Skocz do zawartości
shakur_45

Jakiej muzy sluchacie??

Jakiej sluchasz muzy :P ?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej sluchasz muzy :P ?

    • Techno
      26
    • Metal (wszystkie rodzaje)
      26
    • Hip-Hop
      25
    • Trance
      20
    • Disco
      0
    • Pop
      2
    • Nie slucham niczego.
      2
    • MIX czyli co wpadnie w ucho ;]]
      27
    • wszelkiego rodzaju hop :PPPPPPPPP ( w tym Trip-Hop dla libero )
      4
    • Rock (wszystkie rodzaje)
      31


Rekomendowane odpowiedzi

a jak ktos slucha house, trance, metalu i techno, to co? ma sie powiesic? ;))

Ja też słucham takiego " mix'u " wszystkich gatunków, ale zaznaczyłem Trance bo cały czas leci Trance'owe radio z winampa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktos slucha house, trance, metalu i techno, to co? ma sie powiesic? ;))

Ja też słucham takiego " mix'u " wszystkich gatunków, ale zaznaczyłem Trance bo cały czas leci Trance'owe radio z winampa :)

a moglbys podac adres tego radia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimal ' date=' house , d'n'b , a wykonawc to adam beyer,adam freeland,Aphex Twin,chris liebing,fumiya tanaka zapodaje zajebista muze ,green velvet kolejny wymiatacz ,laurent garnier klasa dla siebie ,Neil Landstrumm dziwne klimaty ,thomas schumacher tez dobry mozna by tak dlugo ale nieslucham komercyjnej muzy z vivy mtv itp , minimalRULA[/quote']

 

 

uuuuuulaaaaaaaaaaaaa to sa dla mnie za cieszke klimaty:D jak uslyszalem chrisa liebinga na lp to wymieklem te jego przedluzenia byly masakryczne:D moj mozg tego nie wyrabial:D[/quot

 

wkrec sie w klimat poczuj bit niech rzuca Toba o sciane :)) a i jeszcze slucham disco z lat 70 tez spoko klimaty a dokladnie chicago house

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minimal ' date=' house , d'n'b , a wykonawc to adam beyer,adam freeland,Aphex Twin,chris liebing,fumiya tanaka zapodaje zajebista muze ,green velvet kolejny wymiatacz ,laurent garnier klasa dla siebie ,Neil Landstrumm dziwne klimaty ,thomas schumacher tez dobry mozna by tak dlugo ale nieslucham komercyjnej muzy z vivy mtv itp , minimalRULA[/quote']

 

 

uuuuuulaaaaaaaaaaaaa to sa dla mnie za cieszke klimaty:D jak uslyszalem chrisa liebinga na lp to wymieklem te jego przedluzenia byly masakryczne:D moj mozg tego nie wyrabial:D[/quot

 

wkrec sie w klimat poczuj bit niech rzuca Toba o sciane :)) a i jeszcze slucham disco z lat 70 tez spoko klimaty a dokladnie chicago house

 

 

ja wole trancik niz hardcory:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to MetallicA rzadzi po wsze czasy (wlasnie ciagne Seek and Destroy z Live Shit). A tak poza tym to ogolnie metal, ale powyzej Slayera to dla mnie czysty belkot, ostatnio System of a Down - szalona muzyka :D , AC/DC, Rammstein, Iron czasem, Megadeth, Limp itd.

 

 

A co do tego darcia i wywracnia na lewa strone (z czyjejs wypowiedzi) to wole to od szczekania i bujania sie w pozycji szympansa w obwislych worach na [gluteus maximus]...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to MetallicA rzadzi po wsze czasy (wlasnie ciagne Seek and Destroy z Live Shit). A tak poza tym to ogolnie metal, ale powyzej Slayera to dla mnie czysty belkot, ostatnio System of a Down - szalona muzyka  :D , AC/DC, Rammstein, Iron czasem, Megadeth, Limp itd.

a słyszałeś juś MetallicE + JARule ?? (zbisty song!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuuulaaaaaaaaaaaaa to sa dla mnie za cieszke klimaty:D jak uslyszalem chrisa liebinga na lp to wymieklem te jego przedluzenia byly masakryczne:D moj mozg tego nie wyrabial:D

Liebing mial byc w Wawie ale bedzie kto inny :) Cari Lekebusch :>> zle nie bedzie oj nie :) (27.09.2002)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio spodobala mi sie noanjnowsza plyta robbiego williamsa to chyba jego najlpesza, co o niej myslicie ?

slyszalem jeden utwor i musze przyznac, ze w.w pan ma glos i jest bdb wokalista.

 

a i muzyka nie jest gupia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie JAZZ i muzyka klaszyczna przez niektórych poważną nazywana :?

ja słucham Jazzu i wszystkiego co mi się podoba między innymi Rock(przeważnie progresywny), muzyka klaszyczna w dobrym wykonaniu, Hip hopu i tym podobnego G_Ó_W_N_A nie, Hip hop jazzowaty też mnie drażni

Natomiast co do Hip Hopu i innego chłamu muzycznego w stylu techno, to jest bo jest są ludzie którym sie to podoba, są też ludzie co słuchają disco polo i widać że jest im to potrzebne do szćżęścia :?

Najbardziej mnie smuci to, że muzyka powoli zaczyna dzielić i zaczyna nieść za sobą arresję szczególnie HIP HOP i Techno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie JAZZ i muzyka klaszyczna przez niektórych poważną nazywana :?

ja słucham Jazzu i wszystkiego co mi się podoba między innymi Rock(przeważnie progresywny), muzyka klaszyczna w dobrym wykonaniu, Hip hopu i tym podobnego G_Ó_W_N_A nie, Hip hop jazzowaty też mnie drażni 

Natomiast co do Hip Hopu i innego chłamu muzycznego w stylu techno, to jest bo jest są ludzie którym sie to podoba, są też ludzie co słuchają disco polo i widać że jest im to potrzebne do szćżęścia :?

Najbardziej mnie smuci to, że muzyka powoli zaczyna dzielić i zaczyna nieść za sobą arresję szczególnie HIP HOP i Techno

Kolejny znawca cholera jasna chcesz znow wojne wywolac na forum ?

Skoro tak twierdzisz to zachowaj to dla siebie, kazdy slucha tego co lubi.

 

Techno niesie agresje !? BUEHEHHE jestes smieszny, przeczytaj chodzby biografie Prodigy gdzie Leeroy i Keith przez 7 lat codziennego clubingu byli swiadkami 3 bojek !!

Ja tez bylem na paru imprezach i NIGDY nie widzialem ani jednej bojki.

 

A co do mnie.

DRUM&BASS Forever !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec zamknij ryja i i  z tym swoim komercyjnym triphopem !

Ten post BEZ OBRAZY dla metalowcow, sorka dla was ale musialem uzyc jakichs argumentow. Przepraszam tez za duzo przeklenstw.

Stary gadasz jak stara kurew spod latarni co sie na umysły pozamieniała z koniem - triphop komercyjny - HEHEHEHEHEHEHEHEHEHE - chyba nie jest taki komercyjny skoro nawet nie wiesz o czym mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...