Skocz do zawartości
Electron

Biale rekawiczki na JAZDE ;-) gdzie mozna kupic?

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy jeszcze gdzie,na dyskoteki<np.EPSILON k.Krakowa>dresiki nie moga wchodzic,z kolei Kameleon w Krakowie mozna wbijac sie w dresie-i w obu dyskotekach jest spox zabawa.ale nie wazne gdzie moge kupic takie rekawiczki,albo takie duze w stylu myszki Miki-przydalyby mi sie na piatek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze że kolega tez jezdzi do Epsilonu :)) Fakt dresów tam nie ma pełna kultura nie ma "teletextów" z białymi rękawiczkami i gwizdkami :P

Dla mnie to szajs . Oglądałem film z imprezy w Niemczech(Thunderdome :twisted: :twisted: ) z 1993 roku i oni wtedy takich rzeczy tam używali :)))

Dla mnie białe rekawiczki to syf ale jak chcesz kupić to prosze bardzo ........ :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich co NIE biegaja jak pop....oleni w kółko klubów z gwizdkami w rekawiczkach i NIE wrzeszcza JAZDAAAAAAA 8O 8O :evil: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w robocie takie dają jako jednorazówki. Ale nikt nie biega między maszynami i nie wrzeszczy jakichś głupot, mimo że rytm niby jest (120 dB "dudududu" w czasie drukowania 80 000 egzemplarzy na godzinę) :>

Na http://www.wiejskie-techno.prv.pl/ pewien pan niemiłosiernie wykpił rękawiczki, gwizdki i kowbojskie kapelusze. No i wrzaski "DJa" od siedmiu przypadłości analnych, rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w robocie takie dają jako jednorazówki. Ale nikt nie biega między maszynami i nie wrzeszczy jakichś głupot, mimo że rytm niby jest (120 dB "dudududu" w czasie drukowania 80 000 egzemplarzy na godzinę) :>

Na http://www.wiejskie-techno.prv.pl/ pewien pan niemiłosiernie wykpił rękawiczki, gwizdki i kowbojskie kapelusze. No i wrzaski "DJa" od siedmiu przypadłości analnych, rzecz jasna.

Niektorzy te rekawicxzki na przyszlosc kupuja :) troszke przyduze albo tak sie rozciagnely:) Efekt nie jest w cale taki fajny (moje zdania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosze... dawno już nie byłem na takich imprezach... widzę, że po debilnych, wieśniackich i wkur.....cych gwizdkach przyszła kolej na kolejny mega "gadżet" :lol: Nieźle się robi, nieźle...

Moze niedlugo w kondonach na glowach bedzie ql i trendi ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawosta dodam ze w pod koniec lat 70 hip-hopowcy rowniez stosowali biale rekawiczki w podobnych celach... Nie chce tu zaczynac jakiejs wojny, ale warto wiedziec ze nie jest to pomysl nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawosta dodam ze w pod koniec lat 70 hip-hopowcy rowniez stosowali biale rekawiczki w podobnych celach... Nie chce tu zaczynac jakiejs wojny, ale warto wiedziec ze nie jest to pomysl nowy :)

No przeciez Polska to nieco zacofany kraj :)

Zreszta komu sie nie podoba, na imprezy przeciez nie musi chodzic... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosze... dawno już nie byłem na takich imprezach... widzę, że po debilnych, wieśniackich i wkur.....cych gwizdkach przyszła kolej na kolejny mega "gadżet" :lol: Nieźle się robi, nieźle...

Moze niedlugo w kondonach na glowach bedzie ql i trendi ? :lol:

błahahah smiesznis trasnie sa tacy gosciowie w białych rekawiczkach, machaja łapkami jak pomyleni :D jezscze kowbojski kapelusz :D :D

 

 

Dołączona grafika

 

"kapelusz kałbojski - jesli jestes totalnym wsiokiem, to musz miec ten gadzet! Najlepiej pozycz od dziadka lub sasiada, ewentualnie mozna kupic w sklepie - polecam komplet "Mlody Farmer" w zestawie takze widly i gumiaki, wiec watro kupic! Po okazaniu legitymacji "Kolka rolniczego" znizki!!! "

 

 

ehe dobre sa jeszcze na manieczkach krzyki dj'a gosc sie drze jazdaaaaaaaaaaa, a dalej sobie leci powolnyklubowy bit kolo 90bpm :D :D haha

 

rozpacz.........

 

 

http://www.waldek99.friko.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na rondzie młyńskim (koło dawnej Krakchemi, tam gdzie Pilotów leci do góry do ułanów, tam właśnie, pamietam był sklep z odziaeżą roboczą... uff.. ale nie wiem, czy jest, bo dawno tam nie byłem...

 

ech, krakoff, krakoff... tensknie po Tobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas w robocie takie dają jako jednorazówki. Ale nikt nie biega między maszynami i nie wrzeszczy jakichś głupot, mimo że rytm niby jest (120 dB "dudududu" w czasie drukowania 80 000 egzemplarzy na godzinę) :>

Na http://www.wiejskie-techno.prv.pl/ pewien pan niemiłosiernie wykpił rękawiczki, gwizdki i kowbojskie kapelusze. No i wrzaski "DJa" od siedmiu przypadłości analnych, rzecz jasna.

Zdjecia i komentarze z tej stronki mnie rozwalily... LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kolejna kalkomania, tego co gdzie indziej modne

Zycie skromne i godne wybieram

Nie techno trans, popieram tych co maja dystans "

 

nie rozumiem takich ludzi! idzie taki na impreze pokrzyczec jazda przy jakims dudnieniu (bo tego muzyką nazwac nie mozna!) walną se biła ściezke albo pigule i świrują na chemi... przy 1000 obcych ludzi wokol siebie bawią sie pod jednym dachem i to jeszcze mowia ze bawia sie dobrze. A kazdyb taki sam jak drugi upodoabniaja sie do siebie w ogole ludzie skomercjalizowani!. Klony!.

 

Hehehe nie ma to jak maly melanzyk w gronie 5-6 przyjaciół :D. PEACE prawdziwym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...