Skocz do zawartości
poloo

Dobra plyta glowna pod celka tulatina

Rekomendowane odpowiedzi

TUSL2C ma tylko jedną wadę. Nie da się ustawić FSB:100/133 - bynajmniej przy Celeronie. Przez co nie możemy do końca wykożystać pamięci, jeśli oczywiście ma się SDRAM-133.

 

Mój Tualatin BOX 1.2@1.44 (FSB:120) bez żadnego dodatkowego chłodzenia chodzi 100% stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit ST6 lub VH6T (troche gorszy ale tez jest zajebisty :D )

kazdy Abit to dobry kawalek laminatu :P

Asus sie jeszcze wtedy staral,ale nie moge sie wypowiedziec co do konkretnego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW... jest jakas plyta FCPGA2 z dzielnikiem PCI 5? lub na ktorej mozna go jakos wymusic?(inny bios or sth.)

Gigabyte GA-6IEM ma sporo dzielnikow, bez problemu jakbys mogl to bys doszedl do 200mhz na AGP/PCI 33/66, ale nie ma podnoszenia napiecia ani zmiany dzielnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW... jest jakas plyta FCPGA2 z dzielnikiem PCI 5? lub na ktorej mozna go jakos wymusic?(inny bios or sth.)

Gigabyte GA-6IEM ma sporo dzielnikow, bez problemu jakbys mogl to bys doszedl do 200mhz na AGP/PCI 33/66, ale nie ma podnoszenia napiecia ani zmiany dzielnika.

Nie wiem o czym piszesz? Takiej płyty(z dzielnikiem pci/5 tym bardziej 6) pod Celerona s370 nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze mam tego gigabyte i wiem co ma w bios`ie, nawet pewnie sie nie pofatygowales zeby sciaganc sobie pdf od tej plyty ale to bez znaczenia bo tam nie ma tej opcji opisanej w biosie, prawdopodobnie pojawila sie w pozniejszej wersji ja ja mialem od F5. Ale dla ciebie specjalnie zrestartuje teraz komputer i napisze jakie dzielniki sa do wyboru.

 

Update:

No wiec dla naszergo wszechwiedzacego uzytkownika postanowilem wejsc do biosu i spisac wszytskie dostepne dzielniki :

 

PCI/AGP DIVIDER (tak sie nazywa ta opcja w biosie)

 

PLL/16

PLL/20

PLL/24

PLL/32

PLL/40

 

Przy ostatnie wartosci na FSB 200 czestotliwosc AGP/PCI wynosila 20/40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze mam tego gigabyte i wiem co ma w bios`ie, nawet pewnie sie nie pofatygowales zeby sciaganc sobie pdf od tej plyty ale to bez znaczenia bo tam nie ma tej opcji opisanej w biosie, prawdopodobnie pojawila sie w pozniejszej wersji ja ja mialem od F5. Ale dla ciebie specjalnie zrestartuje teraz komputer i napisze jakie dzielniki sa do wyboru.

ta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...