Skocz do zawartości
shakur_45

Jakiej muzy sluchacie??

Jakiej sluchasz muzy :P ?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej sluchasz muzy :P ?

    • Techno
      26
    • Metal (wszystkie rodzaje)
      26
    • Hip-Hop
      25
    • Trance
      20
    • Disco
      0
    • Pop
      2
    • Nie slucham niczego.
      2
    • MIX czyli co wpadnie w ucho ;]]
      27
    • wszelkiego rodzaju hop :PPPPPPPPP ( w tym Trip-Hop dla libero )
      4
    • Rock (wszystkie rodzaje)
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli Rock ma adnotacje (wszystkie...) to Techno i Trance powinno byc razem.

 

libero: tragedia czemu?

Zacznijmu od tego ze ankieta jest zepsuta (czytaj ktos ja robil nie znajacy sie na muzyce ! :()

 

Xon czemu ? Bo jestem nie tolerancyjny !

Tak malo osob slucha dobrej muzy ! (wiem rzecz gustu) Ale ta moda na hh jest straszna ! Wogole dla mnie cale glownie polskie hh jest straszne ! ale to moje odczucia ! tam nie ma miejsca na dobra muze ! o textach to juz szkoda gadac ! dla mnie to nie jest muza najwyzszych lotow ! nie ma tami miejsca na wspaniale wokale / dobre granie ! takie paplanie jak jest zle ! nuda !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole dla mnie cale glownie polskie hh jest straszne ! ale to moje odczucia ! tam nie ma miejsca na dobra muze ! o textach to juz szkoda gadac ! dla mnie to nie jest muza najwyzszych lotow ! nie ma tami miejsca na wspaniale wokale / dobre granie ! takie paplanie jak jest zle ! nuda !

 

Gusta sa wlasnie rozne. Moze malo slyszales z PL HH. Pozatym pojecie "dobre" tez nie jest jednoznaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Hip-Hopu, Trip-Hopu, Punk  Rocka, Nurocka i można powiedzieć że lekkiego :) metalu . Pozdrowienia 4all !!!

A czego dokladnie z Trip Hopu i punk rocka ?

Polec po zespolach ! bede wdzieczny ! :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ostatnio gdzies widzialem post ze koles slucha hh i ta muzyka mu pomaga bo zyje w ubogiej rodzinie i wogule ciezko chlopak ma !

Ciekawe z kad ma net ?

A po za tym zamiast sluchac i utwierdzac sie w przekonaniu ze ma ciezko mogl by sie za cos ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> !

 

Xon w ramach poszezania horyzontow proponuje posluchac:

Massive Attack | Tricky'ego |

Ja po naszej chatowej rozmowie zaintrygowany hausem (bylem do tego bardzo sceptycznie nastawiony) znalazlem dla siebie kilka fajnych "zespolow" np: Gus Gus | Jestofunk | Underworld | X - Press 2 ! moze nie jest to taki typowy hause (ogulnie mam problemy z klasyfikacja muzyki :) )

Ale jest cos dla mnie nowego ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Hip-Hopu, Trip-Hopu, Punk  Rocka, Nurocka i można powiedzieć że lekkiego :) metalu . Pozdrowienia 4all !!!

A czego dokladnie z Trip Hopu i punk rocka ?

Polec po zespolach ! bede wdzieczny ! :)

Pozdrawiam :)

Z punk rocka to będzie New Found Glory, Offspring(trochę), i Sum41. A trip-hop to właściwie tylko Think Adelic. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Rock ma adnotacje (wszystkie...) to Techno i Trance powinno byc razem.

 

libero: tragedia czemu?

Zacznijmu od tego ze ankieta jest zepsuta (czytaj ktos ja robil nie znajacy sie na muzyce ! :()

 

Xon czemu ? Bo jestem nie tolerancyjny !

Tak malo osob slucha dobrej muzy ! (wiem rzecz gustu) Ale ta moda na hh jest straszna ! Wogole dla mnie cale glownie polskie hh jest straszne ! ale to moje odczucia ! tam nie ma miejsca na dobra muze ! o textach to juz szkoda gadac ! dla mnie to nie jest muza najwyzszych lotow ! nie ma tami miejsca na wspaniale wokale / dobre granie ! takie paplanie jak jest zle ! nuda !

 

niby czemu tak uwazasz ???? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli Rock ma adnotacje (wszystkie...) to Techno i Trance powinno byc razem.

 

libero: tragedia czemu?

