Skocz do zawartości
kucyk

Silent Hill 3

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zagrałem, klimat jest, grafa taka sobie, ciemna lokacja, więcej nie powiem bo grałem 5 minut (patrzeć na godzine pisania posta). 

Bardziej przysiąde przy niej jutro.  8)

Cos widze male zainteresowanie - ale to nic czekam na relacje :) napisz cos wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku czemu te demo jest tak strasznie krotkie ? ide tymi torami i mnie wozek rozjezdza i koniec. To rzeczywiscie byloby cale demo ?? takie krociutkie ?? (jak dla mnie to napakowali do tego dema za duzo potworow ale mam nadzieje ze to tylko do dema tak na pokaz a potwory naprade robia wrazenie i nie dziwie sie ze minimum to gf 4 /r8500)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na pełna wersje nie będe sobie psuł zabawy demem polecam przejście 2 częśći Silent Hill naprawde świetna gra!!

Zgadzam się w 100%. W SH2 nie raz o mało nie narobiłem w pory :D .

Oprawa dźwiękowa w tej grze jest genialna. Oczywiście polecam grać w nocy i najlepiej na słuchawkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku czemu te demo jest tak strasznie krotkie ? ide tymi torami i mnie wozek rozjezdza i koniec. To rzeczywiscie byloby cale demo ?? takie krociutkie ?? (jak dla mnie to napakowali do tego dema za duzo potworow ale mam nadzieje ze to tylko do dema tak na pokaz a potwory naprade robia wrazenie i nie dziwie sie ze minimum to gf 4 /r8500)

To jest początkowy level w wersji na PS2. Tutaj MASZ zginac, obojetnie czy przez to, ze skatuja Cie potwory, czy rozjedzie wozek. Potem zaczyna sie wlasciwa przygoda w miasteczku Silent Hill. Pozniej potwory nie wystepuja tak czesto, sa tez lokacje bez nich :) (3 czesc nie polega wylacznie na ich wyrzynaniu). Gierka w wersji na PS2 jest dosc krotka, ale rewelacyjna - polecam. Na PC jeszcze nie widzialem jak wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jejku czemu te demo jest tak strasznie krotkie ? ide tymi torami i mnie wozek rozjezdza i koniec. To rzeczywiscie byloby cale demo ?? takie krociutkie ?? (jak dla mnie to napakowali do tego dema za duzo potworow ale mam nadzieje ze to tylko do dema tak na pokaz a potwory naprade robia wrazenie i nie dziwie sie ze minimum to gf 4 /r8500)

To jest początkowy level w wersji na PS2. Tutaj MASZ zginac, obojetnie czy przez to, ze skatuja Cie potwory, czy rozjedzie wozek. Potem zaczyna sie wlasciwa przygoda w miasteczku Silent Hill. Pozniej potwory nie wystepuja tak czesto, sa tez lokacje bez nich :) (3 czesc nie polega wylacznie na ich wyrzynaniu). Gierka w wersji na PS2 jest dosc krotka, ale rewelacyjna - polecam. Na PC jeszcze nie widzialem jak wyglada...

Aha dzieki za male wyjasnienie :) juz sie nie moge doczekac penej wersji a co do grafy to jest bardzo ladna - zwlaszcza glowna bohaterka... Na moim athlonie 1400 Mhz i Gf 4 Ti momentami lekko przycina. No coz cos za cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sciagnalem sobie te demko i mam problem , puszczam demko

pokazuje sie napis konami leci troche dalej i jak pokazuje ze gra zawiera sceny brutalne to sie zawiesza i tylko ctrl alt del pomaga

komus sie tez tak robi ?? wiecie jak to zrobic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc zagrałem, klimat jest, grafa taka sobie, ciemna lokacja, więcej nie powiem bo grałem 5 minut (patrzeć na godzine pisania posta). 

