Skocz do zawartości
LPC

o tym jak szwedzi dali d.u.py i nie awansowaliśmy do baraży

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sie w sumie ciesze. Może wreszcie zrozumieją, że nie gra się na ostatnie mecze, licząc na cud, i niech wreszcie ruszą się w meczu i grają do końca. Niech jakiś trener obrone zmieni bo teraz to ona jest skromnie mówiąc pożałowania godna. A jesteśmy tacy ambitni, że chcemy organizować ME w 2010 r. Ludzie z czym do świata :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Szwedzi dali [gluteus maximus] tylko Polacy, trzeba bylo grac a nie czekac na innych. I nie mow ze to byl pech poprstu slabo grali i juz... teraz mozna porownac sukces Engela z sukcesem Janasa... Latwiejszej grupy nie moglismy miec...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie w sumie ciesze. Może wreszcie zrozumieją, że nie gra się na ostatnie mecze, licząc na cud, i niech wreszcie ruszą się w meczu i grają do końca. Niech jakiś trener obrone zmieni bo teraz to ona jest skromnie mówiąc pożałowania godna. A jesteśmy tacy ambitni, że chcemy organizować ME w 2010 r. Ludzie z czym do świata :evil:

w 2010 to będą MŚ my chcemy z ukraincami org w 2012 ME a finał odbedzie sie na stadionie wybudowanym pod elektrownią czernobyl .

 

 

A co do szwedow to ewidentnie olali mecz z łotwą nie dość że łotwa od 70 min grała w 10 to jeszcze karnego nie wykorzystali ech , szkoda słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu potwierdzila sie zasada : umiesz liczyc licz na siebie

albo umiesz liczyc - licz dla Tweak.pl w SETI@Home :wink:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=43442&highlight=

A tak do tematu to w sumie mogli cos te Wikingi dla nas jednak zrobic. Teraz mozemy zaczac produkowac koszulki z napisem "F....k Sweden".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu potwierdzila sie zasada : umiesz liczyc licz na siebie

albo umiesz liczyc - licz dla Tweak.pl w SETI@Home :wink:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=43442&highlight=

A tak do tematu to w sumie mogli cos te Wikingi dla nas jednak zrobic. Teraz mozemy zaczac produkowac koszulki z napisem "F....k Sweden".

nie wiem czy wiesz ale ja juz jestem w tweaku seti na 3 miejscu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu potwierdzila sie zasada : umiesz liczyc licz na siebie

albo umiesz liczyc - licz dla Tweak.pl w SETI@Home :wink:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=43442&highlight=

A tak do tematu to w sumie mogli cos te Wikingi dla nas jednak zrobic. Teraz mozemy zaczac produkowac koszulki z napisem "F....k Sweden".

nie wiem czy wiesz ale ja juz jestem w tweaku seti na 3 miejscu :P
Wiem, wiem, zauwazylem. To bylo tak do wszystkich zeby sie przylaczali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu potwierdzila sie zasada : umiesz liczyc licz na siebie

albo umiesz liczyc - licz dla Tweak.pl w SETI@Home :wink:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=43442&highlight=

A tak do tematu to w sumie mogli cos te Wikingi dla nas jednak zrobic. Teraz mozemy zaczac produkowac koszulki z napisem "F....k Sweden".

nie wiem czy wiesz ale ja juz jestem w tweaku seti na 3 miejscu :P
Wiem, wiem, zauwazylem. To bylo tak do wszystkich zeby sie przylaczali.
:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i byloby smiesznie =] =] =] Polacy to juz taki narod, ze najwazniejsza jest ostatnia szansa =] powstanie narodowe, ostatni mecz lub ostatnie pivo :/ ehhhhh troche szkoda =] BTW kiedy sie zaczynaja euro, a kiedy mistrzostwa swiata? I nastepne pytanko, gdzie tym razem jest euro? bo mistrzostwa swiata sa chyba w Niemczech nie? =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Gdyby nie dali d.upppy w meczu z Lotwa u nas, to bylibysmy w ME

najprawdziwsza prawda - niestety

 

ale wczoraj Niedzielan szalal 8) (niech sie schowa Olisadebe ktory caly czas na boisku stoi w miejscu) gdyby tak odrazu go wystawiac a nie np "drewnika" Wichniarka ktory nawet slabo sie prezentowal przeciwko SanMarino to moze nawet bysmy byli na 1 miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem calego topicu ale powiem cos. Gdyby nie dali d.upppy w meczu z Lotwa u nas, to bylibysmy w ME

