Skocz do zawartości
M@KER

Potrzebna pomoc ;) i To w ciagu około 2 - 3 dni :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za zadanie (fajnie to brzmi) wykonać takie coś:

 

Panel do "administracji" głośnikami w rożnych pokojach(salach) z możliwościa wyłączenia poszczególnych głośników

 

Jest 10 sal w każdej mam dać jakiś głośnik (kable sa już położone) i musze zmontować skrzynkę z której bedzie można odpalać głośniki w poszczególnych salach. Muzyka wydobywać sie bedzie z "KOMPA lub Wieży (przez wyjście słuchawkowe)". I ciekaw jestem czy da rade karta dzwiekowa pociągnąć 10 głośników (Muza bedzie bardzo cicho lecieć) Czy nie potrzebny bedzie jakiś wzmacniacz ?? A jak tak to jaki ?? Aha i jakie głośniki tam wstawić najlepiej ?? Mam zonk :) Nie robiłem takiego czegoś jeszcze. A wyjścia nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za karta wstaw zwykly wzmacniacz (u mnie byla stara unitra czy diora - nie pamietam, ale miala 4 wyjscia) laczac odpowiednio mozesz zrobic tak zeby wszystkie graly jednoczesnie (zalezy jakie glosniki) ewentualnie jakis zwykly panel z prostymi przelacznikami - ktore glosniki zalaczasz a ktore nie (zwykly "pstryczek" tu wystarczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walnij jakis maly wzmachol,albo do wiezy podlacz:D ja tek mam i jest gites. cztery glosniki w tym dwa od UNITRY :twisted: wieza jakas stara ALE JARA:p a co do wlaczania to proste, zwykle "pstryczki", trcohe kabelka i bedzie gites :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...