Skocz do zawartości
Presley

Odchudziłem myszkę MX700 o około 20-40%

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się zbić wagę MX700. Muszę ją gdzieś teraz zważyć, aby dokładnie ocenić ubytek wagi.

Użyłem poprostu mniejszego akumulatora (lżejszego), ale i o duuuużo mniejszej pojemności, ale dla mnie to nie problem. Nie potrzebuję wytrzymałości kilku dni, zawsze odruchowo odkładam mysz na ładowarkę.

Problemem może być "przeładowanie" tego aku. Zobaczymy, potestuję... czy nie eksploduje, to aku. Na wieczku pod myszką jest napisane, żeby nie używać mniejszych niż 1500, ale pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko poznam dokładną wagę po zabiegu :-D

 

Aku troszkę bardziej się grzeje przy ładowaniu.

Ładuje się kilkukrotnie szybciej niż standardowe 1700mAh, co jest oczywiste bo zastosowałem maleńkie 300 mAh i teraz badam ile mysz pociągnie na tych aku bez grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MX700 nie ma ciężarka (akumulatory robią za niego)

 

Po co odchudzałem, bo:

1. wolę lżejszą (przez rok pracowałem z jej normalną wagą, ale chwilkę popracowałem z lżejszą mychą i stwierdziłem że *** mi *** bardziej pasuje mniejsza waga !)

2. chciałem sprawdzić czy się da, bo wielu użytkowników narzeka

 

...i dało się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitbull82 rzucil ironia i nikt nie skumal..  :)

Skumał, skumał. Tylko ten domorosły modder pewnie już dawno tą myszkę rozwalił. Bo nie mógł kulki znaleźć :lol:

 

W Logitech'u projektanci dwoją się troją by użytkownikowi dogodzić, a tu taki numer :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i projektanci Logitecha się dwoją i troją, ale jak zrobili MX700 i wyszło, że przyciężki w stosunku do lekkich myszek, to dla niepoznaki dołożyli ciężarek do MX500, co by nie było za dużej różnicy i żeby sugerować że "ten typ od teraz tak ma".

Taką uknułem sobie "spiskową teorię dziejową" :mrgreen: :-D :-D ;-)

Choć nie powiem, że trochę podejrzewam Logi o takie knucie, bo wiele osób narzeka na przydużu ciężar, gdy się do niej przymierzają mając w domu lżejsze myszki, a marketingowo to jest niekorzystne zjawisko.

 

Uważam, że dla zdrowia nadgarstków (ja b. dużo czasu spędzam czasu przy komputerze w ciągu dnia) lżejsza myszka jest zdrowsza.

Choć przyznam, że do pewnych zadań cięższa może być lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...