Skocz do zawartości
simonis

obudowa-porada

Rekomendowane odpowiedzi

a moze ta buda z zasilka ?? http://www.sirius.pl/product.php?action=in...o&id=6507&sid=1 

cena przekracza troche twoj limit ale inwestycja warta tej kasy

ja pierrrrr..... czy ty zawsze musisz dawac takie zajebiste porady ?? to juz niepierwszy post w tym stylu. Wez odrazu zaproponuj bude za 2k tez troche drozsza no ale jaka wygoda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Galileusz

Galileusz - poczytaj sobie -http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/zasilacze2003_2/strona-1.html

Sprostowanie co do napiec, tym razem z bios'u:

3,3 - 3,248

5 - 5.024

12 - 12.048

Jest OK!

Ciesze sie ze zasilacz dziala tak jak powinien.

 

Wezme pod uwage te Sonate, bo jak widac poza wygladem ma wiele interesujacych i praktycznych zalet.

 

W sumie niewiele osob ma obudowy i zasilacze firmy Antec, totez Twoje opisy sa dla mnie bardzo cenne.

 

Jak mowilem moim faworytem jest Antec Plus 660 AMG 330W ATX

niestety brak w tej chwili u dystrybutorow nawet w Dimm gdzie dzwonilem kilka dni temu.

 

Mam ciezki orzech do zgryzienia teraz .

 

I 2 miesiace mi zostaly na wybranie sprzetu do tej obudowy,

ostatni czas aby uzyskac odliczenie od podatku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Galileusz

...Jak mowilem moim faworytem jest  Antec Plus 660 AMG 330W ATX...

ale ta przeciez jest ciasna (niska) i do tego ta belka na wyskosci procka (coolera) :?

Wielkoscia chyba obie sa takie same.

 

A co masz na mysli mowiac o tej belce ?

czy oznacza to ze nie da sie w tym miejscu zamontowac innego chlodzenia na procesorze ? powiedzmy ze beda problemy z Zalmanem 7000 :?:

 

Panowie kusicie mnie ta Sonata.

I moze Wam "ulegne" , jednak zanim wydac 70 % swojej pensji to moze jeszcze jakies praktyczne uwagi na temat Anteca i tych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkoscia chyba obie sa takie same.

niby tak ale tekoszyczki 3.5 inaczej ustawione troche miejsca daja :)

 

A co masz na mysli mowiac o tej belce ?

czy oznacza to ze nie da sie w tym miejscu zamontowac innego chlodzenia na procesorze ? powiedzmy ze beda problemy z Zalmanem 7000  :?:

a to mam na mysli

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

widac roznice :?:

 

a co do Zalmana to jak zwykle wszystko zalezy czy producent plyty sie popisal - czytaj odpowiednio nisko umiescil Socket

bo normalnie w Sonate wchodzi 7000 (na fotce PIV i tu za blisko gory nie da sie umiescic socketa) :P

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh... rozwazalem jaka bude kupic, ale ten watek mi dylemacik rozwiazal :D

Po prostu Antec Sonata.... po przeczytanu recek wszelkie watpliwosci weg poszly a 650 zeta szykuje sie do wymarszu z portfela :) swoja droga to nie myslalem ze bede gotow tyle dac za bude... no zobaczymy tylko kiedy bedzie siano na reszte sprzetu, jak w koncu zamontuje podziele sie wrazeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna mam takie cuś:

 

Dołączona grafika

 

i wszytko się w niej miesci, nie przewraca się, czego chcieć więcej

 

A tak poważnie też myślałem o Antecu, ale mógłbym mieć problem ze zbyciem zasiłki, a tego Chiefteca mogłem kupić za 305 zeta bez zasiłki.

 

W każdym razie polecam - widać że ktoś myślał projektując tę bude i nie odwalał fuszerki produkując ją.

 

Na razie jedyną niedogodnością (małoistotną) jest sposób mocowania napędów 5,25 (za pomoca śrub i zatrzasków) który to sposób wyklucza porządne zamocowanie kieszenii na HDD i niektórych paneli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś szukał niedrogiej budy z wiatrakiem 12x to niedawno ojcu podmieniłem bude na chiefteca z serii plastic/apollo - w środku koszyki na dyski prostopadle do reszty jak to ostatnio modnie, i całość niedrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Galileusz

Panowie, jestem zdecydowany na obudowe Antec Sonata ale niestety nie moge jej dostac u siebie, Rzeszów.

 

Czy nie wiecie w ktorym sklepie znajde takowa od reki :?:

Nie chce zabardzo czekac, zamowic, kurierem dostarczyc .

 

W Komputroniku, Siriusie, 4MAX niestety nie ma tam .

 

Moze ktos polecic jakis inny rownie dobry i pewny sklep w ktorym jest aktualnie na stanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...