Skocz do zawartości
Gość Lanselot

Windows 2003

Rekomendowane odpowiedzi

i mam pytanie znalalzes cos? mnie interesuje  Pmagic... chce wyskorobiac troche miejsca na linuxa ale niestety nie moge zainstalowac tak samo tryb zgodosci nie dziala u mnie... moze panowie jakas inna sugestia jak wyskrobac ze 2 giga na linuxa bez straty danych z dysku?

Do partition magic dodawana jest wersja dla DOS. Odpala się kompa z 2 dyskietek i robi się wszystko tak samo jak w windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja...

mam taki problem: po instalacjii win2k3 enterprise edition

nie moge do swojego radeona zainstalowac w normalny sposob sterow omega (np 2514) a jedynie poprzez reczne dodanie sterownika, bol jest taki ze giery mi sie chacza dosc znacznie (nawet CS), dodatkowo nie wiem czy poprzez takie dodanie sterow omega nadal mam 8 potokow, w riva tuner nie mam opcji z suwakami do krecenia, wieczorem sprawdze w riva jeszcze raz i dam konkretna odpowiedz...nie zmienia to jednak faktu ze stery od 2k/xp nie instaluja sie bo wywala blad, ponadto przy probie ich instalowania, w gornym polu jest zapiska ze sa to albo do 64bit`owej karty albo do 64 bitowego systemu! lol, troche dziwne jak dla mnie, gyz system nie jest 64 bitowy ani karta....prosba goraca o rade jak normalnie zainstalowac omegi....instalowane byly dla wiadomosci 2514.....sprzet w podpisie...

 

P.S.

przykleic ten topic moderatorzy a z takiego powodu ze do winxp sa np tricki a do win2k3 nie ma na pierwszy rzut okiem w ten dzial takowej pozycjii i trzeba motac sie co zapobiegnie powtarzaniu sie problemow zwiazanych z tym systemem....

 

doberman

 

doberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omegi zainstalujesz instalujac w trybie zgodnosci z winXp/2000

boze...ale jestem tepy!.....ze tez na to nie wpadlem wczesniej:)...zamiast stery to ja giere tak uruchamialem...ale blisko bylem w sumie;)

 

thx Ci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak przypuszczalem....wydajnosc spadla w 3dmarku2k1 o 1500-2000pkt, w xp bylo spox ok 12k mialem na sprzecie z podpisu ale po zmianie systemu spadla wydajnosc a nie powinna gdyz jest to wprawdzie xp, moze to jest wina nowych sterow (omega 2.5.30) juz sam nie wiem, wszystko powlaczane mam jak np agp czy inne tego typu przyspieszenia a wydajnosc jest mniejsza, sprawdze jak ma sie sprawa ze starszymi sterami.

i pytankpo kolejne: czy youp-pax-v moze powodowac duzy spadek wydajnosci? w paintkiller mam masakre przy wczytywaniu (bardzo dlugo sie laduje) i podczas grania sa dosc spore przyciny, czy moze to byc spowodowane mala iloscia pamieci? albo IDE SW? jak IDE SW to jak to odinstalowac by transfer hdd byl spox, hdtach`em robilem wczoraj testa i minimalnie dla 40 i 60 odpowiednio byly wartosci ok 5mb/s transferu dla obu dyskow w minimalnym momencie...prosze o sugestie ewentualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli pełna nazwa systemu to Windows Server 2003?

 

Słyszałem właśnie, że Win 2003 jest o wiele bezpieczniejszy i stabilniejszy...

 

Zawsze miałem 98... teraz niestety łatek już nie ma i trzeba się przesawić na jakiś bezpieczniejszy system...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam tego windowsa server 2003 na jednym kompie. Udostępniam z niego folder. Na drugim komputerze z windowsem 98se widzi ten komputer i katalogi ale jak chce wejść to rząda hasło! Ja zadnego nie ustalałem :mur: POMOCY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, temat moze już deko nieaktualny ale skad zassać polską wersje tego cuda, na ww poswieconej temu systemowi znalazłem tylko link do torrenta i jakiegos klienta do obsługi tej sieci, jednak nie moge za chiny tego zassać :| connection time out :|

 

Jeśli ktoś zna alternatywne zródła to prosze o linkowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z ta winda taki problem, ze w miejsach gdzie wpisuje haslo zamiast standardowych gwiazdek, mam kreski (cos takiego ||||||). Musze przyznac ze wczesniej tego nie bylo, a od pewnego czasu takie progsy jak Konnekt, czy Overnet sie wywalaja, wiec wniosek, ze mam cos uwalone, ale nie wiem co :(. Format nie wchodzi w gre, bo zainstalowalem ta winde dlatego ,ze nie mam czasu zrobic formata na Xp'ku. Z dziwnych rzeczy jeszcze zauwazylem, ze w niektorych miejscach na necie (np w szukajce na googlach na dole) mam kaszane :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...