Zacznijmu od tego ze ankieta jest zepsuta (czytaj ktos ja robil nie znajacy sie na muzyce ! :()

 

Xon czemu ? Bo jestem nie tolerancyjny !

Tak malo osob slucha dobrej muzy ! (wiem rzecz gustu) Ale ta moda na hh jest straszna ! Wogole dla mnie cale glownie polskie hh jest straszne ! ale to moje odczucia ! tam nie ma miejsca na dobra muze ! o textach to juz szkoda gadac ! dla mnie to nie jest muza najwyzszych lotow ! nie ma tami miejsca na wspaniale wokale / dobre granie ! takie paplanie jak jest zle ! nuda !

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a !

Wezze sie juz zamknij, guwno mnie obchodzi ze ty nie lubisz hiphopu i nie musisz tego tutaj pisac, i dla mnie hiphop nie jest jakas <span style="color:red;">[ciach!]</span>a moda a sposobem zycia, to nie tylko przeklenstwa, HIPHOP MA TAK ZWANE PRZESŁANIE, i nie jest to caly czas ten sam tekst o <span style="color:red;">[ciach!]</span>lonej milosci , nie jest kolejnym tekstem o tym jak janek sie zakochal w karolince (heh Volt :P), tez nie jestem zbyt tolerancyjny i moglbym nawtykac metalom i innym s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ielom ze chodza w lato w czarnych wazacych po 20 kilo skorach i <span style="color:red;">[ciach!]</span>ych glanach.

 

Wiec zamknij ryja i i <span style="color:red;">[ciach!]</span>j z tym swoim komercyjnym triphopem !

Ten post BEZ OBRAZY dla metalowcow, sorka dla was ale musialem uzyc jakichs argumentow. Przepraszam tez za duzo przeklenstw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu rozni ludzie robia hip-hop. Jedni robia to dla kasy dlatego mowia o tematach, ktore sa popularne i latwo na nich zbic kase. A drudzy robia przemyslany hip-hop (dojrzaly), ktory to ma jakies przeslanie w sobie. Osobiscie uwazam, ze dobry hip-hop robi np. FISZ. Nie loobie sluchac ciagle kolesia, ktory w swoich tekstach ma co drugie slowao <span style="color:red;">[ciach!]</span>a to <span style="color:red;">[ciach!]</span>a tamto, takie cos jest bezsesnu, a fisz ma inny styl dlatego lubie sluchac jego muzyki ;]] Oczywiscie slucham tez innym hip-hopopowcow ;]] ale fisz w tej chwili najbardziej mi sie podoba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze !

Wezze sie juz zamknij, guwno mnie obchodzi ze ty nie lubisz hiphopu i nie musisz tego tutaj pisac, i dla mnie hiphop nie jest jakas kurcze moda a sposobem zycia, to nie tylko przeklenstwa, HIPHOP MA TAK ZWANE PRZESŁANIE, i nie jest to caly czas ten sam tekst o <span style="color:red;">[ciach!]</span>lonej milosci , nie jest kolejnym tekstem o tym jak janek sie zakochal w karolince (heh Volt :P), tez nie jestem zbyt tolerancyjny i moglbym nawtykac metalom i innym s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ielom ze chodza w lato w czarnych wazacych po 20 kilo skorach i <span style="color:red;">[ciach!]</span>ych glanach.

 

Wiec zamknij ryja i i <span style="color:red;">[ciach!]</span>j z tym swoim komercyjnym triphopem !

Ten post BEZ OBRAZY dla metalowcow, sorka dla was ale musialem uzyc jakichs argumentow. Przepraszam tez za duzo przeklenstw.

Wlasnie Kaloryfer wyszla tobie sloma z butow ! Pokazales jaki z ciebie wiesniak ! Szczez mowiac to wiedzialem ze to sie tak skonczy !

Jak widzisz rozmawialem z Xon'em zadal pytanie odpowiedzialem !

A Ciebie to moze nie obchodzic wiec nie czytaj zamknij gebe i idz z ta swoja filozofia bo naprawde twoje zdanie mnie nie obchodzi !

A co do textow to jestes taki infantylny jezeli dla ciebie wszystko inne jest o milosci !to znaczy ze na muzyce sie nie znasz a nic po za hh nie istnieje !

Ciemnota umyslowa i tyle !

Ja w porownaniu do ciebie narpiew slucham a potem wyrazam swoja opinnie !

