Skocz do zawartości
ania milczak

potrzebuje mezczyzny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chlopaki!

Chcialabym przyspieszyc sobie komputer. Czytalam na waszym forum jak to zrobic i znalazlam ten artykul (http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=27072) o osiaganiu mnoznika wyzszego niz 12,5 (mam taka sama plyte i odblokowany mnoznik, przynajmniej wszystko ponizej 12,5 dziala normalnie). Jak ustawiam na 14 to otrzymuje juz mnoznik 7 :(. Co moglabym zrobic? Czy mam zmieniac cos na procesorze (czego wolalabym uniknac), lub zmienic BIOS, lub cos innego? Jak nic sie nie da to trudno. Zauwazylam ze czesto sie burzycie, jezeli ktos pyta sie o cos, co juz bylo, wiec chcialam tylko nadmienic ze szukalam. Niestety nic nie znalazlam wiec albo nic nie bylo, albo jakas glupia jestem :)

Buziaki, hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze malo.. do ciebie miszczu do ciebie;p

poza tym widzialem juz kilka postow Ani albo innej Ani z tym samym avatarem.. wiec chyba nie jest taka 'zilona' ale kij z tym.

 

ania-> jak zwiekszasz fsb to powinnas podniesc napiecie na procu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem co to jest mobo. Ktos mi podpowie? Procesor 1700+, aktualnie pokazuje mi sie jednak 2600+. O ile dobrze pamietam to FSB to predkosc magistrali (czy cos tak) i mam na 155 Mhz. Szczerze mowiac mialam kiedys 166, ale nastraszyliscie mnie ze nie mam dzielnika 1/5 (co nie wiem faktycznie co oznacza), wiec zmniejszylam. Co do konfigu, to co potrzebujecie? Co bede wiedziala lub co moge gdzies znalezc to podam. Fajnie ze ktos sie interesuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox 8KHA+ KT266A Taką płytę ma Ania. Wystarczy ruszyć głową...

 

Rout zamiast <span style="color:red;">[ciach!]</span>lić głupoty trochę byś pomysłał...

 

Mobo - płyta głowna.

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad czym mam myslec? i nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>le glupot i nie obrazam nikogo .

skad mam sie domyslec jakie ma mobo|? jasnowidz jestem czy jak?

zreszta , o ile wiem to 1700+ latal na 133 wiec masz juz go deko oc. mobo to pl.glowna.

oswiec mnie jakie glupoty ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. wiem jaka plyte ma tamten koles , ale jaka Ania ma dalej nie wiem , bo nie wiem czy ona sama wie ze ma taka. ona znalazla tylko problem z mnoznikiem i z procem 1700+ . z jej postow wcale nie wynika ze ma takie mobo.. przynajmniej dla mnie.

 

ps. sry , nie doczytalem. ma taka sama:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mam te KHA+

2. 2600+... nie wiem czy pierwsza liga. Jakos to jest pokrecone, z tymi oznaczeniami, wiec sprawdzilam i mam 1.94 Ghz

3. Czy FSB 155 to jeszcze za malo dla mojej plyty? Jak myslicie?

4. Sprawa glowna, jak z tymi mnoznikami powyzej 12.5 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. mysle ze fsb mozesz dac na 166 [nie wiem czy wiecej] ale 166 powinna przetrwac. sprobuj dla odmiany dac mniejszy mnoznik , tak jak w tamtym topicu . a noz[widelec?] 7 da ci 15. ale tak jak mowilem , lepiej miec wiecej fsb i mniejszy mnoznik [jesli sie tak da ofcoz] niz wyzszy mnoznik i mniej fsb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. KT266 było projektowane dla FSB do 133 MHz, przy 155 już dyski dostają w doopę a przy 166 wszystko może ładnie zdechnąć.

trzeba albo wymienić mobo albo jakiś szanowny kolega z wa-wy musiałby koleżance drut moda na mnożniki zrobić.

 

2600+ to świetny wynik, więcej mocy nie trzeba. mój nie chce dobrze chodzić na 2400+ :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całym topic'u 10 postów zupełnie nie dotyczących tematu tylko kłótni pomiędzy userami?? po co to komu??

 

Jest takie przysłowie -->> nie urażając nikogo oczywiście

" bądź madry i ustąp głupszemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu.

To mnie potrzebujesz :D :D :D (jestem autorem cytowanego na początku topica).

Mobo- płyta główna.

Aby osiągnąć mnożnik powyżej 12.5 musisz założyć na procesor (konkretnie na jego nóżki) kawałek drucika. Łatwiejszym sposobem jest wkładanie podkówek z drutu w otwory soceta (gniazda procesora).

Dokładną instrukcję jak to zrobić masz w cytowanym topicu, w FAQ i programie TBredTweak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy to naprawdę jest dziewczyna

wyczuwam tu jakiś podstęp; kobitki tu raczej nie zagladaja

ale moge się mylić, nawet jedna taka znam co jest "obcykana" w komputerkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydaloby ci sie wsadzic drucika :D

 

jak nie uda ci sie tego zrobic to moge Ci zrobic w pazdzierniku ( studia :( )

ewentualnie mogr ci przylutowac na odwrocie socketa dwa druciki i bedziesz miala wyzsze mnozniki ,a w razie czego obcazkami do paznokci mozna je obciac i wszystko wraca do normy - plyta po gwarancji wiec nie ma przeciwskazan co do lutownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czesc Koledzy!

Jestem madzia.... i mam problem z vmodem dziforsa 8 ti 1000500100900.... czy moglby mi go ktos zrobic... tylko uprzedzam! lubie chodzic nago po domu... bedziecie sie musieli przystosowac" <------ forum.purepc.pl - comming soon....

 

eh... zalosne.... ktos sie podal za laska ( choc jest 1% prawdopodobienstwa ze jest to dziewczyna ) i juz wszyscy chca pomagac.... a jezeli jakis nowy gosciu walnie taki temat to odrazu powyzywaja go od lamerow... wysla do czytaj itd itp....

 

I to ma byc rownouprawnienie?? Mysle ze kobiety tez potrafia wcisnac na link "szukaj"... nie jest to niezwykle osagniecie...

 

Pozdrawiam wszystkich...

 

 

PS: jakby co to ja szowinista nie jestem.... ale to tak na marginesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...