Skocz do zawartości
M.I.L.F.

Modyfikacja obudowy "BioHazard Smok"

Rekomendowane odpowiedzi

To dzielo narodzilo sie w ojej glowie jak tylko zobaczylem to forum :D.

Plexy zalatwilem sobie gratisowo wiec wszystko nie kosztowalo mnie za duzo [a dokladniej kilkanascie zlotych] i oczywiscie 2 dni roboty. OCENIAJCIE I JAK COS TO PYTAJCIE JAK POSTARAM SIE ODPOWIEDZIEC :D 8) LOGO sam zaprojektowalem [tzn zremiksowalem dwa tatoolsy bardzo mi sie oba podobaly :D]

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Planuje jeszcze podswietlic srodek na czerwono i spod kompa ale zobaczymy jak bedzie :twisted: . Pozdro neon69 ! ! ! 8) I pozdro for ALL 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Oto maja recenzja nikt nie musi się z nią zgadzać!!! Kilka dobrych słow dragon bardzo mi siek podoba :wink: Ale biohazard jest już obczaskany milon razy trza było jakosik go przerobić byłby pewnie ciekawszy od tego standardowego!!! Wiem pisałeś że podobają Ci siek dwa i dlatego połączyłeś !!!

Ale ogólne wrażenie jest dobre!!! Zobaczymy jak bedzie siek prezentować z oświetleniem!!! 8)

 

Podepne swój problemik do tego topicu :D Mianowice mam szybe i jest ona już zfazowana fabrycznie i z tym wiąże siek moje pytanko czy da się uzyskać taki efekt podświetlenia wzoru jak na plexi korzystając z diod!!! Dodaje wiercenie szyby nie wchodzi w gre!!! Ma ktoś jakieś pomysły!!?? :roll: :roll: :roll:

 

..pozdrawiam...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladnie sie prezentuje , ale jak zwykle nie ma nic doskonalego :( chodzi mi mianowicie o krawedzie boku budy , tam gdzie 'wycinales' wiertarka. przelecialbys pare razy pilnikiem i by o wiele ladniej wygladalo , a i jakas uszczeleczka by sie znalazla? :twisted:

a poza tym gratZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o smoka i podświetlenie do wygląda dobrze.Ale a z wycieciem dziury sie nie postarałaś ,jeszcze te krawedzie .Zaokrągl je i ładnie wyrównaj .Morzesz kupic sobie kamień szlifierski do wiertarki i wtedy ładnie sie szlifuje ,no i uszczelka ofkors ,wtedy bedzie bardzo ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dexter_oa  

Wysłany: 08 Paź, 2003 17:39    Temat postu:  

jak i czym to grawerowales.. bo ja nie w temacie

Poprostu w plexy sie dobrze graweruje cyrklem lub czyms ostrym ja osobiscie graweroalem takim malym szpikulcem. Jak chcesz sie dowiedziec wiecej poszukaj na Forum jest tego duzo! ! ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu  

Wysłany: 08 Paź, 2003 18:42    Temat postu:  

Grawerka ładna, ale reszta niestety nie - takie są moje udczucia -przykro mi

Jezeli chodzi Ci o wykonczenie ze Ci sie nie podoba poprostu wykonczenia jeszcze nie ma bo to nie skonczony MOD a zamiescielm fotersy bo akurat dorwalem sie do Cyfrowki [bo byl ślub mojej siory KTORA BARDZO POZDRAWIAM ! ! !] :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu  

Wysłany: 08 Paź, 2003 18:42    Temat postu:  

Grawerka ładna, ale reszta niestety nie - takie są moje udczucia -przykro mi

Jezeli chodzi Ci o wykonczenie ze Ci sie nie podoba poprostu wykonczenia jeszcze nie ma bo to nie skonczony MOD
No chyba, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grawerka spoko... jak skonczysz reszte do wrzuc fotki !

Wlasnie zamiezam wykanczas i dzis zamontowalem pare diod czerwonych w srodku jeszcze dzis kumpel mi podpowiedzial ze mozna kompa pomalowac na niebieski metalik :D powinno wszystko spoko wygladac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grawerka spoko... jak skonczysz reszte do wrzuc fotki !

Wlasnie zamiezam wykanczas i dzis zamontowalem pare diod czerwonych w srodku jeszcze dzis kumpel mi podpowiedzial ze mozna kompa pomalowac na niebieski metalik :D powinno wszystko spoko wygladac :D

Brzmi bardzo ciekawie!!! Hmmmm ciekawe jaki będzie efekt końcowy!!!??

Czekamy na fotki!!!

..pozdr..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...