 

 

A trip-hop byl przykladem ! jezeli tego nie zauwazyles ! Pozatym nie slucham tylko trip-hopu bo nie lubie sie ograniczac ! ! Wiesz jeszcze jedno forum sluzy do wymiany pogladow / wiedzy itd. wiec przemysl swoja prostacka reakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre komercyjny Trip-Hop ! buhehe !

Ciekawe co na temat komercji maj do powiedzenia : Liroy : Molesta : I inni wspaniali Hip -Hopowcy !

Stary jak gowno wiesz to naprawde lepiej nic nie pisac ! Oszczedzasz sobie wiochy !

Dla ciebie wszystko jest chyba komercja poza HH !

A i jeszcze jedno ile Ty masz lat 13 ? Bo reagujesz jak dzieciak ! Wstyd !

Zmien sposob reakcji bo jak narazie to Twoja wypowiedz nadaje sie do ostrej cenzury ! Nawet wyrazac nic nie potrafisz normalnymi slowami ! Sluchaj dalej HH bedziesz znal wiecej slow !

 

 

shakur_45 Hehe do fisza nic nie mam ale ja sie tobie tlumaczyc nie musze ! Ciesze sie ze Twoja reakcja nie byla tak prymityfna jak kolegi Kaloryfera !

A fish robi kawal dobrego HH niestety takich ludzi jest malo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punk rocka to będzie New Found Glory, Offspring(trochę), i Sum41. A trip-hop to właściwie tylko Think Adelic. Pozdrawiam!

Think Adelic - nieznam :( zaraz zapuszcze kazaa i poslucham !

Offspring slucham ! ale najbardziej lubie Red Hot Chilli Peppers ! a najnowszy album jest rewelacyjny ! :)

 

Pozdrawiam !

 

PS. I tak najlepszy jest Mar1lyn Man5on !

Ciekawe jaka bedzie reakcja ? Znowu sie ktos zacznie bluzgac pod moim adresem :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

 

Jest nas tutaj troszke, takich "wiekowych".. Chcialem zaglosowac w ankiecie, ale.. poza rockiem, nic nie jest mi znane. A czego slucham? Glownie muzy powaznej (Bach, Chopin), jazzu (kocham ten w oryginale), oraz muzyki blues/hard rock z lat 60-tych i 70-tych - DP, Led Zeppelin, King Crimson. Kto jeszcze takie "starocie" zna?.. :-(

--

Wszystkiego Dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

 

Jest nas tutaj troszke, takich "wiekowych".. Chcialem zaglosowac w ankiecie, ale.. poza rockiem, nic nie jest mi znane. A czego slucham? Glownie muzy powaznej (Bach, Chopin), jazzu (kocham ten w oryginale), oraz muzyki blues/hard rock z lat 60-tych i 70-tych - DP, Led Zeppelin, King Crimson. Kto jeszcze takie "starocie" zna?.. :-(

-- 

Wszystkiego Dobrego

sorry, aole nie mozna dodac, az tylu opcji do ankiety ja juz wszsytkie wyczerpalem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

kurcze !

Wezze sie juz zamknij, guwno mnie obchodzi ze ty nie lubisz hiphopu i nie musisz tego tutaj pisac, i dla mnie hiphop nie jest jakas kurcze moda a sposobem zycia, to nie tylko przeklenstwa, HIPHOP MA TAK ZWANE PRZESŁANIE, i nie jest to caly czas ten sam tekst o <span style="color:red;">[ciach!]</span>lonej milosci , nie jest kolejnym tekstem o tym jak janek sie zakochal w karolince (heh Volt :P), tez nie jestem zbyt tolerancyjny i moglbym nawtykac metalom i innym s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ielom ze chodza w lato w czarnych wazacych po 20 kilo skorach i <span style="color:red;">[ciach!]</span>ych glanach.

 

Wiec zamknij ryja i i <span style="color:red;">[ciach!]</span>j z tym swoim komercyjnym triphopem !

Ten post BEZ OBRAZY dla metalowcow, sorka dla was ale musialem uzyc jakichs argumentow. Przepraszam tez za duzo przeklenstw.

Wlasnie Kaloryfer wyszla tobie sloma z butow ! Pokazales jaki z ciebie wiesniak ! Szczez mowiac to wiedzialem ze to sie tak skonczy !

Jak widzisz rozmawialem z Xon'em zadal pytanie odpowiedzialem !

A Ciebie to moze nie obchodzic wiec nie czytaj zamknij gebe i idz z ta swoja filozofia bo naprawde twoje zdanie mnie nie obchodzi !

