Skocz do zawartości
TwiN

Kolumny, wzmacniacze, CD - wszystko o audio

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce tanie głośniki to polecam Logitech Z-560.

W Lodzi w media markt je kupilem ekstra tanio ,dokladnie za 299 zl :) Graja swietnie jak na swoj przedzial cenowy! Sa tez bardzo ladne i swietnie sie prezentuja na biurku (nie jak jakies media tech :D ). Moc 70 rms z hakiem. Jest to zestaw 5.1.

Hmm...cos ci sie chyba baaaaaaaaardzo pomylilo :wink: ... Z-560 To sa:

1. 4.1 a nie 5.1

2. maja 400W RMS (188 Watts RMS Subwoofer + 4x53 Watts RMS satelity)

3. Certyfikat THX

4. Cena ksztaltuje sie kolo 1.000pln (wersja 5.1 Z-680 w Komputroniku 2.000pln)

 

Jesli faktycznie kupiles za 299 Z-560 to gratuluje genialnej ceny 8O . Ale z tego co piszesz (70W, 5.1) i za ta cene to sa to zapewne Z-640...ktore sam posiadam i jak do kompa sa SUPER. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce tanie głośniki to polecam Logitech Z-560.

W Lodzi w media markt je kupilem ekstra tanio ,dokladnie za 299 zl :) Graja swietnie jak na swoj przedzial cenowy! Sa tez bardzo ladne i swietnie sie prezentuja na biurku (nie jak jakies media tech :D ). Moc 70 rms z hakiem. Jest to zestaw 5.1.

Hmm...cos ci sie chyba baaaaaaaaardzo pomylilo :wink: ... Z-560 To sa:

1. 4.1 a nie 5.1

2. maja 400W RMS (188 Watts RMS Subwoofer + 4x53 Watts RMS satelity)

3. Certyfikat THX

4. Cena ksztaltuje sie kolo 1.000pln (wersja 5.1 Z-680 w Komputroniku 2.000pln)

 

Jesli faktycznie kupiles za 299 Z-560 to gratuluje genialnej ceny 8O . Ale z tego co piszesz (70W, 5.1) i za ta cene to sa to zapewne Z-640...ktore sam posiadam i jak do kompa sa SUPER. :twisted:

No i jeszcze jedna ważna rzecz. Moc podaną producenta należy podzielić przez 4 (conajmniej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście w sklepie są M3 lub M4. Nie pamiętam po ile. Masz namiary: DANIEL, Włocławek ul. Witosa 5, tel. (54)231 15 17

Dzięki. Jutro zadzwonię. Jak cena będzie dobra to wezmę M3, ciekawe tylko czy wyślą kurierem :?

 

A w MediaMarkt nie mają M3/M4 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty w danielu tannoye widziales :lol: byly moze 1,5 roku temu teraz ich nie ma tonsil sam zostal :wink:

Były na pewno 1 marca (była wtedy wypżedaż) i mimo że cena była bdb bo chyba 900zł nikt ich nie kupił. Wiem bo byłem tam jakiś czas później i nadal stały. Ale nie wiem czy są teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ty w danielu tannoye widziales :lol: byly moze 1,5 roku temu teraz ich nie ma tonsil sam zostal :wink:

Były na pewno 1 marca (była wtedy wypżedaż) i mimo że cena była bdb bo chyba 900zł nikt ich nie kupił. Wiem bo byłem tam jakiś czas później i nadal stały. Ale nie wiem czy są teraz.

Miejmy nadzieję że jeszcze będą. Jutro zadzwonię i się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27439977

 

ROTEL RA-810 !! Pobór mocy max. 330W (Denon PMA-250 - 80W), stan bardzo dobry, nienaprawiany itp. Z doświadczenia wiem że taki klasyki potrafią "rozwalić" niejedne nowości. Chyba go kupię :)

to nie klasyk ale zabytek ;) to ma wtyczki din, pozatym denon pma250 to nie nowosc bo ma dobre ponad 10lat, pozatym od kiedy to jakoby moc konsumowana przez wzmacniacz jest wyznacznikiem jakosci jego dzwieku ?? 8O .... technicsy ciagna po 300-400W i jakos tak wcale lepiej od pam250 nie graja :wink:

 

a wogle to po co inwestowac 440zl w jakiegos niewiadomego pochodzenia rotela o niewiadomej jakosci dzwieku jak za 530zl mozna miec rotela ra921 o ktorym wiadomo ze gra bardzo dobrze :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27499832

 

A co to ?? Jakaś nowa seria Tannoy'ek :D ?? Wygląda mi to na M2 tylko że inaczej wygląda, ma b-r z przodu a także możliwość bi-wiringu.

 

Wiem że kombinuje jak koń pod górę ale ja już tak mam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz tak. Gadam z ludźmi, pytam się na innych forach i wszędzie polecają mi co innego :/ Teraz to już naprawde nic nie wiem :/ Ale chyba stanie na:

 

Tannoy Fusion 2 - 810zł

Podstawki samoróbki ala Vegenance ~100zł

Rotel RA-921 - 530zł

Yamaha CDX-493 - 480zł

 

Do tego kabelki za jakieś 2 stówy i styknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym na twoim miejscu wzial zamiast tych Tannoyi Fusionow 2, Paradigm Titan (900zl), o paradigmie to chociaz wiadomo ze to bardzo dobry egzemplaz o nieprzecietnej dynamice i basie i ogolenie dobrym dzwieku

http://www.polpak.com.pl/paradigm_show_per....php?show=titan

 

ewentualnie z podlogowek to koda AV702F (900zl)

http://www.polpak.com.pl/page_recenzje_sho...-04_koda_av702F

 

cos znow Kwiecien kombinujesz za bardzo ;)

 

ps yamahy serii cdx393 i 493 sa lipne bierz 396/496

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamaha to oczywiście CDX-496, drobna literówka. Zgadnijcie od kogo ją kupuję ?? :D

 

A z kolumn to chyba faktycznie najlepiej kupić te KODA !! Jedyne 768zł na allegro i nie potrzeba podstawek.

 

Właśnie koleś zjechał z ceny rotela na 450zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh i co z tego ze 4000zl by kosztowalo ten ampli to zagra 4x gorzej jak rotel ra921 mimo iz kosztuje wiecej, kolumny tez jakies nie wiadomo co o ktorych nikt nie slyszal i nie sluchal, jedyne co dobre to CD no ale po co sie pytasz na forum co kupic jak i tak wiesz co lepsze... juz z 10 raz zmieniasz zdanie na temat tego co chcesz kupic... jak sam lepiej wiesz i przewidujesz to kupuj i ludziom glowy nie zawracaj

 

ja poraz ostatni napisze

 

jak masz 2500-3000zl to kupilbys :

Rotela RA921 (500zl)

Paradigm Titan (900zl) postawkowe albo

Mission M33 (1450zl) podlogowe

do tego

Yamahe CDX396 (500-700zl)

kable takie jak wczesniej podalem

 

i mialbys spokoj

 

no ale jak wolisz zmarnowac 1500zl niz wydac 2500zl i byc zadowolonym to tylko twoja wlasna wola...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...