Skocz do zawartości
Kwiecień

Koncert LIMP BIZKIT w MTV na żywo. Oglądał ktoś???

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądaliście koncert Limp Bizkit na MTV??? Jeśli tak to jakie są wasze wrażenia. Mi się zaczepiście podobał (zresztą jak każdy jego koncert).

freda ,znaczy się ich. No całkiem sympatycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy text walnął o Britney ;) Pier...dolona <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;)

Moze to lamerskei ale wydaje mi sie ze britney jest lesba i coraz bardziej mnei w tym uswiadcza swoimi wyczynami
no podobno dała kosza fredowi i dla tego tak ją lubi :lol: (żrodło onet.pl o ile mnie pamięc nie myli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy text walnął o Britney ;) Pier...dolona <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ;)

Moze to lamerskei ale wydaje mi sie ze britney jest lesba i coraz bardziej mnei w tym uswiadcza swoimi wyczynami
no podobno dała kosza fredowi i dla tego tak ją lubi :lol: (żrodło onet.pl o ile mnie pamięc nie myli)
Tez o tym czytalem jesli nawet to chcial bym bym byc na wczesnijszym miejscu tego freda :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupcie jeszcze gazete "pani domu" moze tam sie czegos wiecej dowiecie czy britney to les czy nie.

Dobry pomysl tobie polecam kaczora donalda w nowym nomerze jest cos dla ciebie.JAk zepuc komus rozmowe!
mam prenumerate kaczora donalda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali czadu, tylko brakowało mi Rollin'a . Może zapóźno zaczołem oglądać? Ale bo Britney pojechali :lol: Dał popis nowy gitarzysta . Tylko nie podobała mi się publica, a szczególnie Ci na scenie, ja bym tam zrobił saigon. W ogóle, pół ludzi to metale :/

 

Ludzie dawać Wesa!! I jego oczy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co robią LB to kicha. Mimo, że nie znoszę nu-metalu o wiele wyżej w osobistym rankingu stawiam Korna i LP. Korn nigdy nie zszedł poniżej pewnego poziomu. A LP wypuścili świety "In the end" no i w ogóle te ich najnowsze kawałki są strawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...