A co do textow to jestes taki infantylny jezeli dla ciebie wszystko inne jest o milosci !to znaczy ze na muzyce sie nie znasz a nic po za hh nie istnieje !

Ciemnota umyslowa i tyle !

Ja w porownaniu do ciebie narpiew slucham a potem wyrazam swoja opinnie !

 

 

A trip-hop byl przykladem ! jezeli tego nie zauwazyles ! Pozatym nie slucham tylko trip-hopu bo nie lubie sie ograniczac ! ! Wiesz jeszcze jedno forum sluzy do wymiany pogladow / wiedzy itd. wiec przemysl swoja prostacka reakcje

No wiec libero, ja cie nie obrazilem a ty do mnie od razu od wiesniakow, to raczej ty pokazales ze nie umiesz prowadzic dyskusji. Ja moze tym postem kogos obrazilem ale na koncu juz spiesze z wytlumaczeniem i przeprosinami.Ja powiedzialem to co powiedzialem dlatego ze ty obraziles mnie tymi slowami :

"Wogole dla mnie cale glownie polskie hh jest straszne ! ale to moje odczucia ! tam nie ma miejsca na dobra muze ! o textach to juz szkoda gadac ! dla mnie to nie jest muza najwyzszych lotow ! nie ma tami miejsca na wspaniale wokale / dobre granie ! takie paplanie jak jest zle ! nuda !"

Dla niektorzych osob hiphop naprawde jest ciekawa i dobra muzyka, raperzy nie musza pieknie spiewac oni po prostu rymuja i tyle wystarczy.

 

Co do przeklenstw to oczywiscie rowniez przeprosilem.Pozatym jakby cie naprawde nie obchodzilo moje zdanie to zignorowalbys i nie komentowal go. A wiec jednak obchodzi cie moje zdanie troszke.

 

Chcialbym zebys mi pokazal gdzie molesta jest komercyjna, nie tak ze sie zgasze jak mi powiesz ale moze o tym niewiem, a liroy to stara szmata i nikt go nie lubi, wlasciwie to liroy nie jest hiphopowcem, nikt go nie szanuje dlatego ze sie zasepil na kase.

 

Najpierw <span style="color:red;">[ciach!]</span>iszon spiewa ze kielce kielce, kielce moj dom, moja ojczyzna ! tak a teraz to guwno wyjechal do gdyni czy do gdanska i nagrywa z jakimis lamusami bo chce miec kase, oho i tu dam ci przyklad ze wcale nie jest jak ty mowisz :

"Ja w porownaniu do ciebie narpiew slucham a potem wyrazam swoja opinnie !"

Powiem ci ze po prostu nie cierpie liroya, nienawidze szczura. On nagral dwie pierwsze plyty w kielcach i mi sie podobaly i ich sluchalem, ale wyjechal do gdyni, dal sie pozrec komercji, i jak ja go teraz nie lubie to nie muwie ze nie podobaja mi sie jego pierwsze dwie plyty, ja ich slucham i nadal je lubie, bo sa madre.

 

I moja rekacja wcale nie byla prostacka, tylko w formie obronnej wiec sobie wypraszam !

 

Lat mam 15, i powiedz mi co oprocz niektorych skladow hiphopowych nie jest komercyjne ? no powiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym powiedział swoje zdanie na temat "dyskusji" libero i Kaloryfera, ale nie będę wracał do temau :P .

Chetnie bym poczytal ! :D

Zacznę od tego że w tym tekście nie mam zamiaru nikogo obrażać, więc jeśli ktoś poczuje się urażony to nie było to celowe. W tej "dyskusji" odpowiedział bym się za libero bo on dawal jakieś noramlne argumenty i w większości się z nim zgadzam. Jeśli chodzi o Kaloryfera to trzeba przyznać że w nie wszystkich ale w wielu tekstach HH jest przesłanie, faktem jest też to że nie można się tak ograniczać i odrzucac wszystko inne bo to jest już wogóle żałosne. Ja też słucham HH (ale bardzo wybiórczo) ale to tylko jeden z wielu gatunków muzycznych które lubie, w HH wkurza mnie to że tak klną :evil: , przecież to nie jest konieczne do wyrażenia czegoś. Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze !

