Skocz do zawartości
Milo

Lord of the Rings: Return of the King

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie w dupe jeza tylko sam idzie i z tym poziomem trudnosci tez tak mam tylko moge grac na hard a to jest cholerne trudne niestety musialem zaopatrzyc sie w trainera :oops: , ale i tak mnie wkurze ze tylko samem grubasem mozna isc - ja chce gandalfa !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość stalin90

Wie ktoś może jak zabić gościa w kanałach(taki gruby z kulą na łańcuhu) w planszy gdy się gra Samem i trzeba chroinć Froda przed latającymi smokami. Pomoże mi ktoś ??? GG:4412552

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>>>>Lepiej inaczej skladaj zdania

 

Np. potrzebuje to cos do tego cos no wiecie chodzi mi o to na litere C.(bo jak inaczej to ujac?)

A tak na powaznie to widywałem na tym forum ze ludzie pisza sobie o crackach i jakos sie tym spracjalnie nie przejmują. Ale w sumie to moge zaczącz dawac dobry przykład.

 

>>>>Taki urok tej gry. Filmiki sa i beda. Chyba ze producent albo ktos wyda patcha a nie ckracka.

 

Mam nadzieje; chociaz nie wydaje mi sie aby ktos wypuścił gre z brakiem możliwości omijania filmików przeciez to denerwuje każdego.

 

 

Wiec moze komuś jednak sie udało to zrobic??????? Licze na was!!

 

W kazdym razie dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze filmiki sa jedyna zaleta tej gry. No moze jeszcze muzyka, ale co tam

Co ty gadaasz,jak to sie moze nie poodobac??Zobacx zjaka tam dynamika,widziales kiedys taka grafe i dynamike w grach?? A pozatym czy widziales nowa gre (nie samochodowke) w ktorej mozna grac we 2 na jednym kompie a nawet przechodzic gre idac razem nie na podzielonym ekranie.Normalnie tak jak grasz na jednego to w tym samym trybie grasz na dwoch,tak mozna bylo tylko po sieci w diablo bo inne gry byly player versus player a nie cooperativ,ostatnia gra to serious sam gdzies byl split screen,mowie ci - dla mnie 9+ bez zastanowienia,po NFS 7 druga z najlepszych gier ostatnich czasow.Trzecia to call of duty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis skonczylem wreszcie lorda i rwazenia boskie giera spelnila oczekiwania mimo ze to zwykla sieczka ale te filmiki grafa plynnosc takiej gry brakoewalo pecetowi moze teraz cos ruszy i konsolowe gry zagoszcza na pcecie na stale!!!!oby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej bitwie o Helmowy Jar (Parow) wyskakuje do windowsa z bledem:

 

Niestety…

Wystąpił blad, który uniemozliwia kontynuacje Powrotu Krola.

Kod C0000005 przy 004801F9

 

Wladca Pierścieni ™; Powrot Krola ™ zostanie zamkniety.

 

Ktos sie z tym spotkal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...