Skocz do zawartości
grabasch

Przelacznik (ARMED) poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje się przejechać na WGK /plecy Stodoły/, może znajdziesz taniej - ja swoją kartę graficzną kupiłem za 460, a wszędzie po 520 - 550 mieli - tylko połazić musisz, aha i taka moja mała rada: nie pytaj czy mają takie coś tylko patrz uważnie na stoiska - jak sprzedawca zobaczy, że ci zależy potrafi podnieść cenę [wypraktykowane przeze mnie i znajomych].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykły przełącznik, na luzie dostaniesz na Volumenie, gorzej będzie z tą obudową, ale dla mnie to zadna zajawka.

Nie taki zwykly. Jezeli jest do powera, to musi miec sprezyne, zeby powracal do poprzedniego stanu, a nie byl caly czas wlaczony. Co jak co, ale nie spotkalem takich jeszcze (przynajmniej tego typu) w sklepach, ani na gieldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki troche sie orjentuje w elektryce i wlasnie chodzi mi o ta pokrywke ma byc dokladnie taka ( kształt jak na linku) wiem jak dziala taki wylacznik i nawet mam taki

problem jest tylko w tej oslonie znalazlem inne przelaczniki z zabezpieczeniem prze przypadkowym nacisnieciem ale wlanie takiego (jak na linku ) szukam kolor nieistotny ksztalt i sposob mocowania mnie interesuje (koniecznie klapka - jak w samolocie :> )

ale serdeczne dzieki za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

To jest zwykły przełącznik, na luzie dostaniesz na Volumenie, gorzej będzie z tą obudową, ale dla mnie to zadna zajawka.

Nie taki zwykly. Jezeli jest do powera, to musi miec sprezyne, zeby powracal do poprzedniego stanu, a nie byl caly czas wlaczony. Co jak co, ale nie spotkalem takich jeszcze (przynajmniej tego typu) w sklepach, ani na gieldzie.
To jest zwykły, a nazywa się po prostu bistabilny, można kupić bo nabywałem, tylko troszke mniejsze. Aha i musi być podwójny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy takie ceny wytrzasneliście 8O 8O 8O 8O 8O

 

U mnie w Lublinie w sklepie elektronicznym tego typu przełaczniki tylko bez tej klapki "armed" są po 1zł :!: a z tą klapką to chyba ze 3zł :!:

 

Wasze ceny mnie zszokowały :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge od samego początku piszę że potrzebuje "wyłącznik z klapką " nie wyłącznik tylko wyłącznik z klapką i wiem ile kosztuje sam wyłącznik qurwa mać nie jestem taki tęmpy szukalem w sklepach i przez googla (tylko język polski)i [gluteus maximus] dlatego jest ten topik bo może ktoś z was widzial gdzieś za rozsądne pieniądze taki wyłącznik z klapką z klapką <span style="color:red;">[ciach!]</span>a mać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge od samego początku piszę że potrzebuje "wyłącznik z klapką " nie wyłącznik tylko wyłącznik z klapką i wiem ile kosztuje sam wyłącznik qurwa mać nie jestem taki tęmpy szukalem w sklepach i przez googla (tylko język polski)i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> dlatego jest ten topik bo może ktoś z was widzial gdzieś za rozsądne pieniądze taki wyłącznik z klapką z klapką <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mać

To pewnie do mnie :D

 

Przecierz ja napisał o obu typach tych przełaczników tylko ty pewnie byłeś w szoku i dokładnie nieprzeczytałes mojej wypowiedzi a wyraźnie napisałem że przełacznik typu ARMED z klapka kosztuje u mnie w Llublinie coś koło 3zł CZYTAJ NA DRUGI RAZ UWAŻNIE :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w conrad.pl nawet niema (tam sa rozne dziwne zeczy) ale sa np na kluczyk albo rteciowy (ruszysz muszka wlaczy sie ruszysz drugi raz i zgasnie :D ) skoda bo terz taki bym chcial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w conrad.pl nawet niema (tam sa rozne dziwne zeczy) ale sa np na kluczyk albo rteciowy (ruszysz muszka wlaczy sie ruszysz drugi raz i zgasnie :D ) skoda bo terz taki bym chcial

Hehehehe!

Stacyjka w kompie :D Mam w domu taki wylacznik, tylko bez kluczyka.

Ale mam jeszcze stacyjke od T25A2 (nie powiem co to... domyslcie sie :lol: )

 

To jest zwykły, a nazywa się po prostu bistabilny, można kupić bo nabywałem, tylko troszke mniejsze. Aha i musi być podwójny. 

Thx za info... pewnie nie spotkalem, bo sie zle o to pytalem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pomysla ;] wyglądowy i praktuczny - chociaz wiecie - srubokret scyzoryk i ominieto problem ;]

 

Pierwsza opcja:

Potrzebne 2 wlaczniki armed i 2 stacyjki. Jeden to RESET, drugi POWER. Najpierw trza kluczyk przekrecic zeby moznabylo wlaczyc kompa ;] lub resetnąć ;]

 

Druga opcja:

Potrzebne 2 wlaczniki armed i 3 stacyjki. POWER j.w ale RESET z podwojnym zabezpieczeniem... ;] pomysl zaczerpniety ze sposobu uzbrajania glowic jadrowych i rakiet typu ziemia-ziemia i ziemia powietrze ;] no i bezpieczny komp wtedy jest (jak sie obudowe zamknie "na amen" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Druga opcja:

Potrzebne 2 wlaczniki armed i 3 stacyjki. POWER j.w ale RESET z podwojnym zabezpieczeniem... ;] pomysl zaczerpniety ze sposobu uzbrajania glowic jadrowych i rakiet typu ziemia-ziemia i ziemia powietrze ;] no i bezpieczny komp wtedy jest (jak sie obudowe zamknie "na amen" ;]

Hahahahaha! |_ :lol: |_ :!:

Do tej opcji jeszcze by sie przydal system EAM- do autoryzacji, i sprawdzania czy reset jest konieczny, a dodatkowo mozaby zainstalowac jeszcze cos jak Defcon :D, przy czym Defcon 1 to wtyczka z gniazdka, a defcon 5- miekki reset :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze przycisk nożny, czytnik kart magnetycznych, czytnik linii papilarnych, weryfikator głosu, zapachu i DNA. A jak ktoś się uprze, to otworzy obudowę, zewrze dwa kabelki i wszystkie te akrobacje z włączaniem fefnastu przycisków i przekręcaniu pierdyliarda stacyjek o kant rzyci, mości panowie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaa albo nagrac taki glos np z half-life ze mowi system armed po przekreceniu kluczyka a np Fire po przelaczeniu przelacznika

 

mam jeszcze inny pomysl bierzemy jakis uklad elektroniczny taki zeby zamykal obwod tylko jak przekrecisz dwa kluczyki w tym samym czasie potem jeden kluczyk na jednej scianie pokoju drugi na przeciwnej a na kompie taki czerwony przycisk pod klapka w zolto-czarne paski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...