Skocz do zawartości
daar

program do tworzwnia stron www

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz to mnie zarzniecie :P

FrontPage ;)

 

 

a tak na serio, to bardzo dobry jest pajaczek (jezeli chodzi Ci o progs do html'a), jezeli nie, to odpal frontpage'a i rob :P ale nie dziw sie, ze strona bedzie sie ladowac xx razy dluzej niz inne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benek: ale skoro ma byc najprostrzy dla czlowieka ktory nic nie potrafi.... to ja bym wolal mu zostawic jakis WYSIWYG :P

w sumie to nie wiadomo co pytajacy mial na mysli piszac najprostszy czy w obsludze czy w budowie czy cos jeszcze innego :P

 

IMO edytory WYSIWYG nie sa proste tylko glupie :P i przy okazji nic sie nie nauczysz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]najprostszego programu do tworzenia stron www.Program przeznaczony dla kompletnego lamera w tej dziedzinie [...]

widac co mial na mysli :P ale nie wazne :P

ja tam nadal uzywam front page'a :P do tabelek, a potem sobie kod kopiuje, bo sie nie moge nauczyc tabelek :P reszta jest pisana recznie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ma byc WYSIWYG to IMHO najlepszy w tej dziedzinie jest DW. Generuje w miare rozsadny kod, bez zbednych bajerow, czego nie mozna powiedizec o np. Word'zie :D czy FP (choc tu lepiej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam najprostszego, powtarzam: najprostszego programu do tworzenia stron www.

Program przeznaczony dla kompletnego lamera w tej dziedzinie - czyli dla mnie.  :wink:

Frontpage jest ok, ale rozmiar plików przez niego tworzonych jest nieco wysoki. Zgodnie z niektórymi przedmówcami polecałbym Webmajstra bądź AceHTML / Homesite :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa tygodnie temu zabralem się za Macromedia Dreamweaver MX. Program dla mnie jest wypasiony.

Efekty można oglądać pod adresem w podpisie...

Zaznaczam że to jest moja pierwsza stronka, a o html'u wiem prawie nic...

 

Polecam dla początkujących dreamweaver MX:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam najprostszego, powtarzam: najprostszego programu do tworzenia stron www.

Program przeznaczony dla kompletnego lamera w tej dziedzinie - czyli dla mnie.  :wink:

Pajaczek najprosztrze co moze byc do tworzebnia prostych stron :) http://www.pajaczek.pl/modules.php?op=modl...wpage&pageid=58

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ot: co było w regulaminie na temat linków i reklam? ;]]]

Czy to było do mnie???

 

Jeżeli to było do mnie to cytuję...

Przeprowadziłem więc na forum moderatorów ankietę, czy reklamy i ogłoszenia mogą być dozwolone w podpisach i wynik był jednoznaczny - NIE. 

Przeglądam forum i ok. 20/25% ludzi ma w podpisach jakieś linki...

Nie wiem komu przeszkadza taki drobny lineczek wielkości 8 ... niektórzy mają dwa razy większe i nikomu to nie przeszkadza...

 

Nie chce się kłucić ani być niemiły ale Ty ParanoiK też masz linka ze swoim mailem w podpisie !!!

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak zrobic, zeby ezHTML tagi mialy rozne kolory ( w opcjach mam tak zaznaczone.... lecz to nic nie daje , a grzebac w tag.ini mi sie nie chce ). Program jest spoko tylko wlasnie mnei te kolorowe tagi wkurzaja... moze macie jakis plik... Albo jest to poprawione w jakiejs starszej wersji. Ktora polecacie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...