Skocz do zawartości
Pixelek

Geil GT2 Radeon 9800 Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie moze kiedy ta karta wyjdzie w Poslce?? Podobno ma kosztowac 400$ co jest dosc malo za tak wypasna karte. BTW. Co o niej sadzicie?? Fajnie by bylo gbyby tez u nas kosztowala kolo 1600-1700zł. A moze ktos zna kolejne posuniecia Geil'a w branzy kart graficznych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze kiedy ta karta wyjdzie w Poslce?? Podobno ma kosztowac 400$ co jest dosc malo za tak wypasna karte. BTW. Co o niej sadzicie?? Fajnie by bylo gbyby tez u nas kosztowala kolo 1600-1700zł. A moze ktos zna kolejne posuniecia Geil'a w branzy kart graficznych??

Nie liczyłbym na to. Cena to min. 2000 zł lekko licząc of course. Ja licze na coś w granicach hmmm 2300 PLN :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to za duza sumka. tak 2100.  

wiedzieliscie ze radon od geinwarda ma dodatkowo karte muzyczna, fajne sluchawki i cos tam jeszcze w pudelku. wszysko na szpanerskim czerwonym laminacie  :D

ktory i za jaką cene?

 

P,S fajny masz avatar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to za duza sumka. tak 2100.  

wiedzieliscie ze radon od geinwarda ma dodatkowo karte muzyczna, fajne sluchawki i cos tam jeszcze w pudelku. wszysko na szpanerskim czerwonym laminacie  :D

To Gainward robi Radeony.... Cos Ci sie przejezyczylo.

Co do tego Geil'a to 400$ to ok 1600 zl - w Polsce bedzie wiec cos kolo 2000 zl. Osobiscie razi mnie nie tyle brak radiatorow na pamieci, co brak mozliwosci ich zamontowania bez modyfikacji chlodzenia GPU.

W karcie tej klasy radiatory na pamiec to powinien byc standart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to za duza sumka. tak 2100.  

wiedzieliscie ze radon od geinwarda ma dodatkowo karte muzyczna, fajne sluchawki i cos tam jeszcze w pudelku. wszysko na szpanerskim czerwonym laminacie  :D

To Gainward robi Radeony.... Cos Ci sie przejezyczylo.

Co do tego Geil'a to 400$ to ok 1600 zl - w Polsce bedzie wiec cos kolo 2000 zl. Osobiscie razi mnie nie tyle brak radiatorow na pamieci, co brak mozliwosci ich zamontowania bez modyfikacji chlodzenia GPU.

W karcie tej klasy radiatory na pamiec to powinien byc standart

A ze to GeiL to dodatkowe 200 zł za marke :lol: :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiatory na pamieci to mozna sobie naprawde ladne kupic za 40zł w pieknym kolorze zielonym ;) Ciekawe jak bloki wodne beda pasowac do niej. 1600 to jeszcze rozsadna cena za takie cudo. ale 2000 to lekka przesada.

Nie wiem jak chcesz wsadzic radiatory na pamieci? Za malo miejsca miedzy tym wielkim radiatorem od GPU a PCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to za duza sumka. tak 2100.  

wiedzieliscie ze radon od geinwarda ma dodatkowo karte muzyczna, fajne sluchawki i cos tam jeszcze w pudelku. wszysko na szpanerskim czerwonym laminacie  :D

To Gainward robi Radeony.... Cos Ci sie przejezyczylo.

art

mały OT -tylko parzeć jak niedługo zacznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radiatory na pamieci to mozna sobie naprawde ladne kupic za 40zł w pieknym kolorze zielonym ;) Ciekawe jak bloki wodne beda pasowac do niej. 1600 to jeszcze rozsadna cena za takie cudo. ale 2000 to lekka przesada.

Nie wiem jak chcesz wsadzic radiatory na pamieci? Za malo miejsca miedzy tym wielkim radiatorem od GPU a PCB

A myslisz po co pytam: "Ciekawe jak bloki wodne beda pasowac do niej." ;) Teraz chyba powinno byc wszystko jasne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale skoro jarta jest juz i tak wyzylowana to po co ja jeszcze krecic? mysle ze 5mhz nie jest godne zachodu i wydatku. chociaz jak kogos stac na karte za 2k to kilka zlotych na radiatroy nic nie zmieni. karta pewnie na gwiazdke bedzie. jak zaczne pracowac 24h na dobe 7 dni w tygodniu to moze uzbieram :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...