Skocz do zawartości
Zac

Gigabyte radeon 9600 pro

Rekomendowane odpowiedzi

yo podkrecielm mojego radeona na 465/670 i uzyskalem 400 punktow weicec w 3d'03 czy ktos podkrecal ta karte bardziej na standardowym chlodzneiu??? podkrecilem ja wiecej i chyba maksymalnie jak zalecaja fachowcy:)-->http://www.digit-life.com/articles2/radeon/r9600-2.html no i uzyskalem przy nie kreconym jescze bartonie 2500+ i 2x256 ram w dualu 3900 wiec wynik chyba nie najgorszy w aquamarku na kreceniu tym wyzszym uzyskalem 30 000 pnkt a w 2001 se 12 300 czy to dobre wyniki???jak podrkece proca z 2500 do 3200 o duzo poprawi sie wynik???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą tu i ówdzie że odpowiednio chłodzone GPU + radiatorki na pamiątkach to te karty chodzą spoko na 505/700 :)

Zresztą dotyczy to większości prawdziwych Radeonów 9600 Pro.

 

1.Zdejmij orginalny radiator ,posamaruj core pastą silverką

a.ewentualnie zmień radiator na taki pod Athlona

potrzebny będzie brzeszczot

2.Przyklej radiatorki na kostki BGA

 

Zalecane podniesienie napięcia AGP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na radka z 500 mhz core :D, ciekawy jestem czy poleci jeszcze ponad to 500? W necie za <span style="color:red;">[ciach!]</span>a nie ma zadnej informacji czy recenzji, tylko ze karta w ogole istnieje :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo wycignalem ja lekko 500/700 dobrze chlodzona buda mam enlighta i styka co do saphirra to tez go chialem ale wzialem gigabyte na tom hardware sa testy i gigabyte wciga saphira a ustepuje tylko herculesowi ale wybor nalezy do cibie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yo kto ci powiedzial ze saphire sie lepij kreci na tom hardware cos go tak bardzo nie wykrecili a moj idzie spokojnie 513/730 ale wiedzisz jak nie dasz radaitorow to moze sie spalic zreszta na razie nie tzreba wiecej niz 400/600 a ja mam 500/700 i chodzi stabilnie pozdro wyniki jak w opisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam te karte, kupilem z pamieciami 2,8ns, ale nie ma rewelacji w kreceniu, narazie przykleilem radiatorki na jedna strone pamiatek :) poszlo spoko na 460/660, ale i na 510/700 dzialalo, tylko sie 3d mark krzaczyl :) musze go lepiej schlodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi tak jakby sie karta "przepala", bo juz lata na 480/690 nie wiem jak bedzie, bo mam ja od paru godzin, moj 9100 na przyklad po pol roku zaczal zmigac na 310/500, zobaczymy za pare dni, bo w ten weekend bedzie gransko jak nie wiem co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jak zalozylem radiatorki i zalmana to przechodzi 3d marki na 500/700, a chcecie zobacyc wynik ? do chyba blad, patrzcie:

Dołączona grafika

chyba ze to rodzialka 640 na 480 a jak nie to hmm:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam omegi, a co jest lepsze ? mialem do radzia 9100 3,9 a w tym nawet nie probowalem ati starownikow, a moze jak zainstaluje 3,7 do bedzie wiecej, nawet mam ja na plytce :) ile dales za gigabyte ? bo ja 750 za sapphire 2,8ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:((

ja na 9700np mam 117xx w 2k1se.. co moze byc przyczyna tak malego wyniku ? powylaczalem wsie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lki a'la fastwrite , aa , fsaa.

 

help me:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miech temu dalem 800 zl z 2 letnia gwara i 3 gierami nowymi a na 3.9 to mam 4084 a na 3.7 4130 teraz pouszczlem to mialem nawet 4147:)))nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, mam 4000, tylko tam jest blad w jednym tescie i vpu resetuje karte, ale 3d mark kontynuuje, powtarzalem test 2 razy :)

hmmm ja na pamieciach 660 i rdzeniu 515 mam 4100 pktów. Jezeli chozdi o stery, to pozostalem przy 3.9 omegach, naraize mialem problem tylko z Vrally3 (na 3,7 dzialaly) ale ta gra jest chu...a warta wiec nie narzekam :D. Jezeli chodzi o roznice w wyniku, to nie m zadnej praktycznie 30 pktow moze na korzysc 3,7 czyli zadna ( 2k1). U mnie pamieci nie chodza na 700 za cholere, mimo ze mam cos w rodzaju heat pipe`a z tylu na pamiechach to te 3.3 ns chyba wiecej nie pokazą. Ale to mi styka poki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...