Skocz do zawartości
Ziele

Plik ASF - jak pobrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Da się jakoś pobrać taki plik? Normalnie otwiera się wmplayer i odtwarza to ze strumienia. Wszystko było by fajnie gdzyby się nie przycinało. Jakby dało sie pobrać na dysk to było by ok. Ścieżka do pliku wygląda tak

 

mms://211.233.87.5/grandfinal//01/Yohwan_Lim_Korea_vs_Artur_Michalak_poland-Eng_star.ASF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia... bo pewnie wczesniej znales nazwe problemu - zamiast cwaniaczyc pomoglbys koledze

ale nie... trzeba dokopac i pokazac swoja wyzszosc

O jaaa.... rzeczywiscie woze sie po calym forum jak....

Wystarczylo moment pomyslec

Ja znalem nazwe problemu?

JASNE!

Bo sam mi ja podal

Co chcial zrobic?

Zapisac asf

Wiec piszę w googlach "asf+przechwytywanie", "asf+recording" albo "asf+record" (tak ja napisalem) i mam odpowiedzi... :/ Potem wystarczy przejrzec 10-20 wynikow i mam wszystko na tacy bez trucia 4 liter innym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia... bo pewnie wczesniej znales nazwe problemu - zamiast cwaniaczyc pomoglbys koledze

ale nie... trzeba dokopac i pokazac swoja wyzszosc

Thx Sid za wsparcie. Na "naszym forum" jest przynajmniej wiekszy szacunek. A wy jak jesteście takie kozaki to poco tu wogóle jest to forum skoro niby wszysko jest na google...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...