Bardziej przysiąde przy niej jutro.  8)

grafa taka sobie? :lol: ....wedlug mnie to bardzo dobra grafika...glowna postac jest swietnie wymodelowana i ma b.dobra mimike twarzy , wszystko jest ladnie cieniowane i oswietlane, jest ladna przestrzenna mgla i inne efekty. Widzialem niektore fragmenty tej gry na PS2 , mimika twarzy postaci jest najlepsza jaka widzialem gdziekolwiek , lepiej niz w Half-Life 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezcie tez pod uwage ze to konwersja z PS2 a ta konsola ma troche mniej ramu wiec rozdzialka tekstur oraz ich ilosc nie moze byc tak duza jak na Piecu w nowych grach, ale i tak w SH3 wyglada to bardzo ladnie. tekstury sa "brudne" , realistyczne i nie maja mocno nasyconych barw..pasuje do do charakteru gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął mi to demko w piątek braciak (w akademiku ) ,w domu odpaliłem full detail i kopara 12 fps.Muza wyczesana ,grafa może być ,światła real time i ten klimat robią swoje . Ale testury 2048*2048 robią swoje może to poprawią. (1024*1024tex full detail 1024*768 4AA 8AF żadnej przyciny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety 3ka ma klimat rzeźni a nie horroru - wrzucili karabin maszynowy.... na dobrą sprawę tylko przy jedynce lałem w gacie (choćbe scena z kotem w szafce) - 2kę przeszło się z rozpędu - nic nowego a brak takich odpałowych akcji (może ktoś zszedł na zawał przy graniu w 1kę?). Jak ktoś pogra niech pisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie podoba mi sie giera, zeznia i nic pozatym grafika jakas dziwna dobrze ze sciagnalem najpierw demo i pogralem , dla mnie nic czym warto sie interesowac

Egh egh bez komentarza. jezeli oceniasz SH3 na podstawie dema to jestes w wielkim bledzie ! zastanow sie dlaczego jest tam az tyle potworow ?? hmm ?? nie wiesz?? to z checia Ci wyjasnie

 

Moze zacznijmy od przykladu jedynki, kiedy to bohater znajduje sie w nierzeczywistym, wrecz okropnym przerazajacym swiecie, gdzie rozciagniete sa zwloki czlowieka na siatce i wokolo jest pelno potworkow. Tutaj w sh3 jest praktycznie podobnie, bo miejsce gdzie bohaterka zaczyna gre (weole miasteczko) jest tylko wprowadzaniem do gry i do miasteczka Silent Hill. Ilosc potworow jaka tam wystepuje jest celowa, wiec mysle ze w dalszej czesci gry bedzie ich znacznie mniej. jesli nadl uwazasz ze jest ich zbyt wiele to ustaw sobie poziom trudnosci na easy i wio ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniejsza z potworkami - po prostu czytałem solucję wersji na pleja xxx miesięcy temu i muszę sie zgodzić jej autorem, iż SH3 nic nowego do serii nie wnosi.... To se ne wrati ..... Jedynkę przeszłem kilka razy, dwójkę raz i nie mam zamiaru do niej wracać. A tak wogóle to ostatnio dotarłem do jednego z najlepszych horrorów jakie czytałem w dzieciństwie - z prawdziwą rozkoszą zagrałbym sobie w rozwinięcie "W górach szaleństwa" H.P. Lovecrafta :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniejsza z potworkami - po prostu czytałem solucję wersji na pleja xxx miesięcy temu i muszę sie zgodzić jej autorem, iż SH3 nic nowego do serii nie wnosi.... To se ne wrati ..... Jedynkę przeszłem kilka razy, dwójkę raz i nie mam zamiaru do niej wracać. A tak wogóle to ostatnio dotarłem do jednego z najlepszych horrorów jakie czytałem w dzieciństwie - z prawdziwą rozkoszą zagrałbym sobie w rozwinięcie "W górach szaleństwa" H.P. Lovecrafta  :twisted:

Wiesz to ze tam nic nowego nie ma to nie znaczy ze nie jest godna uwagi :) ja tam jestem optymista, czesto zanim wydam opine publicznie na forum to najpierw sprawdza dana gre i nie opieram sie o uwagi i wrazenia innych bo sa rozne gusty. To co sie innemu nie podoba drugiemu moze wydac sie rewelacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie a pozatym odpowiedz sobie na 1 pytanie,co w takie jserii wymyslisz nowego?Wogole czy da sie wymyslic cos nowego??Tylko najwyzej lokacje i potwory,gralem w demko i uwazam ze jest bardzo dobre to napewno to samo bede uwazal o fullu,ktory jest juz od bodajze wczoraj w wersji dla CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm panowie spojrzcie co znalazlem na forum isonews. :) Jest to post jednego z uzytkownikow. Odkryl on ze Sh3 dziala takze na slabszych kartach niz Gf 3 Ti lub R8500 ! Oto jego post wraz z przepisem na sukces :)

 

 

GEFORCE 4 MX WORKING PERFECTLY!

