Skocz do zawartości
nitek

Plyta Ich 3 za 5 zl ???

Rekomendowane odpowiedzi

j gruuubo się mylisz. Wiśniewski wypromował się SAM . Piosenki nie były puszczane w najpopularniejszych rozgłośniach (Radio ZET, RMF FM), w telewizji w ogóle go nie było. Dopiero jak debile zobaczyli, że z nim nie wygrają to "zauważyli" go i zaczęli "promować".

Dokladnie. Pierwsze swoje plyty Wisniewski sprzedawal z samochodu, jeszcze niedawno w telewizji ani w radiu nie dalo sie uslyszec niczego Ich Troje. Dopiero jak wyszedl numer ze pojada na Eurowzje to zaczeto sie nimi interesowac w mediach.

 

A co do niesluchania Ich 3 przez nikogo... po pierwsze maja ogromna sprzedawalnosc plyt, a po drugie... wiele osob sie zarzeka ze tego "g" nie slucha...a jednak na wielu dyskach takich osob wsrod mp3-jek mozna znalezc ich utworki.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5zł to jest jednak mała kwota. Tłoczenie płyty, nadruk, pudełko i konfekcjonowanie to co najmniej 2zł/szt. Kolejne 1zł to VAT, a gdzie marża hurtowni, zarobek sklepów i jego? Chyba, że będzie je sprzedawał w kopertach i bez okładki. Sprawa wydaje się ciut podejrzana i gdzieś musi być jakiś haczyk, tylko ciekawe gdzie. Pewnie okaże się, że przed jego utworami trzeba wysłuchać z 10 minut reklam, tak jak na płytach DVD dodawanych do czasopism. Wtedy owszem, może mu się to opłacić.

Weź poprawkę na taki drobiazg jak to, że zostanie wydanych 1.000.000 egzemplarzy co najmniej a to drastycznie obniża koszt produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj gruuubo się mylisz. Wiśniewski wypromował się SAM . Piosenki nie były puszczane w najpopularniejszych rozgłośniach (Radio ZET, RMF FM), w telewizji w ogóle go nie było. Dopiero jak debile zobaczyli, że z nim nie wygrają to "zauważyli" go i zaczęli "promować".

 

Nie mówiąc o muzyce popatrzcie na tego człowieka. Nikt nie jest tak blisko z publicznością i nikt tyle dla niej nie robi. Polecam obejrzeć film "Gwiazdor"

oj oj oj , zaraz sie rozplacze. Taa faktycznie sylwester latkowski i jego dzielo pt. 'gwiazdor' w rzeczywisty sposob ukazuje 'prawdziwa twarz' michala W. Te sceny majace do bolu pokazac jaki to michal jest biedny i cierpi, bo matka pijacza ojca nie widzial na ocze. Plakalem razem z nim gdy pan Latkowski pytal go o samobojstwo. Wez popatrz na to z deczka obiektywnie, zaden film sylwestra nie jest obektywny. Kazdy przedstawia punkt widzenia pana L. poczynajac od 'to my rugbisci' przez 'blokersow' i na tym ostatnim gownie o show beznesie w polsce konczac - chociaz tutaj mam mieszane uczucia i moze dalbym filmopwi ze 2 gwiazdki :D. Podobna sytuacja jest z programem 'poakz swoja twarz' w ktormy wisnieski rowneiz byl przedstawiany w roznych swiatlach ale w efekcie wszystko bylo wyrezyserowane w ten sposob, ze i tak budzil w ludziach wspolczucie i sympatie. Natomiast to ze go w koncu cyt. 'ci debile zauwazyli' wcale nie swiadczy o tym ze jest dobrym muzykem (aka spiewakiem :D ) po prostu potrafil sie dobrze sprzedac i nawiazac odpowiedni kontakt z luzdmi ktorzy sa jego 'targetem' w tej radosnej tworczosci, z tego co widac czesc uzytkownikow tweak`a nim nie jest, wiec hasla typu 'wisniewski smierdzi gownem' rowniez sa bez sensu bo nikt sie nimi nie pzrejmie a jak mi sie nie podoba to po prostu przelaczam/wylaczam/nie slucham. BO komercja, komercją , ale powiedzmy sobie szczerze kukulskie, steczkowskie i inne gwiazdy ktorych nazwiska tu padly jakis glos jeszce maja i cos wystekac potrafia. Z kolei pan michal W. ma glos tragiczny, umiejetnosci muzycze zerowe , a testy piosenek - no coz....

