Skocz do zawartości
gREG PG

jutro cat'y 3.8

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przetestowalem w aquamarku3

i tak:

catalysty 3.6 wynik : 30500p http://arc.aquamark3.com/arc/arc_view.php?...runID=756946853

catalysty 3.8 wynik : 31300p http://arc.aquamark3.com/arc/arc_view.php?...unID=1398134833

wiec lepiej na nowszych

ogólnie zauwazylem wieksza plynnosc w grafice = wiecej fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw mowil mi ktos ze zle instaluje instaluje normalnie z pliku exe chyba e to jakos inaczej sie robi jesli tak mzoe zmienei zdanei tylko prosze o instrukcje :)

Zakladam ze odinstalowales wczesniejsza wersje sterownikow i controlpanela przed instalacja nowych. Jesli nie to wszystko jest mozliowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw mowil mi ktos ze zle instaluje instaluje normalnie z pliku exe chyba e to jakos inaczej sie robi jesli tak mzoe zmienei zdanei tylko prosze o instrukcje :)

Zakladam ze odinstalowales wczesniejsza wersje sterownikow i controlpanela przed instalacja nowych. Jesli nie to wszystko jest mozliowe.

Nie zaraz tak zrobie zawsze nakladki robilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale jak by ktos cos wiedzial czemu w MOHAA:B dzieje sie ze odrazu mi sie czarny ekran wlacza to please napisac co i jak zeby tego na przyszlosc uniknac i zaradzic :D

 

P.S Tylko nie piszcie ze mam inne drivery zainstalowac:D bo sie powiesze;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle mnie nowe sterowniki sa do du*y. Bankowo na 3.8 Morrowind szaleje. Tekstury sie mieszaja widac wszystko i nic jednoczesnie. Zmiejszylem taktowanie rdzenie w 9100 z 300 na 250 i nic to nie dalo. Textury sie nakladaja, przenikaja albo ich nie ma i g*** widac.

Do d. z takimi inowacjami.

Na 3.7 wszystko bylo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...