 

3d-analyze v2.26 download ==> http://www.tommti-systems.de/go.html?http:...eien/files.html

 

First, download 3d-analyze v2.26 above link site and install and run.

 

Second, In File selection, MUST Link all three dll path, exe and pre runexe with sh3.exe

 

Third, In Hardware Limits(cap bits), below three options must be checked and In anti-detect mode, two options also must be checked.

 

and run YOUR SILENT HILL3 IN GEFORCE 4 MX CARD PERFECTLY!!

I USE DETONATOR 45.23 version and working very well...

New detonator 52.16 version is not working for me...

 

I don't test other cards, like radeon 7500,geforce 2mx,geforce 2ti,3ti

but I think it works on other cards...

Good Luck!!!

 

PLEASE LOOK INTO MY CAPTURED PICTURE below link...

 

http://betagam.net/zboard/data/xman2/kkk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedna kolejna przydatna rzecz. Przeczytajcie sobei jesli macie problemy :D

 

Anybody who cant play, because sh3 freeze in the beginning:

uninstall ace mega codecs pack. it will work then.

To co powiesz na to: ja nawet nie slyszalem ze istnieje taka paczka kodekow a tez nie chcialo u mnie ruszyc ?

 

Najprawdopodobniej problem ten jest zwiazany z kodekami odpowiedzialnymi za odtwarzanie plikow MPEG. W moim przypadku sprawe zalatwilo wywalenie Elecarda.

Jak wywalisz wszystkie kodeki w systemie to tez pewnie pomoze tylko ze wtedy jest to maly Overkill.

 

Proponuje zaczac od kodekow od mpeg-ow, a jak nie zadziala to wtedy mozna probowac usunac je hurtowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy da sie ustawic Dzwiek 3D w Silent Hill 3 ??I jakie macie ustawienia Rendering Resolution czy jak dam na najwyzesze to mi bedzie skakac gra??

Jezeli dasz na najwyzsze to na pewno bedzie skakala.

Moze dorzuce cos od siebie tak jak prosiles. Moj sprzet widzisz w stopce. Gram w rodzialce ekranu 800x600x32, natomiast Rendering Resolution mam ustawione na 1024x1024. Gra chodzi plynnie bez przyciec na domyslnych sterownikach od karty graficznej pod winxp. Pod win98se przy detkach 40.xx troche miejscami przytnie kiedy jest mgla.

A tak BTW:

 

Gierka jest po prostu wypasiona ! na poczatku wydaje sie malo straszna lecz to tylko pozory ! proponuje zalozyc dobre sluchawki na uszy, dobrze podglosic, tak zeby bylo slychac kazdy krok, kazde szarpniecie, szelest i rozrywane flaki przez potwory. Dziek po prostu miazdzy ! jest niesamowity ! nic dziwnego ze gierka zajmuje az tak duzo na dysku - wszystko przez dzwiek. Ale wcale nie zluje ze jest tak duza objetosciowo! Klimat po prostu powala. Na poczatku wszystko aldnie sie toczy po wesolym miasteczku, ubikacja i nagle spotykami pierwszego potwora - dziek robi niesamowite wrazenie. A pozniej podczas spotkania z Claudia mozna wrecz oszalec! ten dzwiek doprowadza do szalu. Jeszcze jak on skumuluje sie wraz z 2 potworkami to nie wiadomo w ktory kat wpasc ze strachu! czasami dzieki temu mialem wrecz wrazenie, ze gierka jest lepsza pod wzgledem klimatu od pierwszej czesci, a zdecydowanie o niebo lepsza od drugiej.

 

Na poczatek proponuje grac na poziomie easy. Na wyzszych juz sie robi duzo, az za duzo potworow, a niestety nawet na poziomie easy jest malo apteczek i fiolek.

 

Poza tym jesli chodzi o grafe - postacie sa super zrobione. Zwlaszcza pierwszy Boss, glowna bohaterka i detektyw. Obecnie jade pociagiem i jak wyjde podczas jazdy na stopien na koniec wagonu, to pedzacy przez tunel pociag i latarka go rozswietlajaca robia wrazenie :)

 

Co najwazniejsze - gierka mnie nie zawiodla :) szkoda tylko, ze tak malo jest przerywnikow i filmikow zwiazanych z fabula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...