Skocz do zawartości
Son-Goku

AMD Athlon 64 3200+@4,9GHz!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8679

Mamy tu rewelacje 4,9 G na box'owym collerze

 

Buahhahahah 8O :lol: 8O :lol: 8O :lol: 8O 8O :lol: :lol: 8O :lol: 8O :lol: 8O :lol: 8O :lol: 8O

 

Kurcze chyba też se kupie :wink:

 

No nie moge ale koleś godzina 03:02 a ja płacze przy kompie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiedzialem jeszcze o moim 386 co na 10GHz smiaga :P

a no i moj komputer w samochodzie :P temp. oleju mierzy z szybkoscia 100 pomiarow na sek. ;)

hehe nawet jakby sie dalo puscic to na 10GHz to wydajnosc pewnie bylaby celiny 400:P a moze nawet nie :roll:

a co do tych komentarow - to Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dodac komentarz, ale trzeba sie zalogowac. Tego juz mi sie nie chcialo robic...

 

A tak poza tym to ja z mojego commodore robile 64 bitowca@5GHz na samym radiatorze, wiec co to taki antek puszczony na 4,9 :) Sa 10 lat za murzynami :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff :) Ja ze swojego Durona 850 bez wiatraka (po co mi on) wyciskam ze 3-4 GB (buahaka - lol)

 

I co chłopaki mogę pisać takie komentarze ? :)

 

Pozdro - no chociaż 4.9 GH może jużw 2004 roku - kto wie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation I rozumiem, bo dwojka to juz nie wpomne co potrafi.. Moja do tego wszystkiego np. pierze, gotuje i wiele innych jeszcze potrafi, ale dlugo by tu wymieniac :)

Brak mi slow normalnie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam wszyscy tacy mocni jestescie tylko w gebie - ja w starej nokii 3110 wykrecilem proca na 80ghz a grafe zmodowalem odblokowujac dodatkowe 24 potoki i 1024 bitowa szyne danych

Wszystko to zasila pamiec w standardzie przezemnie wymyslonym i opracowanym czyli ddr 3 - predkosc to 3000 cylki na sekunde przy cas 1 - niestety nie odbylo sie bez zwiekszenia mocy zasilania - ale u sirteca zamowilem mikro wersje chiefteca 420 df

ma przyjsc w przyszlum tygodniu - narazie zasilam to wszystko moim szefem 360 jednak jak uruchomie jakas gierce to zaczynam miec spadki napiecia :/ i czasami restarty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee tam wszyscy tacy mocni jestescie tylko w gebie - ja w starej nokii 3110 wykrecilem proca na 80ghz a grafe zmodowalem odblokowujac dodatkowe 24 potoki i 1024 bitowa szyne danych

Wszystko to zasila pamiec w standardzie przezemnie wymyslonym i opracowanym czyli ddr 3 - predkosc to 3000 cylki na sekunde przy cas 1 - niestety nie odbylo sie bez zwiekszenia mocy zasilania - ale u sirteca zamowilem mikro wersje chiefteca 420 df

ma przyjsc w przyszlum tygodniu - narazie zasilam to wszystko moim szefem 360 jednak jak uruchomie jakas gierce to zaczynam miec spadki napiecia :/ i czasami restarty

Napisz do komputronika, moze zostaniesz ich glownym doradca do overclockingu :)

 

P.s : co da sie wycisnac z mojej nokii 6100??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...