Skocz do zawartości
Kuba@

Internet przez komórke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pare pytan dotyczących internetu przez komórke: ja mam nokie 6510 i interesuje mnie tylko rozmowa przez gg. Czy ktos wogóle próbował tak rozmawiac i czy sie opłaca??? .Prosze takze o inne komentarze na temat internetu przez komórke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pare pytan dotyczących internetu przez komórke: ja mam nokie 6510 i interesuje mnie tylko rozmowa przez gg. Czy ktos wogóle próbował tak rozmawiac i czy sie opłaca??? .Prosze takze o inne komentarze na temat internetu przez komórke.

jest taki program na komorki - tam tam (wap.midlet.pl) - instalujesz to i masz dobe GG za chyba 5 zł - ale w odróznieniu od innych telefonów (np siemensa) WAP w nokii jest troszke niedorobiony - wszystko wysyla po http i dodaje do tego 600 bajtow - wiec zamiast 0,02 gr za wiadomosc - placisz 600 razy (a wiec 60 000%) więcej ;) niż posiadacz innego telefonu z GPRSem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie, 100kb (w sumie 1zł w plusie) starcza średnio na 2-3h, ale to zalezy też ile rozmawiasz, podłączasz telefon do kompa i juz :D

idea rzadzi - w godzinach 18-8 - 500kb za 30 gr :D a normalnie 50kb za 30gr. do gg idealnie sie oplaca. przez wakacje tak jechalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, WAP. Mam takie coś w swojej Motoroli 205. Chyba mam. Nacisnąłem, pokazały się jakieś piksele, bipnęło i nic. No to wyłączyłem, a tu "koszt połączenia 2,90", murwa ich kadź, 1/10 karty mi zeżarło, sucze chwosty, trąd im na przyrodzenia i obwisłe piersi ich siostrom.

Komórka jako modem - o, prima sort ustrojstwo. Zawszeć to słuszniej niż "filmy" na ekraniku jak pudełko zapałek :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie, 100kb (w sumie 1zł w plusie) starcza średnio na 2-3h, ale to zalezy też ile rozmawiasz, podłączasz telefon do kompa i juz :D

idea rzadzi - w godzinach 18-8 - 500kb za 30 gr :D a normalnie 50kb za 30gr. do gg idealnie sie oplaca. przez wakacje tak jechalem :)

Ja tez mam Idee:). Więc kupuje port podczerwieni ma allegro i ciesze sie z gg:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pare pytań odnośnie internetu przez komórke. Komóre mam z ery a słuchawka to siemens s55. Interesuje mnie korzystanie z internetu w komórce. Kolega wojwar podał linka do gg pod komóre. A czy można dostać coś takiego nie płacąc nic? A tak wogóle to w czym ten program jest napisany? Skoro jest gg to może jest i klient ssh pod komóre? Takie coś by się przydało.

 

Era udostępnia dwie usługi:

-eraWAP - MMS, WAP - 10KB=0.25zł

-eraInternet - Java, RMS, mail - 100KB=0.50zł

 

Czy da się tak zrobić że przeglądając strony WAP korzysta sie z eraInternet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...