Wezze sie juz zamknij, guwno mnie obchodzi ze ty nie lubisz hiphopu i nie musisz tego tutaj pisac, i dla mnie hiphop nie jest jakas kurcze moda a sposobem zycia, to nie tylko przeklenstwa, HIPHOP MA TAK ZWANE PRZESŁANIE, i nie jest to caly czas ten sam tekst o <span style="color:red;">[ciach!]</span>lonej milosci , nie jest kolejnym tekstem o tym jak janek sie zakochal w karolince (heh Volt :P), tez nie jestem zbyt tolerancyjny i moglbym nawtykac metalom i innym s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ielom ze chodza w lato w czarnych wazacych po 20 kilo skorach i <span style="color:red;">[ciach!]</span>ych glanach.

 

Wiec zamknij ryja i i <span style="color:red;">[ciach!]</span>j z tym swoim komercyjnym triphopem !

Ten post BEZ OBRAZY dla metalowcow, sorka dla was ale musialem uzyc jakichs argumentow. Przepraszam tez za duzo przeklenstw.

 

Wlasnie Kaloryfer wyszla tobie sloma z butow ! Pokazales jaki z ciebie wiesniak ! Szczez mowiac to wiedzialem ze to sie tak skonczy !

Jak widzisz rozmawialem z Xon'em zadal pytanie odpowiedzialem !

A Ciebie to moze nie obchodzic wiec nie czytaj zamknij gebe i idz z ta swoja filozofia bo naprawde twoje zdanie mnie nie obchodzi !

A co do textow to jestes taki infantylny jezeli dla ciebie wszystko inne jest o milosci !to znaczy ze na muzyce sie nie znasz a nic po za hh nie istnieje !

Ciemnota umyslowa i tyle !

Ja w porownaniu do ciebie narpiew slucham a potem wyrazam swoja opinnie !

 

 

A trip-hop byl przykladem ! jezeli tego nie zauwazyles ! Pozatym nie slucham tylko trip-hopu bo nie lubie sie ograniczac ! ! Wiesz jeszcze jedno forum sluzy do wymiany pogladow / wiedzy itd. wiec przemysl swoja prostacka reakcje

No wiec libero, ja cie nie obrazilem a ty do mnie od razu od wiesniakow, to raczej ty pokazales ze nie umiesz prowadzic dyskusji. Ja moze tym postem kogos obrazilem ale na koncu juz spiesze z wytlumaczeniem i przeprosinami.Ja powiedzialem to co powiedzialem dlatego ze ty obraziles mnie tymi slowami :

"Wogole dla mnie cale glownie polskie hh jest straszne ! ale to moje odczucia ! tam nie ma miejsca na dobra muze ! o textach to juz szkoda gadac ! dla mnie to nie jest muza najwyzszych lotow ! nie ma tami miejsca na wspaniale wokale / dobre granie ! takie paplanie jak jest zle ! nuda !"

Dla niektorych osob hiphop naprawde jest ciekawa i dobra muzyka, raperzy nie musza pieknie spiewac oni po prostu rymuja i tyle wystarczy.

 

Co do przeklenstw to oczywiscie rowniez przeprosilem.Pozatym jakby cie naprawde nie obchodzilo moje zdanie to zignorowalbys i nie komentowal go. A wiec jednak obchodzi cie moje zdanie troszke.

 

Chcialbym zebys mi pokazal gdzie molesta jest komercyjna, nie tak ze sie zgasze jak mi powiesz ale moze o tym niewiem, a liroy to stara szmata i nikt go nie lubi, wlasciwie to liroy nie jest hiphopowcem, nikt go nie szanuje dlatego ze sie zasepil na kase.

 

Najpierw <span style="color:red;">[ciach!]</span>iszon spiewa ze kielce kielce, kielce moj dom, moja ojczyzna ! tak a teraz to guwno wyjechal do gdyni czy do gdanska i nagrywa z jakimis lamusami bo chce miec kase, oho i tu dam ci przyklad ze wcale nie jest jak ty mowisz :

"Ja w porownaniu do ciebie narpiew slucham a potem wyrazam swoja opinnie !"

Powiem ci ze po prostu nie cierpie liroya, nienawidze szczura. On nagral dwie pierwsze plyty w kielcach i mi sie podobaly i ich sluchalem, ale wyjechal do gdyni, dal sie pozrec komercji, i jak ja go teraz nie lubie to nie muwie ze nie podobaja mi sie jego pierwsze dwie plyty, ja ich slucham i nadal je lubie, bo sa madre.

 

I moja rekacja wcale nie byla prostacka, tylko w formie obronnej wiec sobie wypraszam !

 

Lat mam 15, i powiedz mi co oprocz niektorych skladow hiphopowych nie jest komercyjne ? no powiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...