos takiego :D ?

To trudne pytanie, ale moge ci powiedzieć, że jakby to nie komp, tylko ktoś stał obok ciebie, to na 90% dostałbyś w mordę :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam z ciekawosci.

Zakladamy sytacjie buda stoi na ziemi, jest otwarta, komp chodzi.

Ty jestes chory, obracasz glowe wyuczonym odruchem w bok, nie zakrywasz ust, a psik -> palisz komp [zwarcie] slina/flegma/czym tam innym plujesz.

 

Jakie jest prawdopodobienstwo czegos takiego :D ?

To trudne pytanie, ale moge ci powiedzieć, że jakby to nie komp, tylko ktoś stał obok ciebie, to na 90% dostałbyś w mordę :D :wink:

takze teraz nie zblizaj sie do kompa bo cie kopnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niezły z Ciebie agent. Dzisiaj kumpel siedział przed kompem ( u mnie) , a ja za nim. Wziołem kulke z papieru do gęby i mu we włosy, tyle że mój celownik zwiódł i kulka przeleciała mm nad jego dynią i wpadł do kompa, co za wart :) Prosto w coolerka od CPU :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niezły z Ciebie agent. Dzisiaj kumpel siedział przed kompem ( u mnie) , a ja za nim. Wziołem kulke z papieru do gęby i mu we włosy, tyle że mój celownik zwiódł i kulka przeleciała mm nad jego dynią i wpadł do kompa, co za wart :) Prosto w coolerka od CPU :]

buehehehe, miales szczescie:]

chodziaz nierozumiem po co ludzie odkrecaja obudowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...