Skocz do zawartości
RS

Duron@Athlon ??

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko mam durona 950, czy udala by sie taka modyfikacja, ze odblokowal bym mnoznik ustawil go na 7,5 a fsb na 133 wyszlo by 1000 mhz. konieczna by byla zmniana Vcore?, zakladam ze tak ustawuiny duron bylby szybszy od D 1000 na fsb 100. czy duron na fsb 133 dorownuje Athlonowi o tomsamym zegarze ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli duron na fsb 133 bedzie pracował z zegarem nominalnym to nie bedzie konieczna zmiana napięcia.

Duron nigdy nie dorówna wydajnością athlonowi o tym samym zegarze nawet na fsb 166 lub więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko mam durona 950, czy udala by sie taka modyfikacja, ze odblokowal bym mnoznik ustawil go na 7,5 a fsb na 133 wyszlo by 1000 mhz. konieczna by byla zmniana Vcore?, zakladam ze tak ustawuiny duron bylby szybszy od D 1000 na fsb 100. czy duron na fsb 133 dorownuje Athlonowi o tomsamym zegarze ???

Troche mu jeszcze zostanie :) looknij na ten test: http://www.tweak.pl/artykul/morgan1ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) jakie fsb wyzsze od 133 byscie mi mogli doradzic , ale zeby niemioec kłopotów ze stabilnościa.?

 

Dzieki bardzo za zainteresowanie i odpowiedzi. za kilka dni po wstepnych na studia, wywale zasiallacz poza obudowe, na samej gurze nad procjkiem wstawie sunona 12 cm na 7v jako wyciag, w dnie 8cm tesh na 7v jako wciaganie powietrza, i zaczne krecic ;0

zaraziliscie mnie tym :D :D :D

 

3mka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150 to jeszcze w normie.PCI wynosi 37,5 czyli ok.Ale dużo zależy od dysku i datkowych urządzeń.Może sie okazać że np. sieciówka nie wytrzymuje większego taktowania PCI.Musisz po prostu posprawdzać.Ale przy 150 nie powinno być problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...