Skocz do zawartości
Milo

Hidden and Dangerous 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam prośbę zna ktoś kody na wszystkie misjie lub trainery który odblokowuje wszystkie misje ??,prosiłbym o pomoc z góry dzięki

1459921[/snapback]

na tej czeskiej stronie masz programik, który odblokuje ci wszystkie misje. nazywa sie profile changer. ta wersja jest dla gry spaczowanej do 1.05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem w misji "Oaza" którą musze bronić przed konwojem niemieckim , więc rozkładam miny przy wejściach , snajper na wieże , po 1 kolesiu do karabinów , no i rozwalam wszystkich piechurów i nic się nie dzieje , są jeszcze 2 czołgi ale biore bazooke podchodze do nich strzelam wykorzytsuje wszystkie rakiety i nic , czołgi nawet nie tknięte , próbowałem strzelać w bak paliwa to samo :/ to jakiś bug czy coś robie źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem w misji "Oaza" którą musze bronić przed konwojem niemieckim , więc rozkładam miny przy wejściach , snajper na wieże , po 1 kolesiu do karabinów , no i rozwalam wszystkich piechurów i nic się nie dzieje , są jeszcze 2 czołgi ale biore bazooke podchodze do nich strzelam wykorzytsuje wszystkie rakiety i nic , czołgi nawet nie tknięte , próbowałem strzelać w bak paliwa to samo :/ to jakiś bug czy coś robie źle

1498918[/snapback]

musisz podejść naprawdę blisko na parę kroków. nie na tyle blisko by cię podmuch wybuchu zabił ale blisko na 2 metry. celować trzeba w tył wieży. Jest na niej zamontowana taka jakby skrzynka (chodzi mi o tygrysy) i to w nią trzeba przywalić. nie pamiętam czy równie skuteczne jest stzelenie w silnik, ale w wieżę to na bank. pamiętaj trzeba podejś blisko i walnąć tego tygrysa ze dwa razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem w misji "Oaza" którą musze bronić przed konwojem niemieckim , więc rozkładam miny przy wejściach , snajper na wieże , po 1 kolesiu do karabinów , no i rozwalam wszystkich piechurów i nic się nie dzieje , są jeszcze 2 czołgi ale biore bazooke podchodze do nich strzelam wykorzytsuje wszystkie rakiety i nic , czołgi nawet nie tknięte , próbowałem strzelać w bak paliwa to samo :/ to jakiś bug czy coś robie źle

z.t.c.p. to 3 trafienia kazdy czolg wytrzymywal.. (gdziekolwiek by dostal)

pamietam, ze mnie dziwilo.. ze 3 strzaly w pancerz czolowy = 3 strzaly np w tyl wiezy

ale coz to tylko gra.. ale i tak bardzo fajna gra :)))))

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji na lotnisku w afryce! Zniszczyłem zbiorniki, samoloty, znalazłem dokumenty, zabiłem wszystkich tylko nie moge czołgu zniszczyć! Gram na śr poziomie trudności, jak ktoś wie co trzeba zrobić to proszę niech napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji na lotnisku w afryce! Zniszczyłem zbiorniki, samoloty, znalazłem dokumenty, zabiłem wszystkich tylko nie moge czołgu zniszczyć! Gram na śr poziomie trudności, jak ktoś wie co trzeba zrobić to proszę niech napisze.

Hmm misja ktora zaczynasz Jeepem? I masz ukrasc dokumenty i zlapac typa ktory odlatuje samolotem?

 

Jesli to ta misja to wyjscia sa dwa, ulozyc mine i zeby na nia wpadl. Albo bazooka i rozwalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już go rozwaliłem w sumie przypadkiem. Dostał 3 razy z panzerfausta i nic nawet nie drgnął później waliłem do niego z działka przeciwlotniczego i też nic aż w końcu z nudów do niego strzeliłem z tego działka i chyba dostał w czuły punkt bo od 1 strzału sie rozwalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Panowie chcę zagrać ze swoim siostrzeńcem w COOPa w SS ale nie ma map. Wiem, że była to wina mpmaplist.txt w polskiej edycji brakuje map z coopa. Czy ktoś ma naprawiony plik? Ja nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...