Skocz do zawartości
ParanoiK

grezgowki z tv rondo/To co zwykle ;]]]]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nooo wy sie smiejecie, a Tygrysia Maska byl naprawde wypasiony :] ma moze ktos jakies ripy z tego (no wlasnie czego? co to za gatunek??).

 

A pamietacie jak Tygrysia Maska na ringu zawsze wykanczal swoich przeciwnikow?? Mial jakis specjalny cios z lokcia. :] ohh pamietam jak to sie ogladalo :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nooo wy sie smiejecie, a Tygrysia Maska byl naprawde wypasiony :] ma moze ktos jakies ripy z tego (no wlasnie czego? co to za gatunek??).

 

A pamietacie jak Tygrysia Maska na ringu zawsze wykanczal swoich przeciwnikow?? Mial jakis specjalny cios z lokcia. :] ohh pamietam jak to sie ogladalo :}

Czy my pamiętamy ? Dołączona grafika

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyhyhy a ja kurde namawialem rok starszych na kablowke zeby yatamena ogladac i kurde jak zalozylismy to juz sie skonczylo :P

ale zato do dzis ogladam strusia pezdiwiatra

mik mik ----------------->

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przeniosę to zaraz mnie będą zjeść chcieli ;]

no co ty przenoś i to zaraz :) a tytooł topica może być "grezgowki z tv rondo"

 

tigre man (niezapomniane 100 kopniakow na minute )

 

kpt hawk (tygrysi strzał bracia toszibana. obrona karate wakaszimazu czy wakabajaszi ...?)

 

gigi (białe majteczki i wszystko jasne :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem jakies 5 lat i w TV  (byly 2 progsy lol) leciala ZALOGA "G" ..i zamierałem z wypiekami na twarzy :)...to byla kreskowka...heheh..

nie przypominam sobie tego . o czym to było i na jakim kanale leciało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem jakies 5 lat i w TV  (byly 2 progsy lol) leciala ZALOGA "G" ..i zamierałem z wypiekami na twarzy :)...to byla kreskowka...heheh..

nie przypominam sobie tego . o czym to było i na jakim kanale leciało ?

a ile masz lat? bo gdy ja mialem 5 lat, to byl 1980 rok :wink: ...i lecialo na TVP2..w niedziele z ranca

o czym to bylo..hmm...za bardzo nie pamietam..pamietam klimacik.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem jakies 5 lat i w TV  (byly 2 progsy lol) leciala ZALOGA "G" ..i zamierałem z wypiekami na twarzy :)...to byla kreskowka...heheh..

nie przypominam sobie tego . o czym to było i na jakim kanale leciało ?

a ile masz lat? bo gdy ja mialem 5 lat, to byl 1980 rok :wink: ...i lecialo na TVP2..w niedziele z ranca

o czym to bylo..hmm...za bardzo nie pamietam..pamietam klimacik.. :)

i wszystko jasne ja dwa lata pozniej przyszedłem na świat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh az sie lezka w oku zakrecila :D

 

gigi latrotola i biale majteczki :lol:

 

tsubasa,misaki i okragle boisko - wakaszimazu i kodziro 8) - tego sie nie zapomni !!

 

co do tygrysa to za duzo tam bylo przesadnej brutalnosci jak na bajke :P - ale tez wymiatal :P

 

no i "trojka drombo" w yattamanie i te koncowe teksty o blagania zeby ich nie zabijal a potem i tak [ciach] ... :lol:

 

poprawcie mnie jezeli sie myle - ale byl tez "yatodetaman" alternatywna ale bardzo podobna bajka do yattamana ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...