Skocz do zawartości
bruce

nowa plyta maiden (dance of death)

Rekomendowane odpowiedzi

mam ja od piatku (chociaz premiera w pon. ;p ) , aha...oryginal, nie ze stadionu :D

 

powiem wam, ze plyta wymiata i faktycznie.......utwor wybrany na singiel, to najgorszy utwor na plycie ;]

 

te gitary...zmiany tempa......brrr....

KUPUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

sorx, za pisownie, ale mam prawa reke w gipsie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ja od piatku (chociaz premiera w pon. ;p ) , aha...oryginal, nie ze stadionu :D

 

powiem wam, ze plyta wymiata i faktycznie.......utwor wybrany na singiel, to najgorszy utwor na plycie ;]

 

te gitary...zmiany tempa......brrr....

KUPUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

sorx, za pisownie, ale mam prawa reke w gipsie ;p

widze że trzeba było walczyć o płyte Dołączona grafika dżołk. Życze szybkiego powrotu do zdrowia Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w poniedziałek trzeba wybrać się do sklepu muzycznego :-)

 

Mój ulubiony album to Fear of the Dark, no i The X Factor.

Lubię też bardzo Virtual - szczególnie dwa kawałki : "The Angel and the Gambler" i "The Clansman".

 

"And I swear to defend

And we'll fight to the end

And I swear that I'll never

Be taken alive

And I know that we'll stand

And we'll fight fot our lands

And I swear that my bairns

Will be born free"

 

Słucha ktoś z Was Therion'a, Blind Guardian'a lub kapeli White Skull ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czesto slucham Blind Guradian'a i Therion'a :twisted:

jeszcze do tego Tristania, Nightwish, HammerFall, czasami Children of Bodom i Death 8)

 

co do nowego albumu IM to jeszcze nie wpadl mi w lapki ale juz nie dlugo....

moj ulubiony kawalek Ironow to Fear of the Dark, Aces High tez niezly 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: ja jeszcze nie zdazylem kupic nowej plyty. wczoraj znajomy dal mi cynk, ze w M1 (media-markt) juz jest nowa plytka. mialem dzis podjechac do M1, ale remont mam w okolo, wiec jutro postaram sie podskoczyc i kupic co potrzeba :) juz nie moge sie doczekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up the Irons!!

 

bylem na koncercie i grali 'Wildest Dreams' i byl dobry!! takze mam nadzieje ze plyta nie zawiedzie....

 

jednak chyba i tak moja ulubiona pozostanie "Somewhere in time"

 

a BTW jedzie ktos na Mystica w listopadzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slucham sobie wlasnie bo dzis kupilem w traffic clubie (52.90 zl) na razie jestem przy Gates of Tomorrow i do Dance of Death kazdy nastepny numer lepszy od poprzedniego. Montsegur ROX!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slucham sobie wlasnie bo dzis kupilem w traffic clubie (52.90 zl) na razie jestem przy Gates of Tomorrow i do Dance of Death kazdy nastepny numer lepszy od poprzedniego. Montsegur ROX!

ja dalem 65, ale za to mialem w piatek ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jeddno o ile każda okładka z płytek im mi się podobała to ta jest conajmniej słaba :( ale muza zajabasta :)

ja bym powiezial, ze chu*** :/

taka....brez klimatu :)

 

o klipie do wildest dreams njie wspomne :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jeddno o ile każda okładka z płytek im mi się podobała to ta jest conajmniej słaba :( ale muza zajabasta :)

ja bym powiezial, ze chu*** :/

taka....brez klimatu :)

 

o klipie do wildest dreams njie wspomne :/

:arrow: tak, to prawda, mogli sie bardziej postarac. jednak muza na samym krazku jest super... juz Mystic'a nie moge sie doczekac, aby uslyszec nowe kawalki na zywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez podziele sie moimi wrazeniami:

jestem posiadaczem prawie wszystkich albumów irona maiden (oryginalnych); za ta płyte zapłaciłem 47.99; po brave new world oczekiwałem czegos co mnie zmiecie z fotela i wtopi moje słuchawki prosto w moje uszy ale... niestety moim zdanie ta płyty to cos co nawiazuje do x factora i virtuala a nie do brave new world czy klasycznych płyt zespołu; kawałki sa jakies takie bez tego czegos, a nawet w wiekszosci za spokojne; troche dziwne wrazenie robia wstawki "symfoniczne", które nir pasuja mi do tego zespołu; ogulnie to czuje sie roche zawiedziony; oczekiwałem kontynuacji brave new world (moim zdaniem najlepsza ich płyta), a otrzymałem coś innego; jednak przesłuchałem ta płyte juz kilkanascie razy i co raz bardziej mi sie podoba; w koncu to ironi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mialme ocs o tej plycie napisac ale wkoncu zapomnialem. ogolnie zajebiscie mi sie podoba, zwlaszcza Dance of Death, Montsegur, Paschendale i Journeyman. ten ostani mimo ze spokojny to od razu wzbudzil we mnie pozytywne emocje. a okladka kijowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie bedzie plyty  nagranej z orkiestra, ala S&M :/

Co wypluj to tfu tfu ironi i orkiestra to by zdeka zaleciało kiczem bo S&M to taka bardzo komercyjna płytka :D moim zdaniem gorsza od lołd i rilołd taka przeraklamowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...