 

Natomiast co do tematu to nawet fajnie ze plyty sprzedaje po 5 zł , ale jak ostatnio widzialem jakas gazete z calkiem nowym filmem dvd pt. 'piano bar' za 10 zł , czy jakikolwiek inny ktore sa rozdawane z tego typu produkcjami nie jestem zaskoczony ze w polsce 'sie da' i mysle ze wy tez nie powinniscie. Pewno dowiemy sie nie dlugo gdzie twkil haczyk, albo po prostu go nie bylo. I nie wiem czym sie tak podniecac :-). IMVHO cieszyc powinnismy sie gdy kazda polska plyta kosztowac bedize 15 zł a zagraniczna 30, a nei ze mozna kupic 'ich troje' za 5 zeta , nic to nie zmieni, kupi go wiecej ludzi teraz, potem wyda nastepna pylte juz w normlanej cenie i wtedy sprzeda jej przypuzsczam jeszce wiecej.....that`s it :D

 

pozdrawiam

Szymon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, może nie do końca mnie zrozumiałeś, ale jest dużo prawdy w tym co mówisz. Ja nie przyjmuje wszystkiego z "Gwiazdora" z klapkami na oczach. Nie wzbudzał on we mnie jakiegoś współczucia do Wiśniewskiego jak pisałeś. Film ten po prostu pozwala trochę z innej strony spojrzeć na osobę Wiśniewskiego.

 

A co do Wiśniewskiego - nie lubię jego muzyki, nie słucham, ale podziwiam za to, że mimo gnojenia przez wspomniane wcześniej media potrafił się wybić i dobrze sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon, może nie do końca mnie zrozumiałeś, ale jest dużo prawdy w tym co mówisz. Ja nie przyjmuje wszystkiego z "Gwiazdora" z klapkami na oczach. Nie wzbudzał on we mnie jakiegoś współczucia do Wiśniewskiego jak pisałeś. Film ten po prostu pozwala trochę z innej strony spojrzeć na osobę Wiśniewskiego.

 

A co do Wiśniewskiego - nie lubię jego muzyki, nie słucham, ale podziwiam za to, że mimo gnojenia przez wspomniane wcześniej media potrafił się wybić i dobrze sprzedać.

 

no to przerpaszam za zle wysuniecie wniskow :D. Natomiast jezeli chodzi o 'gwiazdor`a' to mimo wszystko lepiej pokazal to chyba 'poakz swoja twarz' :o , u mnie tvn leci w zasadzie 24/7 wiec przyznam sie ze wiele odcinkow przelecialo mi kolo ucha, ale sam nie wiedzialem z czego sie smiac z wieśniewskiego czy z tej jego nad wyraz TĘPEJ zony :). Ona naprawde momentami bila wzsystko i wszystkich...i jeszcze co do poczatkow kariery, niestey ciezko mi ocenic ja pamietam tylko ze wyskoczysz jak diabel z pudelka i od razu robil kariere wiec ciezko mi rozmawiac o jego pozcatkach :D.

 

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja nie oglądałem tego programu na TVN, ale słyszałem, że faktycznie jego żona jest "najlepsza".

 

A co do początków kariery... Pierwszą płytę wydali ładnych parę lat temu (7-8?). Nawet kasetę w domu miałem :oops: Potem po paru latach zdobyli popularność piosenką "A wszystko to...", a prawdziwą popularność to dopiero przy 4. płycie. Jak widać jednak długo pracował na swoją popularność.

 

Hehe, ja do Ich Troje mam osobisty uraz. U nas w Brzeźnie przez parę lat w wakacje organizowali darmowe koncerty. Grały naprawdę same gwiazdy polskiej sceny (fajnie było posiedzieć przy piwku). No i raz przyjechało Ich Troje. Kurde, przyjechało 60.000 ludzi 8O i zadeptali całą dzielnicę. Od tego koncertu przenieśli miejsce koncertów i lipa trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...