Skocz do zawartości
luk1984

Homeworld 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe czekam od kilku dni - wczoraj a raczej dzisiaj w nocy nie było :/ pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po podejściu do kompa było zajrzenie na stronkę Homeworld2 ;) i już ciągnę od jakiegoś czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie moge wpisac comparow bo wyskakuje ze nie ma juz miejsca na wiecej wpisu w profilu (za duzo znakow), a co do compara to mam tylko z 3DMarka 2001 : http://service.futuremark.com/compare?2k1=6365597 i jest on na 17127 - teraz mam lepszy wynik bo tamten byl robiony na szynie 200MHz i grafie 360/640 teraz mi biega na szynie 210 i grafa (po zmianie chlodzenia) na 385/660, co do 3dmarka 2003 nie mam compara nie udalo mi sie zrobic bo cos tam zablokowali a potem sie juz w to nie bawilem, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sciagnalem demko klimacik super czekam z niecierpiloscia na full's. Demko tez bezblednie lata u mnie idealnie w 1600x1200 max detale w grze + 16xanizo + 4x Aliasing (6x nie prubowalem-osobiscie nie widze roznicy miedzy 4AA a 6AA, a jest duzo wolniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homeworld2, hehe, znowu kolejne nieprzespane nocki - tak jak to bylo w przypadku Homeworld i Homeworld: Cataclysm :roll:

to bedzie HICIOR :twisted:

a juz teraz sciagam Homeworld i Cataclysm, trzeba odswierzyc sobie pamiec 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika cudo, jush nie moge wyczekac az dostane w raczki homeworldzika i bede szpilal az padne

grafika miód, muzyka tesh, ale ta grafika, ile detali i wszystkiego te wybuchy,

po prostu trzeba zagrac

no i koniec dema, strzsznie krotkie 2 misje tylko, nic nie szkodzi

jest jeszcze multiplayer aha wlasnie gra ktos

trzeba by sie umowic na szpile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT

Jordi23 weś sobie zrób linki do ORB z tych 3d markóf bo same napisy to lol

Elegancko prosze wypier***** mi z tymi obrazkami ze statusa! :evil: :evil:

co ty do mnie coś? nie podoba sie coś? ty se <span style="color:red;">[ciach!]</span>a weś zmniejsz podpis bo masz za wysoki. te obrazki są tak lekkie ze prawie ich nie ma(obydwa nie mają nawet kilobajta), wiec o co ci chodzi czlowieku? Dołączona grafika

nie lubisz grafiki na www? to wyłacz w opcjach przeglądarki, tak sie skłąda że ja lubie wiec zamilcz

html>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie znacie moze jakies ftp`ki gdzie lezy "kopia bezpieczenstwa" :) Homeworlda 2 full bo perspektywa ssania z osla jakos nie cieszy... a zwlaszcza transfery 1-3kb/s :/ help :)

swoja droga ponoc w ue nie obowizuje juz to prawo, ktore pozwalalo robic kopie na wlasny uzytek :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wiecie co - generalnie dosyc toto podobne do 1. Ale jest troche zmian - niestety, przewaznie na gorsze... Najbardziej jestem zaskoczony nastawieniem 'na msowke' tej gry (jak ktos zagral w tym demku w deathmatcha z komputerem ten bedzie wiedzial o czym pisze). Czodzi mi o to, ze ta gra polega w sumie na zasypywaniu przeciwnika masa fregat torpedowych/jonowych, ktorych sie traci na peczki. Mysliwce sa w sumie bezuzyteczne w pozniejszycz etapach gry (flak fregate...). Jedynka byla pod tym wzgledem o niebo lepsza - kazda ion frigate byla na wage zlota. Tutaj fregaty maja bardziej status korwet z jedynki - produkuje sie ich dziesiatki, a przy starciu 2 flot traci sie je w tempie 1 na 5 sec... Za to status korwet sie nieznacznie poprawil (w szczeg. pulson corvete - swietna na fregaty). I miejmy nadzieje, ze w wersji pelnej bedzie wiecej mozliwych ustawien formacji - jesli beda tylko te 3 typy co w demie, to gra niewiarygodnie duzo straci - przeciez dobieranie odp. formacji mialo gigantyczny wplyw na przebieg potyczki (w szczeg. 'sphere formation' :))

Niestety, obawiam sie ze nie bedzie - przemawia za tym grypowanie mysliwcow/korwet w niepodzielne grupki (IMO bardzo zly pomysl...) :(

 

Homeworld 2 bedzie gorszy od 1.

Niestety...

 

Ale i tak go kupie :D

 

P.S. Wie ktos, gdzie kupic Homewordld: CATACLYSM ?

Bo gralem tylko w demko... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom gierca swietna tylko jest jeden problem... mianowicie jak przejsc misje 4 ?? szybkim rajdem idzie latwo zniszczyc te 3 hyperspace inhybitors ale co z tego jak po skoku znow trzeba walczyc, no wiec niszcze ta stacje, mothershipa wroga ale zaraz z tylu leci na mnie mala flotka z ktora nie mam zadnych szans... no i ofkoz juz kasy :P poradzcie cos, moze komus sie udalo to przejsc... jedynka byla duzo latwiejsza no i kazda nawet fregata sie liczyla a teraz tyle tego ze sie polapac nie idzie :) Tyle narzekan, grajcie i mowcie jak sobie radzicie :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niszczysz te 3 bramy , pozniej rozbudowujesz na maxa ,duzo bombowcow , fregart torpedowe itd , niszczysz space inhybitors , statki skacza , czekasz sobie spokojnie na ta flote duza , rozwalasz ja , rozwalasz stacje i do domu

mozesz stracic prawie wszystkie statki , w nastepnej misji sie odbudujesz ;)

 

kurde pierwsze misje sa nawet trudne ale czym dalej tym latwiej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...