Skocz do zawartości
Abdel_k9

Aopen 24x 10x 40x- Medium speed error

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam maly problem z nagrywarka, otoz na moim kompie gdy chce cokolwiek nagrac w nero to pokazuje mi tylko error- "Medium speed error" i bez wzgledu czy nagrywam 4x czy 24x. Myslalem ze moze po 3 latach juz skonczyla swoj zywot, ale podlaczylem ja do innego kompa i chula jak nowa :/. Sprawdzalem ja na Nero 5 i 6 i tak samo. Wiec co moze byc nie tak? Gdzie szukac problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem nagrywarke aopen 16.10.32 i bylo to samo  

moja nagrywala dobrze na platinum,tdk,basf

a to mse to jest blad fabryczny bo aopen to syf

Dzieki za konstruktywna odpowiedz, :? ale moja nagrywarka chodzila dobrze na moim kompie, i teraz ma jakis problem. I jak wytlumaczysz to ze na innych kompach chodzi normalnie? Aha napewno nie jest to preblem tasm bo uzywalem tych samych u mnie i na kompie ojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem z nagrywarką liteon 40X12X48 na plycie MSI na kt266 i pomogla dopiero zmiana plyty na obecną niestety , u mnie nie wywalalo blendu tylko kazda plyta ktoro nagrywalem i obojetnie jakim programem miala blendy , sprawdzilem u kolegi i bylo wszystko ok jego nagrywarke sprawdzalem u siebie (LG 40X-...)i mialem te same objawy

wiec zaczolem podejrzewac ze cos sie stalo z kontrolerem napedow na plycie , zanim zmienilem plyte na wszelki wypadek oddalem spawarke do serwisu , oddali mi liteona 48/24/48 i dalej mialem to samo po zmianie plyty bylo wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...