taaa a jakbysmy wygrali wszystkie mecze to bysmy byli w gropie na 1 miejscu. takie gadanie go**o daje wygrali bysmy z lotwa u nas to moze przegralibysmy teraz, niema co rozpamietywac poprostu bylismy za slabi aby wejsc do euro i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie weszliśmy tylko dlatego że naszej reprzentacji sie nie chciało grać.Oni wychodzili na boisko żeby pospacerowac, małe zaangażowanie, mała wola walki.A przeciez reprezentują swój kraj i powinni w każdym meczu dawać z siebie 200%, a nie zachowywać sie tak jakby odrabiali pańszczyzne. Takich powinni wywalić z reprezentacji na zbity pysk, jak robi łache że gra to niech wypier.....

a szwedzi to faktycznie dali duuuu... Tak sie nie robi, to było z ich strony hamskie, nasza młodzieżówka też mogła olać. Ja coś czuje że oni specjalnie tego karnego nie strzelili. Głupie fagasy, znowu sie okazuje że można liczyć tylko i wyłącznie na siebie. Fartem mogło sie udać, ale powiedzmy szczerze- nasi nie zasłuzyli żeby grać w EURO 2004.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ciesze sie ze przegrali

nie ma ich i przynajmniej nie beda brali kasy za kolejne mecze lole jedne

poza tym nie jestem patriota w tym przypadku bo nie warto byc patriota dla takich leszczy i wole ogladac juz inna druzyne ktora bedzie twprzyla w meczach lepsze widowisko

jak ktos wczesniej powiedzial mecze ostatniej szansy hahah

smieszne wczesniej obijanie sie olewanie ignorancja a nagle zebranie sie i liczenie na niewiadomo co

dziekujmy szwedom za to co zrobili

warto wspomniec jedno z chinskich przyslow

jezeli jestes liderem zachowuj sie tak jakbys byl na ostatnim miejscu

ale nasi niestety tego nie rozumieja zreszta po co

maja szmal i leja na wszystko

a niedzielan ?

poprostu mial mecz zycia

kazdemu moze sie zdarzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ciesze sie ze przegrali  

nie ma ich i przynajmniej nie beda brali kasy za kolejne mecze lole jedne

poza tym nie jestem patriota w tym przypadku bo nie warto byc patriota dla takich leszczy i wole ogladac juz inna druzyne ktora bedzie twprzyla w meczach lepsze widowisko  

jak ktos wczesniej powiedzial mecze ostatniej szansy hahah

smieszne wczesniej obijanie sie olewanie ignorancja a nagle zebranie sie i liczenie na niewiadomo co  

dziekujmy szwedom za to co zrobili

warto wspomniec jedno z chinskich przyslow

jezeli jestes liderem zachowuj sie tak jakbys byl na ostatnim miejscu  

ale nasi niestety tego nie rozumieja zreszta po co  

maja szmal i leja na wszystko

a niedzielan ?

poprostu mial mecz zycia

kazdemu moze sie zdarzyc

Ale warto być kibicem który jest z drużyna na dobre i na złe /jak za kilka lat będzie dobra druzyna ta czy kolejna to każdy będzie twierdził że był zawsze z i za reprezentacją/ja jestem od zawsze z i za reprezentacją pierwsze mecze ogladałem w wieku 6lat i do teraz/to tak jak z Małyszem kilka lat temu Małysz był mało znany a teraz każdy twierdzi ze jest z nim od zawsze , jak skoki w polsce niecieszyly sie taka popularnoscia jak teraz ja zawsze bylem z polskimi skoczkami,wtedy jeszcze Małysz niebył taki dobry, czasami sie wybił i był w dziesiatce a i zdarzyło sie wygrać coś, nr 1 w kadrze był Skupień i Mateja/

 

KIBIC MUSI BYĆ NA DOBRE I NA ZŁE Z DRUŻYNĄ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[gluteus maximus] [gluteus maximus] [gluteus maximus] polska piłka = brak stylu gry .... beznadzieja ... trza byuo pokonac ich wczesniej to szwecja moglaby nam nadmuchac... a tak dali specjalnie dla nas [gluteus maximus] :-)

 

 

--------------------

swoja droga kto by cenzurowal dup.a wyraz ... efff i to jest demokracja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...